SM-keskimatka R1, Huippuliiga (WRE) 5.6.2016, Anttola

H21B3

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
5,0 km
 
1.   Tuomas Kotro Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  15:56:00   34:19  
2.   Jouni Kujala SK Pohjantähti  FIN  15:38:00   35:01  
3.   Aaro Nurmiainen Lappeen Riento  FIN  16:18:00   37:01  
4.   Peter Sundelin IF Femman  FIN  15:04:00   37:16  
5.   Perttu Hietala Pellon Ponsi  FIN  15:02:00   37:53  
6.   Ville-Petteri Saarela Keminmaan Urheilijat  FIN  16:04:00   38:37  
7.   Janne Kukkonen Kuopion Suunnistajat  FIN  16:02:00   38:48  
8.   Miikka Ketonen Kokkolan Suunnistajat  FIN  16:16:00   39:18  
9.   Viljam Grahn IF Femman  FIN  15:24:00   39:28  
10.   Jussi-Elmeri Halme Tampereen Pyrintö  FIN  15:46:00   40:05  
11.   Lauri Sorsa Hiidenkiertäjät  FIN  15:30:00   41:38  
12.   Eero-Matti Vainio MS Parma  FIN  14:54:00   41:51  
13.   Jani Söyring Kouvolan Suunnistajat  FIN  15:28:00   42:07  
14.   Andres Saetalu MS Parma  EST  15:14:00   42:16  
15.   Esa Hongell Kokkolan Suunnistajat  FIN  16:14:00   42:17  
16.   André Bruguière Rasti-Nokia  FIN  15:22:00   42:49  
17.   Matti Alonen Suunta Jyväskylä  FIN  16:00:00   42:52  
18.   Hannu Niemelä RasTiimi  FIN  16:06:00   42:53  
19.   Kari-Pekka Seppänen Rastikarhut  FIN  15:34:00   42:55  
20.   Arto Niiranen Kalevan Rasti  FIN  15:44:00   43:14  
21.   Tomas Snellman Rasti-Lukko  FIN  15:26:00   43:53  
22.   Joonas Savola Vesaisen Pojat  FIN  15:54:00   43:57  
23.   Arto Fränti Kokkolan Suunnistajat  FIN  16:08:00   44:26  
24.   Anton Sulkula Suunta Jyväskylä  FIN  15:58:00   45:35  
25.   Miika Vennelä Kangasala SK  FIN  14:56:00   46:08  
26.   Ville Kokkila Espoon Suunta  FIN  15:00:00   46:37  
27.   Ilpo Viippola Oulun Tarmo  FIN  15:08:00   46:38  
28.   Christopher Mikander OK Trian  FIN  15:50:00   47:09  
29.   André Haga OK Botnia  FIN  15:40:00   47:55  
30.   Jarrah Day Australia  AUS  15:10:00   48:01  
31.   Timo Hongell Kokkolan Suunnistajat  FIN  15:42:00   48:55  
32.   Jyri Rantala Koovee  FIN  15:06:00   49:02  
33.   Veli-Pekka Kuutti Perttelin Peikot  FIN  15:48:00   49:13  
34.   Antti Korkeakangas Rasti-Jussit  FIN  14:58:00   49:14  
35.   Ari-Pekka Joensuu Lapuan Virkiä  FIN  16:10:00   51:05  
36.   Ilkka Kohvakka Kouvolan Suunnistajat  FIN  14:36:00   52:14  
37.   Ville Väyrynen Rasti-Pielinen  FIN  14:34:00   52:59  
38.   Lauri Kahila Tampereen Pyrintö  FIN  15:32:00   54:08  
39.   Santeri Vaara Kankaanpään Suunnistajat  FIN  15:16:00   54:24  
40.   Heikki Virekunnas Tampereen Pyrintö  FIN  14:46:00   54:28  
41.   Joni Solonen Lahden Suunnistajat-37  FIN  14:52:00   55:01  
42.   Kari Kokkinen Lahden Taimi  FIN  14:32:00   55:09  
43.   Marko Tölli Suunta Jyväskylä  FIN  14:40:00   58:14  
44.   Antti-Ville Salomaa Navi  FIN  14:38:00   1:03:46  
45.   Lauri Laasanen Laihian Luja  FIN  14:30:00   1:16:23  
   Tapani Partanen Hyvinkään Rasti  FIN  14:42:00   ei läht.  
   Jarkko Heikkinen Vehkalahden Veikot  FIN  14:44:00   ei läht.  
   Risto Uusivirta RasTiimi  FIN  14:48:00   hylätty  
   Petja Pöyhönen Rastikarhut  FIN  14:50:00   ei läht.  
   Tuomo Lahtinen Lahden Suunnistajat-37  FIN  15:12:00   ei läht.  
   Petri Kuusinen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  15:18:00   keskeytti  
   Tero Heikkilä Paimion Rasti  FIN  15:20:00   ei läht.  
   Jarkko Lauronen Laihian Luja  FIN  15:36:00   ei läht.  
   Luukas Valtonen Helsingin Suunnistajat  FIN  15:52:00   ei läht.  
   Santeri Aikio Kuusamon Erä-Veikot  FIN  16:12:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English