SM-keskimatka R1, Huippuliiga (WRE) 5.6.2016, Anttola

H15B

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
2,3 km
 
1.   Matias Lautamäki Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  15:54:00   18:57  
2.   Antti-Jussi Oksa Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  15:30:00   20:00  
3.   Joel Schüle Koovee  FIN  16:15:00   20:25  
4.   Juho Nieminen Tampereen Pyrintö  FIN  15:50:00   20:35  
4.   Akseli Virtanen Kymin Suunnistajat  FIN  16:12:00   20:35  
6.   Lauri Aaltonen Hyvinkään Rasti  FIN  15:58:00   20:53  
7.   Olli Koivumäki Kokkolan Suunnistajat  FIN  16:03:00   21:00  
8.   Topias Uusitalo Espoon Akilles  FIN  15:44:00   21:39  
8.   Vili Olkkonen Kangasala SK  FIN  15:48:00   21:39  
10.   Aaro Takanen Vehkalahden Veikot  FIN  15:57:00   21:44  
11.   Mickel Forsell OK Botnia  FIN  16:09:00   22:34  
12.   Timi Niemensivu Rasti-Lukko  FIN  15:32:00   22:40  
13.   Juho Kangas Lapuan Virkiä  FIN  16:10:00   22:45  
14.   Lauri Naskali Kyrös-Rasti  FIN  15:43:00   23:12  
15.   Eeka Husu SK Vuoksi  FIN  16:02:00   23:22  
15.   Hannes Kullman IK Falken  FIN  16:18:00   23:22  
17.   Kristian Boström Lynx  FIN  16:08:00   23:39  
18.   Veeti Miikki SK Vuoksi  FIN  16:00:00   24:11  
19.   Pietu Jutila Rastikarhut  FIN  16:17:00   24:16  
20.   Jasper Alajoutsi Koovee  FIN  15:45:00   24:47  
21.   Henri Hirvikallio Luumäen Rasti  FIN  15:39:00   25:01  
22.   Oskar Haapala Espoon Suunta  FIN  15:52:00   25:34  
23.   Aatu Hirvikallio Luumäen Rasti  FIN  16:06:00   25:35  
24.   Henri Kukkonen Vehkalahden Veikot  FIN  15:49:00   26:20  
25.   Antti Reiman Angelniemen Ankkuri  FIN  15:37:00   26:32  
26.   Mitri Lerssi Kaustisen Pohjan-Veikot  FIN  15:56:00   27:38  
27.   Lenni Väisänen Helsingin Suunnistajat  FIN  15:53:00   27:44  
28.   Juho Hiltunen Oulun NMKY:n Urheilijat  FIN  15:42:00   28:41  
29.   Kasimir Niinimäki Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  15:55:00   28:59  
30.   Joona Nolvi Rastikarhut  FIN  15:47:00   30:29  
31.   Oskari Aumo Kalvolan Keihäs  FIN  16:01:00   30:47  
32.   Onni Sinervä Turun Suunnistajat  FIN  16:16:00   31:15  
33.   Joonas Väliharju Tampereen Pyrintö  FIN  16:11:00   32:28  
34.   Nuuti Hautakangas Hyvinkään Rasti  FIN  16:07:00   35:01  
35.   Emil Jansson IK Falken  FIN  15:38:00   35:49  
36.   von Waldemar Frenckell OK77  FIN  15:36:00   37:22  
37.   Ilmari Tanninen Kalevan Rasti  FIN  15:41:00   39:44  
38.   Tommi Viilo Tampereen Pyrintö  FIN  16:05:00   43:29  
39.   Matias Maijala Lapin Veikot  FIN  16:13:00   50:52  
40.   Oula Pelkonen Rastivarsat  FIN  15:34:00   56:20  
   Marcus Kopra OK Trian  FIN  15:31:00   ei läht.  
   Akseli Julkunen Lounais-Hämeen Rasti  FIN  15:33:00   ei läht.  
   Pyry Eskelinen Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  15:35:00   ei läht.  
   Aapo Pasanen Rasti-Jussit  FIN  15:40:00   hylätty  
   Eemil Koskinen Rasti-Nokia  FIN  15:46:00   ei läht.  
   Robin Udell Solf IK  FIN  15:51:00   ei läht.  
   Oskari Lepistö MS Parma  FIN  15:59:00   ei läht.  
   Lauri Partanen Hyvinkään Rasti  FIN  16:04:00   ei läht.  
   Eelis Johansson OK Trian  FIN  16:14:00   ei läht.  
   Hannu Malinen Kuhmon Peurat  FIN  16:19:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English