SM-keskimatka R1, Huippuliiga (WRE) 5.6.2016, Anttola

H21K1, A-finaaliin 10 parasta

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
3,5 km
 
1.   Oleksandr Kratov Koovee  UKR  9:52:00   20:56  
2.   Mikko Sirén Angelniemen Ankkuri  FIN  9:50:00   21:03  
3.   Olli-Pekka Koistinen Hiidenkiertäjät  FIN  9:49:00   21:24  
4.   Einari Heinaro Helsingin Suunnistajat  FIN  9:48:00   21:47  
5.   Petteri Muukkonen Vehkalahden Veikot  FIN  9:38:00   21:50  
6.   Jani Myllärinen Koovee  FIN  9:45:00   21:58  
7.   Juuso Metsälä Kalevan Rasti  FIN  9:46:00   22:18  
8.   Ville Parkkinen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  9:40:00   22:35  
9.   Jörgen Wickholm OK Trian  FIN  9:36:00   22:37  
10.   Joni Hirvikallio Koovee  FIN  9:44:00   22:51  
11.   Aleksi Anttolainen Lahden Suunnistajat-37  FIN  9:47:00   22:52  
11.   Tero Föhr Vehkalahden Veikot  FIN  9:51:00   22:52  
13.   Jarkko Hautala Vaajakosken Terä  FIN  9:37:00   23:17  
14.   Sami-Petteri Juopperi Pellon Ponsi  FIN  9:42:00   23:24  
15.   Mikko Heinonen Kalevan Rasti  FIN  9:13:00   23:58  
16.   Rinat Gabitov Espoon Suunta  RUS  9:21:00   24:00  
17.   Eero Inkeri Vehkalahden Veikot  FIN  9:30:00   24:06  
18.   Lauri Pohjola Suunta Jyväskylä  FIN  9:31:00   24:12  
19.   Jouni Heinonen Koovee  FIN  9:23:00   24:23  
20.   Iisak Helander SK Pohjantähti  FIN  9:39:00   24:52  
21.   Seppo Järvinen Lahden Suunnistajat-37  FIN  9:33:00   25:07  
22.   Topi Hasu OK Trian  FIN  9:24:00   25:11  
23.   Lasse Kautto Vaajakosken Terä  FIN  9:22:00   25:12  
24.   Mikhail Chegarovskiy OK Trian  RUS  9:20:00   25:40  
25.   Aleksi Tuovinen Kuopion Suunnistajat  FIN  9:29:00   25:45  
26.   Juuso Lindeqvist Paimion Rasti  FIN  9:32:00   25:47  
27.   Juha Luoma Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  9:19:00   25:53  
28.   Tatu Leirimaa Rastivarsat  FIN  9:27:00   26:00  
29.   Juha Vartiainen Kuopion Suunnistajat  FIN  9:28:00   26:11  
30.   Tuomas Metsälä Lynx  FIN  9:12:00   26:22  
31.   Henri Kalve Paimion Rasti  FIN  9:43:00   26:51  
32.   Heikki Kettunen Vihtavuoren Pamaus  FIN  9:10:00   27:06  
33.   Aaro Nurmiainen Lappeen Riento  FIN  9:34:00   27:11  
34.   Arto Fränti Kokkolan Suunnistajat  FIN  9:25:00   28:09  
35.   Anton Sulkula Suunta Jyväskylä  FIN  9:17:00   28:57  
36.   Veli-Pekka Kuutti Perttelin Peikot  FIN  9:35:00   29:00  
37.   Jouni Kujala SK Pohjantähti  FIN  9:41:00   29:06  
38.   Jani Söyring Kouvolan Suunnistajat  FIN  9:14:00   29:18  
39.   Petri Kuusinen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  9:16:00   29:47  
40.   Ilpo Viippola Oulun Tarmo  FIN  9:18:00   31:28  
41.   Antti Korkeakangas Rasti-Jussit  FIN  9:08:00   31:41  
42.   Risto Uusivirta RasTiimi  FIN  9:09:00   32:19  
43.   Antti-Ville Salomaa Navi  FIN  9:05:00   33:10  
44.   Petri Kotro Kaakon Rasti  FIN  9:07:00   36:27  
45.   Pasi Asikainen Joutsenon Kullervo  FIN  9:04:00   36:33  
46.   Antti Lindqvist SK Uusi  FIN  9:03:00   36:48  
47.   Petri Koskela Suunta-Veikot  FIN  9:02:00   42:23  
48.   Felix Gottberg Pargas IF  FIN  9:00:00   48:22  
49.   Vesa-Matti Suorsa Pudasjärven Urheilijat  FIN  9:01:00   1:00:03  
50.   Ville Jokela Suunta-Sepot  FIN  9:15:00   1:09:25  
   Jeremias Lipsanen Navi  FIN  9:06:00   ei läht.  
   Tuomo Laine Hiidenkiertäjät  FIN  9:11:00   ei läht.  
   Tommaso Scalet Helsingin Suunnistajat  ITA  9:26:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English