SM Pitkä R2 3.-4.9.2016, Koovee

H70K1

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
1,7 km
Väliaika
3,1 km
Väliaika
3,4 km
Maali
3,6 km
 
1.   Risto Wessman Hiidenkiertäjät  FIN  12:39:00   15:54 (1)  27:34 (1)  29:21 (1)  29:38  
2.   Olli Lehtinen Turun Suunnistajat  FIN  12:37:00   18:21 (4)  29:41 (2)  31:30 (2)  31:47  
3.   Matti Kattilakoski Kaustisen Pohjan-Veikot  FIN  12:25:00   18:26 (5)  30:58 (3)  32:50 (3)  33:06  
4.   Raimo Karvonen Suomusjärven Sisu  FIN  12:33:00   17:55 (2)  31:17 (4)  33:01 (4)  33:17  
5.   Heimo Hongisto Loimaan Jankko  FIN  12:23:00   18:10 (3)     34:15 (5)  34:31  
6.   Kalevi Moisio Turun Suunnistajat  FIN  12:27:00   19:06 (7)     34:28 (6)  34:48  
7.   Pertti Valtee Helsingin Suunnistajat  FIN  12:31:00   19:05 (6)  33:14 (5)  35:03 (7)  35:19  
8.   Tero Tiitola Rastikarhut  FIN  11:57:00   20:19 (9)  33:51 (6)  35:53 (8)  36:08  
9.   Reijo Haaja Valkeakosken Haka  FIN  12:11:00      34:02 (7)  36:06 (9)  36:25  
10.   Olavi Lukkarinen SK Pohjantähti  FIN  12:03:00   21:52 (14)  35:20 (8)  37:28 (11)  37:45  
10.   Jorma Paldanius Turun Suunnistajat  FIN  12:07:00   21:52 (14)  35:25 (9)  37:26 (10)  37:45  
12.   Reijo Liitiäinen OK Trian  FIN  12:17:00   20:44 (10)  35:39 (10)  37:44 (12)  38:03  
13.   Tuomo Peltola MS Parma  FIN  11:55:00   21:15 (13)  35:57 (11)  38:17 (13)  38:37  
14.   Juhani Jokinen Maarian Mahti  FIN  12:21:00   22:12 (17)  36:30 (12)  38:38 (14)  38:56  
15.   Seppo Kaarnijärvi Oriveden Ponnistus  FIN  11:29:00   21:07 (12)     38:40 (15)  39:05  
16.   Veikko Rautarae Hirvensalon Heitto  FIN  12:19:00   24:21 (34)  37:04 (13)  38:59 (16)  39:16  
17.   Olavi Junttila Helsingin Suunnistajat  FIN  12:29:00   23:39 (26)  37:37 (15)  39:45 (17)  40:01  
18.   Juhani Ketamo Suunta-Sepot  FIN  12:09:00   20:48 (11)  37:44 (16)  39:50 (18)  40:07  
19.   Paavo Partanen Hyvinkään Rasti  FIN  12:01:00   22:20 (19)  37:35 (14)  39:59 (19)  40:16  
20.   Seppo Tammela Tikkakosken Suunnistajat  FIN  11:49:00   23:40 (27)  38:15 (18)  40:14 (20)  40:31  
21.   Hannu Erkiö Helsingin Suunnistajat  FIN  12:15:00   20:12 (8)  38:37 (21)  40:29 (21)  40:46  
22.   Simo Mannervesi Rasti-Lukko  FIN  11:41:00   22:19 (18)  38:25 (19)  40:29 (21)  40:49  
23.   Reijo Orrensalo Turun Visat  FIN  11:51:00   24:10 (32)  38:29 (20)  40:33 (23)  40:50  
24.   Mikko Palomäki Hyvinkään Rasti  FIN  11:39:00   23:21 (22)  37:50 (17)  40:38 (24)  40:56  
25.   Koitto Verha Vakka-Rasti  FIN  12:05:00   22:29 (20)  38:38 (22)  41:08 (25)  41:26  
26.   Juhani Kytöjoki Rasti-Jyry  FIN  11:43:00   23:31 (24)  39:07 (24)  41:12 (26)  41:27  
27.   Jouko Heinonen Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:19:00   21:55 (16)  38:50 (23)  42:05 (27)  42:24  
28.   Oiva Kaasalainen Suunta-Sepot  FIN  11:35:00   23:43 (28)  40:14 (25)  43:06 (29)  43:23  
29.   Risto Sirola Keravan Urheilijat  FIN  12:13:00   22:51 (21)  40:45 (26)  43:02 (28)  43:24  
30.   Berndt Engström Pargas IF  FIN  11:45:00   27:44 (38)  42:26 (28)  44:16 (30)  44:36  
31.   Matti Valta Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:23:00   23:29 (23)  42:37 (29)  44:42 (32)  44:57  
32.   Mauri Nenonen Espoon Suunta  FIN  11:37:00   23:33 (25)  41:58 (27)  44:38 (31)  45:00  
33.   Juhani Kotikoski Tampereen Pyrintö  FIN  11:17:00   23:53 (30)  43:29 (30)  46:10 (33)  46:30  
34.   Jorma Saarimäki Vaasan Suunnistajat  FIN  11:27:00   23:56 (31)  44:40 (31)  47:03 (34)  47:23  
35.   Toivo Punkero Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:21:00   26:35 (37)  45:44 (32)  48:22 (35)  48:43  
36.   Erkki Rantakangas Alajärven Ankkurit  FIN  11:31:00   24:18 (33)     48:39 (36)  48:58  
37.   Pertti S. Hartikainen Riihimäen Suunnistajat  FIN  11:25:00   25:20 (35)  46:38 (33)  48:42 (37)  48:59  
38.   Severi Halkosaari Nivalan Suunnistajat  FIN  11:47:00   31:28 (42)  46:41 (34)  49:09 (38)  49:31  
39.   Eino Pohjola Mesikämmenet  FIN  11:07:00   23:52 (29)  47:51 (35)  50:40 (39)  51:03  
40.   Keijo Jylhä Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:13:00   29:16 (40)  48:45 (36)  51:32 (40)  51:52  
41.   Pentti Helminen Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:15:00   25:26 (36)     52:56 (41)  53:18  
42.   Pentti Niemi Hauhon Sisu  FIN  11:05:00   28:33 (39)  49:47 (37)  53:05 (42)  53:31  
43.   Timo Latvala Epilän Esa  FIN  11:11:00   31:18 (41)  50:48 (38)  53:34 (43)  53:55  
44.   Mauri Lähdekorpi IF Femman  FIN  11:09:00   31:49 (43)  51:02 (39)  53:41 (44)  53:57  
45.   Reijo Karjalainen Suunta Jyväskylä  FIN  11:01:00   40:35 (44)  1:04:39 (40)  1:07:09 (45)  1:07:31  
46.   Eero Lampi Päijät-Rasti  FIN  11:03:00   52:39 (45)     1:17:20 (46)  1:17:45  
   Kari Kallio Suomusjärven Sisu  FIN  11:33:00            ei läht.  
   Timo Grönroos MS Parma  FIN  11:53:00            hylätty  
   Reino Ansamaa Rasti-Nokia  FIN  11:59:00            ei läht.  
   Heikki Pajunen Paimion Rasti  FIN  12:35:00            hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English