SM Pitkä R2 3.-4.9.2016, Koovee

H50

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
5,2 km
Väliaika
8,0 km
Väliaika
8,3 km
Maali
8,4 km
 
1.   Juha Partanen Rasti-Hyry  FIN  11:53:00   36:13 (1)  58:44 (1)  1:00:57 (1)  1:01:09  
2.   Leo Pyymäki Espoon Suunta  FIN  11:49:00   37:39 (3)  59:38 (3)  1:01:29 (2)  1:01:42  
2.   Ilkka Peltola Itä-Hämeen Rasti  FIN  11:55:00   37:32 (2)  59:30 (2)  1:01:31 (3)  1:01:42  
4.   Jari Jaakkola Maarian Mahti  FIN  11:51:00   38:14 (4)  1:00:39 (4)  1:02:52 (4)  1:03:03  
5.   Eero Enroth Kangasala SK  FIN  11:47:00   39:41 (6)  1:01:40 (5)  1:03:30 (5)  1:03:43  
6.   Esa Kuoppala Rasti-Kurikka  FIN  11:29:00      1:04:26 (6)  1:06:21 (6)  1:06:36  
7.   Pekka Noponen Suunta Jyväskylä  FIN  11:43:00   41:58 (9)  1:04:48 (7)  1:06:47 (7)  1:06:59  
8.   Ari Kotiharju Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  11:01:00      1:05:32 (8)  1:07:33 (8)  1:07:47  
9.   Harri Karjalainen Espoon Suunta  FIN  11:37:00   40:30 (7)  1:06:00 (9)  1:08:02 (9)  1:08:13  
10.   Teemu Korhonen SK Vuoksi  FIN  11:27:00      1:06:24 (10)  1:08:19 (10)  1:08:34  
11.   Matti Yliluikki Suomusjärven Sisu  FIN  11:59:00   43:30 (11)  1:06:37 (11)  1:08:36 (11)  1:08:49  
12.   Juha Koskinen Vaajakosken Terä  FIN  11:57:00   39:24 (5)  1:07:02 (14)  1:08:51 (12)  1:09:04  
13.   Marko Uotila Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:03:00      1:06:53 (12)  1:08:53 (13)  1:09:05  
14.   Teijo Oksanen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:41:00   43:51 (12)  1:06:53 (12)  1:09:03 (14)  1:09:17  
15.   Markku Huostila Lammin Säkiä  FIN  11:33:00      1:07:42 (15)  1:09:52 (15)  1:10:04  
16.   Panu Kärkkäinen Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:23:00      1:08:03 (17)  1:09:55 (16)  1:10:06  
17.   Vesa Enroth Tarpian Suunta  FIN  11:35:00   42:14 (10)  1:07:57 (16)  1:10:02 (17)  1:10:16  
18.   Pasi Ylä-Oijala Keravan Urheilijat  FIN  11:25:00      1:08:27 (18)  1:10:28 (18)  1:10:44  
19.   Pekka Kiljunen Anttolan Urheilijat  FIN  11:45:00   46:28 (15)  1:09:32 (19)  1:11:29 (19)  1:11:41  
20.   Pekka Mäki Kangasala SK  FIN  11:31:00   44:19 (13)  1:09:39 (21)  1:11:55 (20)  1:12:11  
21.   Mika Lammi Laitilan Jyske  FIN  11:21:00   45:20 (14)  1:10:07 (23)  1:12:06 (21)  1:12:20  
22.   Jussi Borgenström Hyvinkään Rasti  FIN  11:19:00      1:10:04 (22)  1:12:17 (22)  1:12:30  
23.   Jouko Jylhä Espoon Suunta  FIN  10:45:00      1:09:36 (20)  1:12:48 (23)  1:13:01  
24.   Heikki Koskela Rasti-Jussit  FIN  10:59:00      1:11:02 (24)  1:13:04 (24)  1:13:16  
25.   Sami Kälviäinen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:39:00   41:53 (8)  1:11:57 (25)  1:13:51 (25)  1:14:04  
26.   Kari Ojalainen SK Vuoksi  FIN  10:53:00      1:13:35 (26)  1:15:36 (26)  1:15:47  
27.   Matti Forsberg Säyneisen Salpa  FIN  11:17:00      1:14:05 (28)  1:16:01 (27)  1:16:13  
28.   Mika Elo Kuusankosken Urheiluseura  FIN  11:15:00      1:13:43 (27)  1:16:01 (27)  1:16:16  
29.   Hannu Pietilä Kajaanin Suunnistajat  FIN  10:55:00      1:14:57 (29)  1:16:57 (29)  1:17:10  
30.   Jukka Kujanpää Kangasala SK  FIN  11:11:00      1:15:06 (30)  1:17:28 (30)  1:17:46  
31.   Jari Järvinen Vaajakosken Terä  FIN  10:23:00      1:15:45 (31)  1:18:01 (31)  1:18:14  
32.   Markku Mäkelä Virtain Urheilijat  FIN  10:49:00      1:17:38 (32)  1:19:38 (32)  1:19:51  
33.   Jussi Elo Laitilan Jyske  FIN  11:05:00      1:18:19 (33)  1:20:50 (33)  1:21:06  
34.   Matti Ilmonen Itä-Päijänteen Rasti  FIN  11:09:00   48:54 (16)  1:18:42 (34)  1:21:13 (34)  1:21:26  
35.   Tuomas Ojanen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:27:00      1:19:03 (35)  1:21:14 (35)  1:21:28  
36.   Risto Niinimäki Pihkaniskat  FIN  10:39:00      1:20:24 (36)  1:22:43 (36)  1:22:57  
37.   Juha Väisänen Mäntsälän Urheilijat  FIN  10:37:00      1:22:27 (37)  1:24:52 (37)  1:25:05  
38.   Pekka Jokinen Pälkäneen Luja-Lukko  FIN  10:41:00      1:22:43 (38)  1:25:12 (38)  1:25:28  
39.   Seppo Jylhä Kälviän Tarmo  FIN  10:51:00      1:24:07 (39)  1:26:32 (39)  1:26:49  
40.   Harri Hintsanen Navi  FIN  10:57:00      1:25:53 (40)  1:28:55 (40)  1:29:14  
41.   Petri Alvoittu Vihtavuoren Pamaus  FIN  10:43:00      1:27:06 (41)  1:29:33 (41)  1:29:50  
42.   Tapio Valjakka Navi  FIN  10:31:00      1:29:03 (42)  1:31:28 (42)  1:31:46  
43.   Arto Itkonen Turun Suunnistajat  FIN  10:25:00      1:34:29 (43)  1:36:47 (43)  1:37:00  
44.   Timo Pietikäinen Pihkaniskat  FIN  10:33:00      1:36:39 (44)  1:39:31 (44)  1:39:49  
45.   Hannu Kaskilahti Viitasaaren Suunta  FIN  10:35:00      1:56:13 (45)  1:58:34 (45)  1:58:49  
   Markku Ijas Raisu Lumous  FIN  10:21:00               
   Jorma Ojalainen SK Vuoksi  FIN  10:29:00            hylätty  
   Seppo Konttajärvi Vesaisen Pojat  FIN  10:47:00               
   Sakari Pesola Rastiketut  FIN  11:07:00               
   Mauri Laasonen Tampereen Pyrintö  FIN  11:13:00            hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English