SM-keskimatka R1, Huippuliiga (WRE) 5.6.2016, Anttola

H15K2, A-finaaliin 20 parasta

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
2,2 km
 
1.   Leo Matinheikki Tampereen Pyrintö  FIN  9:44:00   14:31  
2.   Touko Seppä Turun Suunnistajat  FIN  9:42:00   15:07  
3.   Juuso Viskari Hiidenkiertäjät  FIN  9:43:00   15:52  
4.   Lauri Syrjäläinen Helsingin Suunnistajat  FIN  9:40:00   16:06  
5.   Akseli Konttila Tampereen Pyrintö  FIN  9:38:00   16:44  
6.   Samuli Peltola Keuruun Kisailijat  FIN  9:36:00   17:01  
7.   Alex Virtala Pargas IF  FIN  9:39:00   17:25  
8.   Wille Laitamäki Hiidenkiertäjät  FIN  9:41:00   17:36  
9.   Vertti Laitinen Koovee  FIN  9:37:00   18:09  
10.   Sami Raitola Espoon Suunta  FIN  9:28:00   18:31  
11.   Jonny Donner OK77  FIN  9:34:00   18:49  
12.   Eemeli Kokkonen Kajaanin Suunnistajat  FIN  9:24:00   18:52  
13.   Aleksi Lohtander Rasti-Lukko  FIN  9:27:00   19:14  
14.   Pyry Willman Rastikarhut  FIN  9:20:00   19:39  
15.   Atte Ikola Helsingin Suunnistajat  FIN  9:35:00   20:12  
16.   Wertti Autio Hyvinkään Rasti  FIN  9:23:00   20:39  
17.   Iivari Willman Rastikarhut  FIN  9:16:00   20:50  
18.   Antti Sorsa Espoon Suunta  FIN  9:25:00   21:35  
19.   Oskari Reijonen OK Trian  FIN  9:18:00   21:41  
20.   Kalle Kinnala Turun Suunnistajat  FIN  9:06:00   22:16  
21.   Hannes Kullman IK Falken  FIN  9:13:00   22:18  
22.   Onni Sinervä Turun Suunnistajat  FIN  9:22:00   22:41  
23.   Eelis Johansson OK Trian  FIN  9:17:00   22:59  
24.   Akseli Virtanen Kymin Suunnistajat  FIN  9:31:00   23:05  
25.   Juho Kangas Lapuan Virkiä  FIN  9:26:00   23:15  
26.   Kristian Boström Lynx  FIN  9:30:00   25:11  
27.   Aatu Hirvikallio Luumäen Rasti  FIN  9:09:00   25:22  
28.   Lauri Partanen Hyvinkään Rasti  FIN  9:08:00   25:53  
29.   Eeka Husu SK Vuoksi  FIN  9:05:00   26:10  
30.   Veeti Miikki SK Vuoksi  FIN  9:04:00   26:28  
31.   Lauri Aaltonen Hyvinkään Rasti  FIN  9:14:00   26:34  
32.   Mitri Lerssi Kaustisen Pohjan-Veikot  FIN  9:03:00   26:52  
33.   Matias Lautamäki Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  9:33:00   27:05  
34.   Oskar Haapala Espoon Suunta  FIN  9:07:00   27:18  
35.   Juho Nieminen Tampereen Pyrintö  FIN  9:32:00   28:02  
36.   Vili Olkkonen Kangasala SK  FIN  9:21:00   28:19  
37.   Eemil Koskinen Rasti-Nokia  FIN  9:11:00   29:40  
38.   Topias Uusitalo Espoon Akilles  FIN  9:15:00   30:00  
39.   Juho Hiltunen Oulun NMKY:n Urheilijat  FIN  9:10:00   34:14  
40.   Aapo Pasanen Rasti-Jussit  FIN  9:19:00   36:03  
41.   Emil Jansson IK Falken  FIN  9:12:00   37:52  
42.   von Waldemar Frenckell OK77  FIN  9:02:00   38:05  
43.   Oula Pelkonen Rastivarsat  FIN  9:01:00   39:14  
   Antti-Jussi Oksa Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  9:00:00   hylätty  
   Timi Niemensivu Rasti-Lukko  FIN  9:29:00   hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English