SM Pitkä R2 3.-4.9.2016, Koovee

H65K2

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
1,6 km
Väliaika
3,3 km
Väliaika
3,6 km
Maali
3,8 km
 
1.   Raimo Hyyryläinen Juvan Urheilijat  FIN  12:59:00   12:08 (1)  26:57 (1)  28:31 (1)  28:46  
2.   Veikko Loukonen Piikkiön Kehitys  FIN  12:41:00   13:21 (8)  27:50 (2)  29:33 (2)  29:50  
3.   Ossi Tani Kouvolan Suunnistajat  FIN  12:49:00   13:01 (6)  27:53 (3)  29:36 (3)  29:52  
4.   Tapio Peippo SK Vuoksi  FIN  12:51:00   12:32 (2)  27:58 (4)  29:45 (4)  30:05  
5.   Pekka Kanste OK Raseborg  FIN  12:57:00   13:58 (12)  28:37 (7)  30:19 (5)  30:35  
6.   Asko Määttä Kouvolan Suunnistajat  FIN  12:31:00   13:23 (9)  28:26 (5)  30:20 (6)  30:38  
7.   Vesa Turku Helsingin Suunnistajat  FIN  12:47:00   12:51 (5)  28:32 (6)  30:31 (7)  30:48  
8.   Kimmo Rauhamäki Jämsän Retki-Veikot  FIN  12:39:00   15:14 (25)  29:08 (8)  30:45 (8)  30:59  
9.   Paavo Vesterinen Lounais-Hämeen Rasti  FIN  12:25:00   14:37 (19)  29:14 (9)  30:45 (8)  31:00  
10.   Reijo Pitkänen Hollolan Urheilijat -46  FIN  11:53:00   13:46 (11)  29:20 (10)  31:08 (10)  31:24  
11.   Tauno Pajala Espoon Suunta  FIN  12:35:00   14:02 (13)  29:33 (11)  31:22 (11)  31:37  
12.   Leo Jokinen Kokkolan Suunnistajat  FIN  12:19:00   13:44 (10)  29:59 (12)  31:46 (12)  32:00  
13.   Heikki Saarinen Mäntsälän Urheilijat  FIN  12:55:00   14:55 (21)  30:23 (15)  32:07 (13)  32:23  
14.   Paavo Tahkola Kuusamon Erä-Veikot  FIN  12:23:00   13:20 (7)  30:18 (13)  32:12 (14)  32:28  
15.   Juhani Nippala Rasti-Jyry  FIN  12:29:00   14:26 (15)  30:22 (14)  32:26 (15)  32:43  
16.   Martti Mäkelä SOC Asikkala  FIN  12:37:00   17:24 (35)  31:25 (16)  33:08 (16)  33:24  
17.   Pertti Oikarinen Suomussalmen Rasti  FIN  11:59:00   14:56 (22)  31:28 (18)  33:14 (17)  33:29  
18.   Håkan Rauma OK Botnia  FIN  12:05:00   14:54 (20)  31:26 (17)  33:24 (18)  33:40  
19.   Bengt Lövsund OK Botnia  FIN  12:17:00   15:28 (26)  31:49 (19)  33:36 (19)  33:52  
20.   Kaj Koskinen Valkeakosken Haka  FIN  12:09:00   14:28 (16)     33:40 (20)  33:55  
21.   Seppo Väätäinen Espoon Suunta  FIN  12:21:00   14:56 (22)  32:08 (20)  34:07 (21)  34:21  
22.   Heimo Pulkkinen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:43:00   12:47 (3)  32:37 (21)  34:13 (22)  34:29  
23.   Jouni Savelainen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:53:00      34:16 (22)  36:02 (23)  36:19  
24.   Kauko Miettinen Suonenjoen Vasama  FIN  12:07:00   15:57 (28)  34:30 (23)  36:17 (24)  36:35  
25.   Seppo Kuokkanen Pihkaniskat  FIN  11:37:00   15:58 (29)  34:34 (24)  36:43 (25)  37:00  
26.   Erkki Ylikoski Kankaanpään Suunnistajat  FIN  12:45:00   19:12 (40)  35:02 (25)  36:45 (26)  37:02  
27.   Seppo Korhonen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:21:00   16:17 (31)  35:05 (26)  37:35 (27)  37:52  
28.   Raimo Kaukiainen Hollolan Urheilijat -46  FIN  12:01:00   16:38 (33)  35:51 (27)  37:37 (28)  37:54  
29.   Reijo Mouhu Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  12:11:00   19:26 (41)  36:02 (29)  37:52 (29)  38:10  
29.   Esko Savonen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  12:13:00   15:00 (24)  35:51 (27)  37:52 (29)  38:10  
31.   Kari Käyhkö Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:55:00   16:44 (34)  36:27 (31)  38:32 (31)  38:50  
32.   Risto Suominen Suomusjärven Sisu  FIN  11:47:00      36:32 (32)  38:34 (32)  38:53  
33.   Teuvo Pajukoski Rasti-Jussit  FIN  11:17:00      36:23 (30)  38:39 (33)  38:58  
34.   Eero Sompi Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:43:00   16:08 (30)  36:50 (33)  38:48 (34)  39:05  
35.   Jouni Saukonoja Porvoon Urheilijat  FIN  12:15:00   14:05 (14)  38:01 (35)  39:41 (35)  39:58  
36.   Tauno Saari Suunta-Sepot  FIN  11:51:00   15:53 (27)  37:40 (34)  39:50 (36)  40:11  
37.   Harri Tolvanen Pihkaniskat  FIN  11:41:00   17:51 (37)  38:06 (36)  40:22 (37)  40:40  
38.   Niilo Sevon Saloisten Reipas  FIN  12:03:00   14:33 (18)  38:45 (38)  40:38 (38)  40:57  
39.   Esko Äikäs Tikkakosken Suunnistajat  FIN  11:27:00   16:18 (32)  38:34 (37)  40:44 (39)  41:03  
40.   Seppo Terävä XYZ  FIN  11:25:00   18:06 (38)     42:47 (41)  43:00  
40.   Harri Mäkelä Suunta-Sepot  FIN  12:27:00   27:12 (48)     42:46 (40)  43:00  
42.   Tapio Leino Helsingin Suunnistajat  FIN  11:29:00   17:39 (36)  39:48 (39)  42:47 (41)  43:06  
43.   Seppo Aarnio RastiPiikkiö  FIN  11:35:00   14:28 (16)  41:44 (40)  43:35 (43)  43:53  
44.   Hilding Harald IK Falken  FIN  11:39:00   19:40 (42)  42:13 (42)  44:07 (44)  44:21  
45.   Asko Niittymäki Turengin Sarastus  FIN  11:49:00   24:00 (47)  42:01 (41)  44:15 (45)  44:33  
46.   Seppo Ollikainen Juvan Urheilijat  FIN  12:33:00   12:48 (4)  43:18 (43)  44:59 (46)  45:16  
47.   Tuomo Romula Mesikämmenet  FIN  11:33:00   20:02 (44)  43:30 (44)  46:10 (47)  46:38  
48.   Rauno Riikonen Perttelin Peikot  FIN  11:23:00   23:13 (46)  44:42 (45)  47:10 (48)  47:30  
49.   Heikki Pitkänen Rastivarsat  FIN  11:45:00   18:54 (39)  45:33 (46)  47:27 (49)  47:46  
50.   Timo Koskinen Valkeakosken Haka  FIN  11:19:00   19:54 (43)  46:33 (47)  49:03 (50)  49:26  
51.   Veikko Mäkipää Suunta-Sepot  FIN  11:11:00   27:18 (50)  50:42 (48)  53:29 (51)  53:49  
52.   Kauko Keränen Urjalan Urheilijat  FIN  11:57:00   30:26 (51)     54:09 (52)  54:35  
53.   Kari Löyttyjärvi Rasti-Jyry  FIN  11:07:00   27:17 (49)  52:07 (49)  55:54 (53)  56:17  
54.   Lauri Mustonen Alatornion Pirkat  FIN  11:09:00   21:31 (45)  53:42 (50)  56:00 (54)  56:20  
55.   Heikki Kujanpää Alajärven Ankkurit  FIN  11:15:00   32:02 (52)  54:20 (51)  58:20 (55)  58:44  
   Jorma Karvonen Tarpian Suunta  FIN  11:13:00            keskeytti  
   Kauko Salonen Vihtavuoren Pamaus  FIN  11:31:00            ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English