SM-keskimatka R1, Huippuliiga (WRE) 5.6.2016, Anttola

H21B1

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
5,1 km
 
1.   Juha Sorvisto Vaajakosken Terä  FIN  16:02:00   32:41  
2.   Esa Huttunen Turun Metsänkävijät  FIN  15:42:00   33:32  
3.   Jere Pajunen Kalevan Rasti  FIN  16:16:00   33:59  
4.   Filip Brunell OK Trian  FIN  16:06:00   34:50  
5.   Juho Westerlund Koovee  FIN  15:40:00   35:24  
6.   Janne Nieminen Paimion Rasti  FIN  15:46:00   35:31  
7.   Aapo Leskinen Lynx  FIN  16:12:00   35:49  
8.   Santeri Silvennoinen Kalevan Rasti  FIN  16:10:00   35:51  
9.   Mats Dahlen Paimion Rasti  FIN  14:36:00   36:20  
10.   Sami Valkama Paimion Rasti  FIN  15:32:00   36:29  
11.   Jouni Heinonen Koovee  FIN  14:58:00   36:47  
11.   Tomi Närvä Hiidenkiertäjät  FIN  15:54:00   36:47  
11.   Topi Penttinen OK Trian  FIN  16:04:00   36:47  
14.   Sami-Petteri Juopperi Pellon Ponsi  FIN  15:48:00   36:55  
15.   Jarkko Hautala Vaajakosken Terä  FIN  15:58:00   36:58  
16.   Anssi Vesanto Espoon Suunta  FIN  16:14:00   37:11  
17.   Rinat Gabitov Espoon Suunta  RUS  15:28:00   37:44  
17.   Mikael Fabritius OK Trian  FIN  15:44:00   37:44  
19.   Jarkko Saarinen Hiidenkiertäjät  FIN  15:24:00   37:52  
20.   Perttu Sorsa Hiidenkiertäjät  FIN  14:52:00   38:12  
21.   Jukka Tani Kouvolan Suunnistajat  FIN  15:04:00   38:14  
22.   Mikko Heinonen Kalevan Rasti  FIN  15:38:00   38:23  
23.   Lari Takanen Vehkalahden Veikot  FIN  15:36:00   38:51  
24.   Petri Saari Vaajakosken Terä  FIN  15:52:00   38:55  
25.   Kalle Rantala Helsingin Suunnistajat  FIN  14:50:00   39:02  
26.   Lauri Pohjola Suunta Jyväskylä  FIN  15:08:00   39:12  
27.   Tuukka Jurvakainen Vaajakosken Terä  FIN  15:30:00   39:22  
28.   Eetu Summanen Helsingin Suunnistajat  FIN  15:14:00   40:12  
29.   Lauri Oikarinen Pellon Ponsi  FIN  15:02:00   40:22  
30.   Tero Linnainmaa Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  14:46:00   40:38  
31.   Sergey Gorokhov Ikaalisten Nouseva-Voima  RUS  15:20:00   40:41  
32.   Eero Inkeri Vehkalahden Veikot  FIN  15:18:00   41:04  
33.   Antti-Pekka Leskinen Lynx  FIN  16:00:00   41:05  
34.   Tuomo Istolahti Kangasala SK  FIN  15:00:00   41:36  
35.   Yuri Agafontsev OK Trian  RUS  14:32:00   41:42  
36.   Sampo Rahko SK Pohjantähti  FIN  15:16:00   41:57  
37.   Iisak Helander SK Pohjantähti  FIN  14:48:00   42:13  
38.   Jere Sipponen Paimion Rasti  FIN  14:54:00   43:03  
39.   Seppo Järvinen Lahden Suunnistajat-37  FIN  14:38:00   44:21  
40.   Kristian Kannus Kangasala SK  FIN  14:40:00   44:53  
41.   Johannes Pohjala Kalevan Rasti  FIN  14:42:00   48:51  
42.   Philipp Von Arx Lahden Suunnistajat-37  SUI  15:26:00   49:57  
43.   Henrik Väisänen MS Parma  FIN  14:30:00   51:37  
44.   Simo Hasu OK Trian  FIN  15:22:00   53:36  
45.   Juho-Veikko Hytönen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  14:56:00   57:21  
46.   Antti Vainio MS Parma  FIN  14:44:00   1:00:05  
   Asgeir Mjösund MS Parma  NOR  14:34:00   ei läht.  
   Jonne Lakanen Vaajakosken Terä  FIN  15:06:00   ei läht.  
   Simo Mertanen Koovee  FIN  15:10:00   hylätty  
   Jaakko Istolahti Kangasala SK  FIN  15:12:00   ei läht.  
   Jere Ahonen Kangasala SK  FIN  15:34:00   keskeytti  
   Antti Anttonen Vaajakosken Terä  FIN  15:50:00   ei läht.  
   Denis Grishman Rastivarsat  RUS  15:56:00   keskeytti  
   Tero Föhr Vehkalahden Veikot  FIN  16:08:00   ei läht.  
   Aleksi Anttolainen Lahden Suunnistajat-37  FIN  16:18:00   keskeytti  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English