Ankkurirastit 2017 Salossa

H40

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
1,2 km
Väliaika
5,5 km
Maali
5,8 km
 
1.   Markku Laaksonen Rasti 88  FIN  11:35:00   8:37 (1)  42:23 (1)  43:09  
2.   Jani Hämäläinen Lahden Suunnistajat-37  FIN  12:03:00   9:36 (4)  42:26 (2)  43:15  
3.   Petteri Lauronen Lynx  FIN  11:25:00   9:29 (2)  43:11 (3)  44:01  
4.   Marko Vapa Suunta 2000  FIN  11:15:00   9:35 (3)  44:18 (4)  45:10  
5.   Mikko Lepo Suunta Jyväskylä  FIN  11:29:00   10:22 (10)  44:31 (5)  45:22  
6.   Arto Lilja Anttolan Urheilijat  FIN  11:39:00   12:05 (20)  44:48 (6)  45:40  
7.   Sami Löfbacka Kaustisen Pohjan-Veikot  FIN  11:57:00   10:12 (7)  45:04 (7)  45:59  
8.   Rami Siivonen Rasti-Lukko  FIN  12:13:00   11:27 (16)  45:41 (8)  46:28  
9.   Pasi Lehtonen Hauhon Sisu  FIN  11:45:00   10:14 (8)  45:48 (9)  46:39  
10.   Riku Kankkunen Kuopion Suunnistajat  FIN  11:55:00   10:51 (14)  47:06 (10)  47:56  
11.   Jukka Jarva Oriveden Ponnistus  FIN  11:21:00   12:56 (24)  47:14 (11)  48:07  
12.   Mikko Laavainen MS Parma  FIN  11:51:00   9:49 (6)  47:19 (12)  48:20  
13.   Sampo Sillanpää Lynx  FIN  11:49:00   10:45 (13)  48:02 (13)  48:46  
14.   Jari Nikkinen Hiidenkiertäjät  FIN  12:21:00   9:48 (5)  48:50 (14)  49:47  
15.   Timo Sarkkinen Lahden Taimi  FIN  11:19:00   11:31 (17)  50:07 (15)  51:01  
16.   Mikko Lepistö Hauhon Sisu  FIN  12:23:00   13:42 (25)  51:06 (17)  51:57  
17.   Kari Salonen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:59:00   11:11 (15)  51:00 (16)  52:10  
18.   Timo Gröhn Hollolan Urheilijat -46  FIN  12:05:00   10:21 (9)  51:54 (18)  52:41  
19.   Rami Heikkonen Suomusjärven Sisu  FIN  12:07:00   11:34 (18)  53:12 (19)  54:02  
20.   Tommy Rantala Karkki-Rasti  FIN  12:17:00   10:26 (11)  55:00 (20)  55:51  
21.   Matti Toivio RastiPiikkiö  FIN  11:47:00   17:54 (32)  55:08 (21)  56:00  
22.   Teemu Ronkainen Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:33:00   14:25 (27)  56:55 (22)  57:43  
23.   Mikko Laine Helsingin Suunnistajat  FIN  11:09:00   15:51 (30)  57:26 (23)  58:22  
24.   Janne Kuusivaara Espoon Akilles  FIN  11:43:00   11:43 (19)  57:33 (24)  58:35  
25.   Niklas Lindell IF Brahe  FIN  11:53:00   17:02 (31)  58:44 (25)  59:43  
26.   Tuomas Teuri Espoon Suunta  FIN  11:37:00   13:57 (26)  1:00:02 (26)  1:00:48  
27.   Sami Liponkoski Tampereen Pyrintö  FIN  11:31:00   12:15 (21)  1:01:28 (27)  1:02:30  
28.   Arto Laaksonen UNO SK  FIN  11:27:00   12:44 (23)  1:04:04 (28)  1:05:09  
29.   Jori Falkstedt UNO SK  FIN  12:19:00   12:19 (22)  1:05:11 (29)  1:06:08  
30.   Rauli Jalonen MS Parma  FIN  11:03:00   10:26 (11)  1:06:01 (30)  1:06:58  
31.   Pietari Hyvärinen Espoon Suunta  FIN  11:11:00   14:30 (28)  1:07:45 (31)  1:08:34  
32.   Tony Hellstedt Rastihaukat  FIN  11:41:00   19:15 (35)  1:09:37 (32)  1:10:31  
33.   Heikki Tukiainen Tampereen Pyrintö  FIN  12:15:00   14:36 (29)  1:10:28 (33)  1:11:16  
34.   Jyri Myllymäki Vetelin Urheilijat  FIN  12:27:00   18:18 (34)  1:14:53 (34)  1:16:06  
35.   Esko Reeni Riihimäen Suunnistajat  FIN  11:23:00   18:16 (33)  1:18:52 (35)  1:19:47  
36.   Markus Leppänen Iisalmen Visa  FIN  12:09:00   19:17 (36)  1:25:15 (36)  1:26:15  
   Jani Kiuru Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  11:01:00         keskeytti  
   Teemu Kalvas Keravan Urheilijat  FIN  11:05:00         ei läht.  
   Tomi Korhonen Hyvinkään Rasti  FIN  11:07:00         ei läht.  
   Petri Riikonen Suomusjärven Sisu  FIN  11:13:00         keskeytti  
   Petteri Väänänen Siilin Rasti  FIN  11:17:00         ei läht.  
   Riku Kopra Oriveden Ponnistus  FIN  12:01:00         keskeytti  
   Pasi Laaksonen Espoon Suunta  FIN  12:11:00         ei läht.  
   Mikke Maronen Lynx  FIN  12:25:00         keskeytti  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English