Raja Run 11.6.2016

Puolikas kaikki

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
10,55 km
Nettoaika
Maali
21,1 km
 
1.   Tuomas Aho Limingan Niittomiehet  FIN  12:00:00   39:22 (2)  1:18:40 (1)  1:18:40  
2.   Jarmo Rundgren Alatornion Pirkat  FIN  12:00:00   39:21 (1)  1:19:28 (2)  1:19:29  
3.   Hansi Kitti ONMKY  FIN  12:00:00   39:22 (2)  1:19:44 (3)  1:19:44  
4.   Jussi Herttuala Aavasaksan Urheilijat  FIN  12:00:00   39:33 (4)  1:20:33 (4)  1:20:33  
5.   Marko Mattila Simon Kiri  FIN  12:00:00   39:33 (4)  1:21:08 (5)  1:21:08  
6.   Hannu Laurila Alatornion Pirkat  FIN  12:00:00   40:47 (6)  1:22:46 (6)  1:22:47  
7.   Marja-Riitta Ojala Simo  FIN  12:00:00   41:30 (8)  1:23:25 (7)  1:23:26  
8.   Markus Lampinen Liikuntakeskus HyväFiilis  FIN  12:00:00   41:21 (7)  1:24:10 (8)  1:24:11  
9.   Katja Tikkanen Kuivasjärven Aura  FIN  12:00:00   41:57 (9)  1:24:52 (9)  1:24:53  
10.   Hannu Partanen Ranua  FIN  12:00:00   42:13 (10)  1:25:51 (10)  1:25:53  
11.   Jari Tryyki   FIN  12:00:00   43:14 (11)  1:26:08 (11)  1:26:10  
12.   Olavi Peura ONMKY  FIN  12:00:00   43:16 (12)  1:27:48 (12)  1:27:49  
13.   Jenni Keränen Oulun Pyrintö  FIN  12:00:00   47:14 (14)  1:31:52 (13)  1:31:55  
14.   Janne Järlström Lvi-Suunnittelu Petri Pohjola  FIN  12:00:00   47:49 (16)  1:34:32 (14)  1:34:35  
15.   Seppo Koivisto   FIN  12:00:00   46:04 (13)  1:34:45 (15)  1:34:45  
16.   Petri Pohjola Lvi-Suunnittelu Petri Pohjola  FIN  12:00:00   47:49 (16)  1:35:26 (16)  1:35:29  
17.   Emma Pihlajamäki Rovaniemi  FIN  12:00:00   47:46 (15)  1:35:43 (17)  1:35:48  
18.   Veli-Matti Marttala Liikuntakeskus HyväFiilis  FIN  12:00:00   47:51 (18)  1:36:51 (18)  1:36:53  
19.   Jaana Jobe   FIN  12:00:00   47:55 (19)  1:37:06 (19)  1:37:08  
20.   Saija Mustonen Oulu  FIN  12:00:00   48:14 (20)  1:38:02 (20)  1:38:04  
21.   Tomi Pöyry Tornion vannefixaus  FIN  12:00:00   49:24 (22)  1:39:01 (21)  1:39:04  
22.   Janne Pohjola   FIN  12:00:00   48:28 (21)  1:39:18 (22)  1:39:21  
23.   Mika Vaara Sodankylä  FIN  12:00:00   49:31 (23)  1:41:55 (23)  1:41:59  
24.   Jorma Kurttio Tornio  FIN  12:00:00   51:00 (26)  1:42:29 (24)  1:42:32  
25.   Liisa Kemppainen Oulu  FIN  12:00:00   50:38 (24)  1:42:34 (25)  1:42:36  
26.   Satu Hiltunen   FIN  12:00:00   50:46 (25)  1:43:02 (26)  1:43:06  
27.   Janne Kotaniemi Puke  FIN  12:00:00   53:58 (34)  1:43:52 (27)  1:43:56  
28.   Jukka Nevalaita Ray  FIN  12:00:00   51:48 (27)  1:45:11 (28)  1:45:18  
29.   Juha-Matti Ypyä Team PeeKoo  FIN  12:00:00   53:38 (31)  1:45:14 (29)  1:45:32  
30.   Hanna Kursula Liikuntakeskus HyväFiilis  FIN  12:00:00   53:38 (31)  1:46:30 (30)  1:46:36  
31.   Antero Kinnunen Lahjattomat  FIN  12:00:00   51:53 (28)  1:47:00 (31)  1:47:03  
32.   Ari-Pekka Alafrantti   FIN  12:00:00   54:18 (38)  1:47:15 (32)  1:47:21  
33.   Glenn Asplund Karesuando  SWE  12:00:00   52:50 (29)  1:48:57 (33)  1:49:01  
34.   Keijo Keisu Nuuskakairan Nylkyttäjät  FIN  12:00:00   55:33 (41)  1:49:29 (35)  1:49:35  
35.   Jukka Myllymäki   FIN  12:00:00   55:33 (41)  1:49:28 (34)  1:49:35  
36.   Seppo Nikula Kauhavan Wisa  FIN  12:00:00   55:34 (44)  1:49:29 (35)  1:49:35  
37.   Miia Hannunen   FIN  12:00:00   54:09 (36)  1:49:32 (37)  1:49:36  
38.   Maj-Lis Sörmlund   FIN  12:00:00   53:31 (30)  1:50:10 (38)  1:50:13  
39.   Erika Ponkala   FIN  12:00:00   55:15 (39)  1:50:17 (39)  1:50:21  
40.   Tatu Leppänen Tornio  FIN  12:00:00   55:33 (41)  1:50:52 (40)  1:51:00  
41.   Jaana Stolt NaMit  FIN  12:00:00   55:37 (46)  1:51:49 (41)  1:51:53  
42.   Outi Vuosku NaMit  FIN  12:00:00   55:37 (46)  1:53:58 (42)  1:54:02  
43.   Ville Kantola   FIN  12:00:00   56:15 (48)  1:54:22 (43)  1:54:30  
44.   Janne Ylimaula Alatornion Pirkat  FIN  12:00:00   54:05 (35)  1:54:52 (44)  1:54:53  
45.   Esa Happonen   FIN  12:00:00   53:47 (33)  1:55:12 (45)  1:55:21  
46.   Johanna Sandsten Haparanda SKT  SWE  12:00:00   55:23 (40)  1:55:23 (46)  1:55:27  
47.   Mikko Similä Ii  FIN  12:00:00   57:20 (50)  1:56:45 (47)  1:56:53  
48.   Pirjo Ylimaula Tornio  FIN  12:00:00   57:25 (51)  1:57:09 (48)  1:57:15  
49.   Vesa Matala   FIN  12:00:00   57:43 (52)  1:57:09 (48)  1:57:17  
50.   Janne-Pekka Laukkanen KemTU Triathlon  FIN  12:00:00   54:09 (36)  1:58:00 (50)  1:58:00  
51.   Nina Frant KemTU Triathlon  FIN  12:00:00   59:03 (55)  1:58:23 (51)  1:58:28  
52.   Anne Juopperi Merilapin Namit  FIN  12:00:00   59:01 (54)  1:58:26 (52)  1:58:30  
53.   Kirstia Majuri Kemi  FIN  12:00:00   55:36 (45)  1:58:31 (53)  1:58:33  
54.   Meri Lappalainen   FIN  12:00:00   59:05 (56)  2:01:33 (54)  2:01:43  
55.   Hanna Kinnunen Keminmaa  FIN  12:00:00   59:23 (57)  2:02:02 (55)  2:02:06  
56.   Teija Makivuoti NaMit  FIN  12:00:00   58:13 (53)  2:03:08 (56)  2:03:11  
57.   Ilkka Hirvikoski Rovaniemi  FIN  12:00:00   1:00:46 (58)  2:03:35 (57)  2:03:41  
58.   Aleksi Terho   FIN  12:00:00   57:08 (49)  2:04:23 (58)  2:04:26  
59.   Lauri Metsola   FIN  12:00:00   1:04:19 (62)  2:08:29 (59)  2:08:35  
60.   Johanna Trast   FIN  12:00:00   1:04:19 (62)  2:08:29 (59)  2:08:36  
61.   Henri Moisio Rovaniemi  FIN  12:00:00   1:03:37 (60)  2:10:14 (61)  2:10:19  
62.   Heikki Kvist Rovaniemi  FIN  12:00:00   1:03:37 (60)  2:10:14 (61)  2:10:20  
63.   Kirsi Pajamäki   FIN  12:00:00   1:02:57 (59)  2:12:30 (63)  2:12:40  
64.   Heli Vierto-Suorsa Haukiputaan Heitto  FIN  12:00:00   1:04:31 (64)  2:15:06 (64)  2:15:13  
65.   Juhani Leinonen NaMit  FIN  12:00:00   1:08:00 (65)  2:18:15 (65)  2:18:23  
66.   Matti Niskasaari Tornion Donwell Oy  FIN  12:00:00   1:17:41 (66)  2:35:20 (66)  2:35:29  
   PN60 Testi Testi  FIN  10:00:00         ei läht.  
   Velu Hietanen Sieppijärven Sisu  FIN  12:00:00         keskeytti  
   Jarmo Juuso Veitsiluodon Kisaveikot  FIN  12:00:00         ei läht.  
   Mika Majuri   FIN  12:00:00         ei läht.  
   Kari-Pekka Raappana Alatornion Pirkat  FIN  12:00:00         ei läht.  
   Juha Ronkainen Pudasjärven Urheilijat  FIN  12:00:00         ei läht.  
   Janne Pohjola   FIN  12:00:00         ei läht.  
   Toivo Saikkonen Oulu  FIN  12:00:00         ei läht.  
   Minna Isokääntä   FIN  12:00:00         ei läht.  
   Saara Mikkola   FIN  12:00:00         ei läht.  
   Jatta Seppälä Liikuntakeskus HyväFiilis  FIN  12:00:00         ei läht.  
   Elli-Tarja Hallikainen   FIN  12:00:00         ei läht.  
   Jaana Ilvesniemi   FIN  12:00:00         ei läht.  

Sarjat:

| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English