SM-keskimatka R1, Huippuliiga (WRE) 5.6.2016, Anttola

H21K2, A-finaaliin 10 parasta

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
3,5 km
 
1.   Frederic Tranchand Paimion Rasti  FRA  9:52:00   19:50  
2.   Miika Kirmula Angelniemen Ankkuri  FIN  9:51:00   20:20  
3.   Mikko Knuuttila Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  9:37:00   21:05  
4.   Jussi Suna Turun Metsänkävijät  FIN  9:49:00   21:09  
5.   Sami Hämäläinen MS Parma  FIN  9:47:00   21:21  
6.   Arto Talvinen MS Parma  FIN  9:23:00   21:25  
7.   Matti Kivelä Hiidenkiertäjät  FIN  9:36:00   21:26  
8.   Tobias Henriksson OK Trian  FIN  9:50:00   21:28  
9.   Veli Kangas Helsingin Suunnistajat  FIN  9:21:00   21:34  
10.   Andreas Hall Hiidenkiertäjät  FIN  9:42:00   21:49  
11.   Jere Pajunen Kalevan Rasti  FIN  9:48:00   22:03  
12.   Filip Brunell OK Trian  FIN  9:34:00   22:18  
13.   Denis Grishman Rastivarsat  RUS  9:46:00   22:20  
14.   Janne Nieminen Paimion Rasti  FIN  9:43:00   22:22  
15.   Lari Takanen Vehkalahden Veikot  FIN  9:20:00   22:51  
16.   Philipp Von Arx Lahden Suunnistajat-37  SUI  9:41:00   22:53  
17.   Sampo Rahko SK Pohjantähti  FIN  9:40:00   23:04  
18.   Jonne Lakanen Vaajakosken Terä  FIN  9:31:00   23:14  
19.   Juho-Veikko Hytönen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  9:33:00   23:46  
20.   Tero Linnainmaa Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  9:12:00   23:59  
21.   Mats Dahlen Paimion Rasti  FIN  9:30:00   24:10  
22.   George Mavchun Espoon Suunta  RUS  9:38:00   24:43  
23.   Tuomas Kari Angelniemen Ankkuri  FIN  9:10:00   24:56  
24.   Roope Koskinen Kalevan Rasti  FIN  9:39:00   24:57  
25.   Aapo Laiho Vehkalahden Veikot  FIN  9:11:00   25:09  
26.   Otto Sund OK Trian  FIN  9:35:00   25:23  
27.   Olli Huhtinen Turun Suunnistajat  FIN  9:29:00   25:24  
28.   Niko Nissinen SK Pohjantähti  FIN  9:32:00   25:31  
29.   Matias Sankari Lahden Suunnistajat-37  FIN  9:19:00   25:35  
30.   Ville Lampinen Helsingin Suunnistajat  FIN  9:16:00   25:51  
31.   Otto Loukkalahti Hiidenkiertäjät  FIN  9:28:00   26:33  
32.   Miika Laine Kouvolan Suunnistajat  FIN  9:22:00   26:54  
33.   Miikka Ketonen Kokkolan Suunnistajat  FIN  9:18:00   27:14  
34.   Hannu Niemelä RasTiimi  FIN  9:08:00   27:41  
35.   Tuomas Kotro Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  9:14:00   27:47  
36.   Jussi-Elmeri Halme Tampereen Pyrintö  FIN  9:17:00   28:17  
37.   Jarkko Lauronen Laihian Luja  FIN  9:15:00   28:38  
37.   Tomas Snellman Rasti-Lukko  FIN  9:26:00   28:38  
39.   Santeri Vaara Kankaanpään Suunnistajat  FIN  9:05:00   30:02  
40.   Jyri Rantala Koovee  FIN  9:27:00   30:08  
41.   Miika Vennelä Kangasala SK  FIN  9:07:00   30:12  
42.   Heikki Virekunnas Tampereen Pyrintö  FIN  9:25:00   30:38  
43.   Ilkka Kohvakka Kouvolan Suunnistajat  FIN  9:00:00   31:15  
44.   Juha Huhtanen Kankaanpään Suunnistajat  FIN  9:06:00   31:20  
45.   Joel Hakala Raision Kuula  FIN  9:04:00   31:57  
46.   Mikko Kukkola Kokkolan Suunnistajat  FIN  9:03:00   32:53  
47.   Mika Seppänen Vaalan Karhu  FIN  9:01:00   34:41  
48.   Tuukka Senttula Suunta Jyväskylä  FIN  9:24:00   34:53  
49.   Janne Partanen Suunta Jyväskylä  FIN  9:02:00   38:37  
   Vilho Loukkalahti Hiidenkiertäjät  FIN  9:09:00   ei läht.  
   Anssi Huostila Tampereen Pyrintö  FIN  9:13:00   hylätty  
   Ross Morrison Rajamäen Rykmentti  NZL  9:44:00   ei läht.  
   Tuomas Mattila Vehkalahden Veikot  FIN  9:45:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English