SM-keskimatka R1, Huippuliiga (WRE) 5.6.2016, Anttola

H21B2

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
5,1 km
 
1.   Vili Niemi Rajamäen Rykmentti  FIN  14:50:00   34:52  
2.   Aapo Aaltio Kuopion Suunnistajat  FIN  16:14:00   35:02  
3.   Topi Hasu OK Trian  FIN  16:18:00   35:55  
4.   Otto Sund OK Trian  FIN  15:36:00   36:47  
5.   Henri Kalve Paimion Rasti  FIN  14:48:00   36:53  
6.   Juho Kinni Tampereen Pyrintö  FIN  15:34:00   37:04  
7.   Otto Loukkalahti Hiidenkiertäjät  FIN  14:46:00   37:17  
8.   Lasse Kautto Vaajakosken Terä  FIN  16:08:00   37:35  
9.   Jussi Taussi Kymin Suunnistajat  FIN  15:40:00   37:39  
10.   Tuomas Metsälä Lynx  FIN  14:58:00   37:46  
11.   Lauri Valkonen Lahden Suunnistajat-37  FIN  16:00:00   37:54  
12.   Tapio Haarlaa Helsingin Suunnistajat  FIN  15:24:00   38:32  
13.   Mikhail Chegarovskiy OK Trian  RUS  15:58:00   38:55  
14.   Aapo Laiho Vehkalahden Veikot  FIN  15:46:00   38:56  
15.   Miika Laine Kouvolan Suunnistajat  FIN  14:36:00   39:07  
16.   Juha Vartiainen Kuopion Suunnistajat  FIN  15:08:00   39:08  
17.   Juuso Lindeqvist Paimion Rasti  FIN  15:38:00   39:38  
18.   Juha Luoma Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  15:28:00   39:52  
19.   Miika Hernelahti Kalevan Rasti  FIN  15:50:00   40:04  
20.   Jukka-Pekka Seppänen Hiidenkiertäjät  FIN  16:02:00   40:35  
21.   Aleksi Tuovinen Kuopion Suunnistajat  FIN  15:48:00   40:37  
22.   Elmeri Juura Kankaanpään Suunnistajat  FIN  15:14:00   40:38  
23.   Ville Lampinen Helsingin Suunnistajat  FIN  14:56:00   40:43  
24.   Iivo Kriikkula Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  15:04:00   40:59  
25.   Ville Keskisaari Sweden  FIN  15:12:00   41:08  
25.   Tuomas Fjällström Kangasala SK  FIN  15:22:00   41:08  
27.   Hannu-Pekka Pukema Rajamäen Rykmentti  FIN  16:10:00   41:11  
28.   Eeli Viholainen Suunta Jyväskylä  FIN  15:52:00   41:17  
29.   Markku Elo Angelniemen Ankkuri  FIN  15:44:00   41:22  
30.   Marko Pitkänen Jämsän Retki-Veikot  FIN  15:00:00   41:28  
31.   Niko Nissinen SK Pohjantähti  FIN  15:16:00   41:39  
32.   Roope Koskinen Kalevan Rasti  FIN  15:56:00   41:54  
33.   Janne Häkkinen Pellon Ponsi  FIN  14:42:00   42:16  
34.   Lari-Antti Rissanen Sonkajärven Pahka  FIN  15:20:00   42:24  
35.   Antto-Iiro Suhonen Kuopion Suunnistajat  FIN  14:54:00   42:36  
36.   Ville Luoma Hiidenkiertäjät  FIN  14:40:00   42:39  
37.   Jari Liuha Vihtavuoren Pamaus  FIN  14:44:00   43:51  
38.   Janne Kuningas Luumäen Rasti  FIN  15:30:00   44:52  
39.   Manu Mutka Turun Metsänkävijät  FIN  14:52:00   44:57  
40.   Gianluca Salvioni Vaajakosken Terä  ITA  15:02:00   45:11  
41.   Heikki Kettunen Vihtavuoren Pamaus  FIN  14:38:00   45:33  
42.   Tatu Leirimaa Rastivarsat  FIN  15:18:00   45:39  
43.   Mikko Lepo Suunta Jyväskylä  FIN  14:32:00   45:56  
44.   Teemu Niskanen Lahden Suunnistajat-37  FIN  15:42:00   46:08  
45.   Pekka Lapila MS Parma  FIN  14:30:00   47:03  
46.   Olli Huhtinen Turun Suunnistajat  FIN  15:26:00   47:11  
47.   George Mavchun Espoon Suunta  RUS  16:16:00   47:33  
48.   Mika Jokiranta Kouvolan Suunnistajat  FIN  15:10:00   48:32  
49.   Kare Kaskinen Ulvilan Ura  FIN  14:34:00   48:49  
50.   Aapo Summanen Helsingin Suunnistajat  FIN  16:04:00   53:28  
   Matias Sankari Lahden Suunnistajat-37  FIN  15:06:00   keskeytti  
   Ville Saikko Lappeen Riento  FIN  15:32:00   keskeytti  
   Juho-Matti Taivainen Pellon Ponsi  FIN  15:54:00   hylätty  
   Tuomas Kari Angelniemen Ankkuri  FIN  16:06:00   ei läht.  
   Antti Parjanne Turun Metsänkävijät  FIN  16:12:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English