SM Pitkä R2 3.-4.9.2016, Koovee

H70

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
1,5 km
Väliaika
4,3 km
Väliaika
4,6 km
Maali
4,7 km
 
1.   Risto Wessman Hiidenkiertäjät  FIN  13:39:00   14:14 (1)  40:31 (1)  43:21 (1)  43:36  
2.   Hannu Vannas MS Parma  FIN  13:21:00   14:42 (4)  41:54 (2)  44:19 (2)  44:33  
3.   Jorma Hyyryläinen Navi  FIN  13:29:00   14:33 (3)  42:20 (3)  44:35 (3)  44:49  
4.   Pertti Valtee Helsingin Suunnistajat  FIN  13:15:00   16:12 (10)  42:47 (4)  45:16 (4)  45:31  
5.   Timo Peltola MS Parma  FIN  13:37:00   16:23 (11)  42:59 (6)  45:28 (5)  45:44  
6.   Paavo Inkinen Rasti-Jyry  FIN  13:33:00   15:28 (5)  42:52 (5)  45:46 (6)  46:01  
7.   Pentti Tammisaari Hirvensalon Heitto  FIN  13:25:00   15:31 (7)  43:32 (7)  46:35 (7)  46:52  
8.   Timo Rapakko Suomusjärven Sisu  FIN  13:13:00   16:59 (18)  44:57 (9)  47:17 (8)  47:33  
9.   Matti Kattilakoski Kaustisen Pohjan-Veikot  FIN  13:31:00   14:26 (2)  44:38 (8)  47:39 (9)  47:55  
10.   Tero Tiitola Rastikarhut  FIN  13:11:00   16:23 (11)  46:59 (12)  49:20 (10)  49:34  
11.   Klaus Kuusi Mesikämmenet  FIN  13:17:00   15:44 (8)  46:03 (10)  49:52 (11)  50:06  
12.   Seppo Tuominen Kouvolan Suunnistajat  FIN  13:05:00   17:09 (21)  47:28 (15)  50:06 (12)  50:21  
13.   Olavi Lukkarinen SK Pohjantähti  FIN  13:03:00   17:08 (20)  47:27 (14)  50:08 (14)  50:23  
14.   Kalevi Moisio Turun Suunnistajat  FIN  13:19:00   16:52 (17)  47:22 (13)  50:07 (13)  50:24  
15.   Matti Hahto Oriveden Ponnistus  FIN  12:57:00   15:46 (9)  46:29 (11)  50:15 (15)  50:29  
16.   Hannu Erkiö Helsingin Suunnistajat  FIN  12:19:00   16:46 (14)  48:31 (16)  51:03 (16)  51:17  
17.   Heikki Rusko Vaajakosken Terä  FIN  13:09:00   22:07 (43)  48:44 (17)  51:14 (17)  51:30  
18.   Raimo Karvonen Suomusjärven Sisu  FIN  13:27:00   17:59 (24)  48:47 (18)  51:40 (18)  51:54  
19.   Juhani Mäkinen Saloisten Reipas  FIN  12:41:00   16:42 (13)  48:59 (20)  51:42 (19)  51:57  
20.   Mauno Hanhela Haukiputaan Heitto  FIN  13:01:00   15:29 (6)  49:30 (22)  52:12 (20)  52:30  
21.   Tuomo Peltola MS Parma  FIN  12:51:00   16:49 (15)  49:12 (21)  52:18 (21)  52:36  
22.   Seppo Ruuskanen Kuopion Suunnistajat  FIN  12:05:00   18:05 (25)  50:25 (24)  53:22 (22)  53:37  
23.   Juhani Jokinen Maarian Mahti  FIN  12:47:00   18:30 (27)  50:21 (23)  53:22 (22)  53:40  
24.   Jorma Paldanius Turun Suunnistajat  FIN  12:59:00   19:22 (34)  48:51 (19)  53:34 (24)  53:53  
25.   Paavo Partanen Hyvinkään Rasti  FIN  12:27:00   18:16 (26)  51:02 (26)  53:50 (25)  54:06  
26.   Heikki Kyyrönen Kouvolan Suunnistajat  FIN  12:53:00   18:43 (29)  50:34 (25)  54:20 (27)  54:33  
27.   Sven-Olof Backman IK Falken  FIN  12:49:00   18:45 (30)  51:05 (27)  54:19 (26)  54:34  
28.   Pentti Reinikainen Rasti-Jyry  FIN  12:17:00   19:26 (36)  52:20 (28)  55:14 (28)  55:32  
29.   Jaakko Mäkinen Angelniemen Ankkuri  FIN  12:01:00   20:02 (37)  53:06 (30)  55:53 (29)  56:11  
30.   Esko Taipalus Rastiketut  FIN  12:45:00   20:35 (41)  52:54 (29)  56:14 (30)  56:33  
31.   Reijo Haaja Valkeakosken Haka  FIN  13:07:00      54:02 (31)  56:30 (31)  56:49  
32.   Voitto Erkinheimo Kortesjärven Järvi-Veikot  FIN  12:13:00   16:49 (15)  54:25 (32)  57:27 (32)  57:42  
33.   Seppo Kaarnijärvi Oriveden Ponnistus  FIN  12:43:00   18:53 (31)  54:32 (33)  57:35 (33)  57:56  
34.   Roy Torrkulla IF Minken  FIN  12:09:00   18:37 (28)  55:07 (34)  58:21 (34)  58:39  
35.   Erkki Kivistö Pihkaniskat  FIN  12:29:00   20:26 (40)  58:02 (35)  1:00:43 (35)  1:00:59  
36.   Veikko Rautarae Hirvensalon Heitto  FIN  12:39:00   29:19 (44)  58:25 (36)  1:01:28 (36)  1:01:50  
37.   Jorma Kemppi Navi  FIN  12:37:00   17:04 (19)  59:42 (38)  1:02:31 (37)  1:02:47  
38.   Seppo Tammela Tikkakosken Suunnistajat  FIN  12:23:00   22:00 (42)  58:51 (37)  1:02:50 (38)  1:03:05  
39.   Arvo Jonkka Rastikarhut  FIN  12:33:00   19:09 (33)  1:00:17 (39)  1:03:40 (40)  1:03:55  
40.   Reijo Liitiäinen OK Trian  FIN  12:55:00   20:05 (38)  1:00:23 (40)  1:03:36 (39)  1:03:57  
41.   Koitto Verha Vakka-Rasti  FIN  12:03:00   17:52 (23)  1:00:56 (41)  1:04:26 (41)  1:04:45  
42.   Mikko Palomäki Hyvinkään Rasti  FIN  12:07:00   19:22 (34)  1:02:18 (42)  1:05:04 (42)  1:05:22  
43.   Reijo Orrensalo Turun Visat  FIN  12:11:00   19:00 (32)  1:03:04 (43)  1:06:05 (43)  1:06:23  
44.   Juhani Ketamo Suunta-Sepot  FIN  12:31:00   17:17 (22)  1:04:36 (45)  1:07:21 (44)  1:07:40  
45.   Simo Mannervesi Rasti-Lukko  FIN  12:15:00   20:23 (39)  1:04:02 (44)  1:07:34 (45)  1:07:55  
   Matti Rajamäki Kyrös-Rasti  FIN  12:21:00            keskeytti  
   Paavo Toskala Kokkolan Suunnistajat  FIN  12:25:00            keskeytti  
   Olavi Junttila Helsingin Suunnistajat  FIN  12:35:00            keskeytti  
   Heimo Hongisto Loimaan Jankko  FIN  13:23:00            keskeytti  
   Olli Lehtinen Turun Suunnistajat  FIN  13:35:00            keskeytti  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English