Raja Run 11.6.2016

Puolikas miehet

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
10,55 km
Nettoaika
Maali
21,1 km
 
1.   Tuomas Aho Limingan Niittomiehet  FIN  12:00:00   39:22 (2)  1:18:40 (1)  1:18:40  
2.   Jarmo Rundgren Alatornion Pirkat  FIN  12:00:00   39:21 (1)  1:19:28 (2)  1:19:29  
3.   Hansi Kitti ONMKY  FIN  12:00:00   39:22 (2)  1:19:44 (3)  1:19:44  
4.   Jussi Herttuala Aavasaksan Urheilijat  FIN  12:00:00   39:33 (4)  1:20:33 (4)  1:20:33  
5.   Marko Mattila Simon Kiri  FIN  12:00:00   39:33 (4)  1:21:08 (5)  1:21:08  
6.   Hannu Laurila Alatornion Pirkat  FIN  12:00:00   40:47 (6)  1:22:46 (6)  1:22:47  
7.   Markus Lampinen Liikuntakeskus HyväFiilis  FIN  12:00:00   41:21 (7)  1:24:10 (7)  1:24:11  
8.   Hannu Partanen Ranua  FIN  12:00:00   42:13 (8)  1:25:51 (8)  1:25:53  
9.   Jari Tryyki   FIN  12:00:00   43:14 (9)  1:26:08 (9)  1:26:10  
10.   Olavi Peura ONMKY  FIN  12:00:00   43:16 (10)  1:27:48 (10)  1:27:49  
11.   Janne Järlström Lvi-Suunnittelu Petri Pohjola  FIN  12:00:00   47:49 (12)  1:34:32 (11)  1:34:35  
12.   Seppo Koivisto   FIN  12:00:00   46:04 (11)  1:34:45 (12)  1:34:45  
13.   Petri Pohjola Lvi-Suunnittelu Petri Pohjola  FIN  12:00:00   47:49 (12)  1:35:26 (13)  1:35:29  
14.   Veli-Matti Marttala Liikuntakeskus HyväFiilis  FIN  12:00:00   47:51 (14)  1:36:51 (14)  1:36:53  
15.   Tomi Pöyry Tornion vannefixaus  FIN  12:00:00   49:24 (16)  1:39:01 (15)  1:39:04  
16.   Janne Pohjola   FIN  12:00:00   48:28 (15)  1:39:18 (16)  1:39:21  
17.   Mika Vaara Sodankylä  FIN  12:00:00   49:31 (17)  1:41:55 (17)  1:41:59  
18.   Jorma Kurttio Tornio  FIN  12:00:00   51:00 (18)  1:42:29 (18)  1:42:32  
19.   Janne Kotaniemi Puke  FIN  12:00:00   53:58 (24)  1:43:52 (19)  1:43:56  
20.   Jukka Nevalaita Ray  FIN  12:00:00   51:48 (19)  1:45:11 (20)  1:45:18  
21.   Juha-Matti Ypyä Team PeeKoo  FIN  12:00:00   53:38 (22)  1:45:14 (21)  1:45:32  
22.   Antero Kinnunen Lahjattomat  FIN  12:00:00   51:53 (20)  1:47:00 (22)  1:47:03  
23.   Ari-Pekka Alafrantti   FIN  12:00:00   54:18 (27)  1:47:15 (23)  1:47:21  
24.   Glenn Asplund Karesuando  SWE  12:00:00   52:50 (21)  1:48:57 (24)  1:49:01  
25.   Keijo Keisu Nuuskakairan Nylkyttäjät  FIN  12:00:00   55:33 (28)  1:49:29 (26)  1:49:35  
26.   Jukka Myllymäki   FIN  12:00:00   55:33 (28)  1:49:28 (25)  1:49:35  
27.   Seppo Nikula Kauhavan Wisa  FIN  12:00:00   55:34 (31)  1:49:29 (26)  1:49:35  
28.   Tatu Leppänen Tornio  FIN  12:00:00   55:33 (28)  1:50:52 (28)  1:51:00  
29.   Ville Kantola   FIN  12:00:00   56:15 (32)  1:54:22 (29)  1:54:30  
30.   Janne Ylimaula Alatornion Pirkat  FIN  12:00:00   54:05 (25)  1:54:52 (30)  1:54:53  
31.   Esa Happonen   FIN  12:00:00   53:47 (23)  1:55:12 (31)  1:55:21  
32.   Mikko Similä Ii  FIN  12:00:00   57:20 (34)  1:56:45 (32)  1:56:53  
33.   Vesa Matala   FIN  12:00:00   57:43 (35)  1:57:09 (33)  1:57:17  
34.   Janne-Pekka Laukkanen KemTU Triathlon  FIN  12:00:00   54:09 (26)  1:58:00 (34)  1:58:00  
35.   Ilkka Hirvikoski Rovaniemi  FIN  12:00:00   1:00:46 (36)  2:03:35 (35)  2:03:41  
36.   Aleksi Terho   FIN  12:00:00   57:08 (33)  2:04:23 (36)  2:04:26  
37.   Lauri Metsola   FIN  12:00:00   1:04:19 (39)  2:08:29 (37)  2:08:35  
38.   Henri Moisio Rovaniemi  FIN  12:00:00   1:03:37 (37)  2:10:14 (38)  2:10:19  
39.   Heikki Kvist Rovaniemi  FIN  12:00:00   1:03:37 (37)  2:10:14 (38)  2:10:20  
40.   Juhani Leinonen NaMit  FIN  12:00:00   1:08:00 (40)  2:18:15 (40)  2:18:23  
41.   Matti Niskasaari Tornion Donwell Oy  FIN  12:00:00   1:17:41 (41)  2:35:20 (41)  2:35:29  
   Velu Hietanen Sieppijärven Sisu  FIN  12:00:00         keskeytti  
   Jarmo Juuso Veitsiluodon Kisaveikot  FIN  12:00:00         ei läht.  
   Mika Majuri   FIN  12:00:00         ei läht.  
   Kari-Pekka Raappana Alatornion Pirkat  FIN  12:00:00         ei läht.  
   Juha Ronkainen Pudasjärven Urheilijat  FIN  12:00:00         ei läht.  
   Janne Pohjola   FIN  12:00:00         ei läht.  
   Toivo Saikkonen Oulu  FIN  12:00:00         ei läht.  

Sarjat:

| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English