SM-keskimatka R1, Huippuliiga (WRE) 5.6.2016, Anttola

D21K3, A-finaaliin 10 parasta

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
3,2 km
 
1.   Saila Kinni Tampereen Pyrintö  FIN  9:38:00   23:32  
2.   Miia Niittynen Koovee  FIN  9:36:00   24:40  
3.   Aino Mänkärlä Lynx  FIN  9:34:00   25:14  
4.   Mari Väänänen Kalevan Rasti  FIN  9:25:00   25:16  
5.   Salla Fagerudd Paimion Rasti  FIN  9:32:00   25:35  
6.   Yvonne Gunell Pargas IF  FIN  9:33:00   25:55  
7.   Ulrika Uotila Koovee  FIN  9:29:00   26:08  
8.   Sanna Andelin Lahden Taimi  FIN  9:31:00   27:11  
9.   Kaisa Lylynperä Turun Suunnistajat  FIN  9:24:00   27:14  
10.   Marttiina Joensuu SK Pohjantähti  FIN  9:35:00   28:12  
11.   Alma Toivonen Kuopion Suunnistajat  FIN  9:14:00   28:17  
12.   Sanni Kymäläinen Tampereen Pyrintö  FIN  9:28:00   28:27  
13.   Linda Talbonen Kalevan Rasti  FIN  9:20:00   28:47  
14.   Mia Taini Jämsän Retki-Veikot  FIN  9:15:00   29:23  
15.   Anni Honkimaa Espoon Suunta  FIN  9:19:00   29:27  
16.   Milla Mattila Helsingin Suunnistajat  FIN  9:30:00   29:39  
17.   Anu Uhotoinen Hiidenkiertäjät  FIN  9:17:00   29:50  
18.   Sanna Ylikylä Rastikarhut  FIN  9:18:00   30:01  
19.   Niina Hulkkonen Sweden  FIN  9:23:00   30:19  
19.   Sirkku Minkkinen Rajamäen Rykmentti  FIN  9:27:00   30:19  
21.   Katja Mjösund MS Parma  FIN  9:09:00   30:25  
21.   Johanna Kriikkula Rasti-Kurikka  FIN  9:16:00   30:25  
23.   Mari Seppänen OK Trian  FIN  9:21:00   30:47  
24.   Elisa Mäkinen MS Parma  FIN  9:08:00   31:17  
25.   Ella Nurmi Vaasan Suunnistajat  FIN  9:22:00   31:38  
26.   Sofia Haajanen SK Pohjantähti  FIN  9:37:00   32:41  
27.   Annukka Hanhijärvi Espoon Akilles  FIN  9:13:00   32:42  
28.   Caroline Sandelin Närpes OK  FIN  9:04:00   34:05  
29.   Tarja Silvennoinen Kalevan Rasti  FIN  9:05:00   34:11  
30.   Essi Rautasalo Kalevan Rasti  FIN  9:07:00   34:52  
31.   Sabrina Meriheinä SK Uusi  FIN  9:12:00   35:36  
32.   Essi Jalanto Kangasala SK  FIN  9:11:00   35:52  
33.   Venla Heikkilä Helsingin Suunnistajat  FIN  9:06:00   36:54  
34.   Alisa Tölli Rasti-Jussit  FIN  9:03:00   37:07  
35.   Sara Forsström OK Raseborg  FIN  9:26:00   37:11  
36.   Mikaela Borgman OK Trian  FIN  9:10:00   39:52  
37.   Maiju Kohonen Rasti-Nokia  FIN  9:00:00   40:11  
38.   Hanna Peltomäki Siikaisten Sisu  FIN  9:01:00   40:42  
39.   Tiia-Maria Rauttola Hiidenkiertäjät  FIN  9:02:00   49:58  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English