SM Pitkä R2 3.-4.9.2016, Koovee

H45K1

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
3,6 km
Väliaika
5,5 km
Väliaika
5,8 km
Maali
5,9 km
 
1.   Marko Loukkalahti Hiidenkiertäjät  FIN  12:52:00   24:59 (1)  37:23 (1)  38:52 (1)  39:09  
2.   Timo Karppinen SK Pohjantähti  FIN  13:00:00   26:06 (2)  38:55 (2)  40:28 (2)  40:43  
3.   Timo Parttimaa Angelniemen Ankkuri  FIN  12:50:00   27:06 (6)  39:25 (4)  40:55 (3)  41:09  
4.   Janne Hartman Vaajakosken Terä  FIN  12:44:00   26:32 (4)  39:21 (3)  41:12 (4)  41:25  
5.   Mikko Salonen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:40:00   26:59 (5)  39:48 (5)  41:22 (5)  41:37  
6.   Sören Nymalm Pargas IF  FIN  12:26:00   26:21 (3)  40:39 (6)  42:01 (6)  42:14  
7.   Antti Virtanen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  12:54:00   27:52 (9)     42:14 (7)  42:27  
8.   Mikael Salo OK Trian  FIN  12:58:00   27:52 (9)  40:46 (7)  42:23 (8)  42:42  
9.   Matti Vainionpää Rasti-Kurikka  FIN  12:56:00   27:45 (8)  41:11 (9)  42:42 (9)  42:56  
10.   Janne Märkälä Tampereen Pyrintö  FIN  12:46:00   27:31 (7)  41:10 (8)  42:43 (10)  42:58  
11.   Harri Haapasalo SK Pohjantähti  FIN  12:48:00   29:03 (15)  41:21 (10)  42:50 (11)  43:05  
12.   Keijo Sivill Rasti E4  FIN  11:52:00   28:13 (11)  41:46 (11)  43:07 (12)  43:20  
13.   Tero Heikkilä Paimion Rasti  FIN  12:38:00   28:57 (13)  42:58 (12)  44:44 (13)  45:00  
14.   Mika Kerkola Suomusjärven Sisu  FIN  12:36:00   30:59 (25)  43:54 (14)  45:22 (14)  45:36  
15.   Timo Sivill Vaajakosken Terä  FIN  12:32:00   28:58 (14)  43:58 (16)  45:25 (15)  45:41  
16.   Jari Jokela Rasti-Nokia  FIN  12:30:00   29:38 (16)  43:49 (13)  45:26 (16)  45:43  
17.   Sakari Hyvönen Kuopion Suunnistajat  FIN  12:22:00   30:34 (20)  43:57 (15)  45:31 (17)  45:45  
18.   Jarkko Ryyppö Rastivarsat  FIN  12:28:00   29:51 (18)  44:09 (17)  45:48 (18)  46:02  
19.   Asmo Vuorenpää Laitilan Jyske  FIN  12:18:00   29:38 (16)  44:18 (18)  45:57 (19)  46:12  
20.   Antero Pulli Rajamäen Rykmentti  FIN  12:34:00   28:56 (12)  44:28 (19)  46:02 (20)  46:16  
21.   Kimmo Gynther Itä-Hämeen Rasti  FIN  12:42:00   31:20 (26)  45:16 (20)  46:37 (21)  46:51  
22.   Mika Honkasalo Pargas IF  FIN  12:14:00   30:43 (22)  45:36 (21)  47:13 (22)  47:27  
23.   Lasse Westerholm Vesaisen Pojat  FIN  12:02:00   30:10 (19)  45:40 (22)  47:17 (23)  47:32  
24.   Timo Äijälä Tampereen Pyrintö  FIN  12:08:00   33:07 (35)  46:52 (23)  48:21 (24)  48:36  
25.   Tomi Kurhinen Rastivarsat  FIN  12:20:00   30:45 (24)  46:53 (24)  48:27 (25)  48:42  
26.   Vesa Ruuska Kangasala SK  FIN  11:56:00   31:36 (30)  47:08 (26)  48:41 (26)  48:55  
27.   Niklas Björkqvist Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  11:54:00   30:42 (21)  47:08 (26)  48:41 (26)  48:56  
28.   Pekka Myllykoski Suunta Jyväskylä  FIN  11:58:00   31:24 (27)  47:15 (28)  48:48 (28)  49:02  
29.   Johan Päivike RastiPiikkiö  FIN  12:00:00   31:57 (32)  47:25 (29)  48:58 (30)  49:11  
30.   Petri Moisio Saarijärven Pullistus  FIN  12:24:00   31:35 (29)  47:07 (25)  48:57 (29)  49:14  
31.   Jari Lepo Valkeakosken Haka  FIN  11:46:00   31:44 (31)  48:13 (30)  49:46 (31)  50:01  
32.   Pekka Sorjonen Rasti-Pielinen  FIN  11:06:00   32:35 (34)  49:28 (31)  51:17 (32)  51:31  
33.   Mika Näpänkangas Suunta Jyväskylä  FIN  11:48:00   34:04 (37)  50:05 (32)  52:02 (33)  52:20  
34.   Rauno Autio Karkki-Rasti  FIN  11:50:00   34:27 (38)  51:17 (33)  53:01 (34)  53:19  
35.   Mikko Talvitie Keravan Urheilijat  FIN  11:36:00   31:29 (28)  51:21 (34)  53:08 (35)  53:25  
36.   Pasi Pikkarainen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  11:30:00   32:17 (33)  51:52 (36)  53:38 (36)  53:55  
37.   Toni Venäläinen Valkeakosken Haka  FIN  12:12:00   34:52 (41)     53:46 (37)  54:03  
38.   Kimmo Liljeström Helsingin Suunnistajat  FIN  12:04:00   36:12 (42)  51:59 (38)  53:47 (38)  54:04  
39.   Jyrki Nieminen Lounais-Hämeen Rasti  FIN  11:40:00   34:39 (40)  51:52 (36)  53:48 (39)  54:08  
40.   Mikko Kärkkäinen Lammin Säkiä  FIN  12:10:00   30:44 (23)  51:48 (35)  53:59 (40)  54:16  
41.   Juha-Pekka Larmala Espoon Suunta  FIN  12:16:00   34:35 (39)  53:19 (40)  54:50 (41)  55:05  
42.   Mika Heikura Rajamäen Rykmentti  FIN  11:34:00   33:29 (36)  53:23 (41)  55:06 (42)  55:22  
43.   Sakari Taskila Leppävaaran Sisu  FIN  12:06:00   37:29 (45)  53:03 (39)  55:12 (43)  55:27  
44.   Marko Kujanpää Alajärven Ankkurit  FIN  11:28:00   36:30 (43)     56:06 (44)  56:17  
45.   Jari Kleemola Perttelin Peikot  FIN  11:20:00   37:01 (44)  55:22 (42)  57:17 (45)  57:32  
46.   Kari Lappalainen Oriveden Ponnistus  FIN  11:08:00   39:31 (48)  57:27 (43)  59:33 (46)  59:50  
47.   Tuomas Kivelä Raisu Lumous  FIN  11:24:00   38:37 (46)  57:59 (44)  59:44 (47)  59:59  
48.   Paavo Ritvanen Pihkaniskat  FIN  11:26:00   38:57 (47)  58:06 (45)  59:55 (48)  1:00:12  
49.   Arttu Laine Espoon Suunta  FIN  11:16:00   41:10 (50)  1:00:21 (46)  1:02:12 (49)  1:02:28  
50.   Petri Lassila Rastikarhut  FIN  11:22:00   40:48 (49)  1:01:03 (47)  1:03:00 (50)  1:03:14  
51.   Pekka Torvinen Siilin Rasti  FIN  11:10:00   43:39 (51)  1:05:59 (48)  1:07:51 (51)  1:08:07  
52.   Jukka Iitti Rasti E4  FIN  11:18:00   44:47 (52)  1:06:01 (49)  1:08:03 (52)  1:08:23  
53.   Tuomo Vuorenpää Navi  FIN  11:04:00   49:54 (53)  1:12:43 (50)  1:14:39 (53)  1:14:55  
54.   Hannu Kohvakka Kangasniemen Kalske  FIN  11:12:00   51:38 (54)  1:17:13 (51)  1:19:13 (54)  1:19:30  
   Tuomo Isokangas Alajärven Ankkurit  FIN  11:02:00            ei läht.  
   Antti Välkki Tampereen Pyrintö  FIN  11:14:00            ei läht.  
   Jarmo Aho Pälkäneen Luja-Lukko  FIN  11:32:00            ei läht.  
   Panu Haaramo Espoon Suunta  FIN  11:38:00            ei läht.  
   Juha Jokikuona RasTiimi  FIN  11:42:00            ei läht.  
   Tõnu Illaru Peräkylän Ponnistus  FIN  11:44:00            ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English