Suunnistuksen Huippuliiga, WRE, 2.7.2016, Porvoo, OK Trian

Women

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
1,2 km
Väliaika
1,5 km
Väliaika
2,5 km
Väliaika
2,6 km
Väliaika
2,9 km
Väliaika
3,1 km
Maali
3,3 km
 
1.   Anna Haataja SK Pohjantähti  FIN  14:47:00   5:24 (1)  6:24 (1)  11:47 (1)  12:13 (1)  13:27 (1)  14:10 (1)  14:45  
2.   Kirsi Nurmi IFK Göteborg  FIN  14:53:00   5:36 (3)  6:36 (3)  12:00 (2)  12:28 (2)  13:34 (2)  14:15 (2)  14:47  
3.   Anni-Maija Fincke Halden SK  FIN  14:24:00   5:44 (5)  6:43 (4)  12:02 (3)  12:31 (3)  13:43 (3)  14:23 (3)  14:57  
4.   Maija Sianoja MS Parma  FIN  14:49:00   5:57 (6)  6:58 (7)  12:24 (7)  12:47 (7)  13:54 (6)  14:34 (5)  15:07  
4.   Sofia Haajanen SK Pohjantähti  FIN  14:54:00   5:59 (9)  6:59 (8)  12:15 (5)  12:37 (5)  13:51 (4)  14:31 (4)  15:07  
6.   Anna Närhi IFK Göteborg  FIN  14:52:00   5:42 (4)  6:43 (4)  12:17 (6)  12:42 (6)  13:51 (4)  14:35 (6)  15:11  
7.   Emily Kemp Angelniemen Ankkuri  CAN  14:35:00   5:28 (2)  6:29 (2)  12:06 (4)  12:32 (4)  13:54 (6)  14:38 (7)  15:13  
8.   Venla Harju Tampereen Pyrintö  FIN  14:57:00   6:02 (13)  7:05 (10)  12:30 (8)  12:53 (8)  14:03 (8)  14:45 (8)  15:19  
9.   Marika Teini SK Pohjantähti  FIN  14:59:00   6:10 (17)  7:09 (13)  12:34 (10)  12:58 (9)  14:06 (9)  14:48 (9)  15:23  
10.   Sari Anttonen Keuruun Kisailijat  FIN  14:56:00   6:01 (11)  7:02 (9)  12:35 (11)  13:00 (11)  14:08 (10)  14:49 (10)  15:24  
11.   Svetlana Mironova Koovee  RUS  14:55:00   6:08 (16)  7:09 (13)  12:33 (9)  12:58 (9)  14:09 (11)  14:51 (11)  15:26  
12.   Johanna Hulkkonen Koovee  FIN  14:46:00   6:17 (19)  7:18 (18)  12:51 (13)  13:15 (13)  14:29 (12)  15:11 (12)  15:46  
13.   Inga Dambe Paimion Rasti  LAT  14:42:00   6:12 (18)  7:13 (16)  12:49 (12)  13:13 (12)  14:33 (13)  15:16 (13)  15:51  
13.   Miia Niittynen Koovee  FIN  14:45:00   6:28 (23)  7:30 (21)  12:57 (14)  13:22 (14)  14:36 (15)  15:17 (14)  15:51  
15.   Emmi Jokela Suunta-Sepot  FIN  14:39:00   6:06 (15)  7:10 (15)  13:00 (15)  13:26 (15)  14:35 (14)  15:18 (15)  15:54  
16.   Mira Kaskinen Rastikarhut  FIN  14:51:00   6:17 (19)  7:20 (19)  13:22 (20)  13:46 (19)  14:55 (16)  15:39 (16)  16:14  
17.   Saila Kinni Tampereen Pyrintö  FIN  14:48:00   6:05 (14)  7:16 (17)  13:22 (20)  13:48 (20)  14:58 (17)  15:41 (17)  16:18  
18.   Tiia Miettinen MS Parma  FIN  14:34:00   6:26 (22)  7:30 (21)  13:20 (18)  13:45 (17)  15:03 (19)  15:47 (18)  16:23  
19.   Hanna Raitanen Rajamäen Rykmentti  FIN  14:44:00   5:58 (8)  7:45 (25)  13:31 (22)  13:56 (22)  15:07 (21)  15:47 (18)  16:24  
20.   Enni Jalava Turun Suunnistajat  FIN  14:16:00   6:01 (11)  7:06 (11)  13:09 (16)  13:35 (16)  15:01 (18)  15:47 (18)  16:25  
21.   Yvonne Gunell Pargas IF  FIN  14:17:00   6:23 (21)  7:29 (20)  13:18 (17)  13:45 (17)  15:03 (19)  15:50 (21)  16:28  
22.   Sanni Kivelä Angelniemen Ankkuri  FIN  14:43:00   6:41 (28)  7:46 (27)  13:31 (22)  13:56 (22)  15:09 (22)  15:54 (22)  16:30  
23.   Eveliina Hirvonen Paimion Rasti  FIN  14:13:00   5:57 (6)  6:57 (6)  13:32 (24)  13:57 (24)  15:16 (23)  15:59 (23)  16:34  
24.   Lotta Karhola Tampereen Pyrintö  FIN  14:23:00   5:59 (9)  7:06 (11)  13:21 (19)  13:49 (21)  15:16 (23)  16:03 (24)  16:41  
25.   Sanna Kauppila Angelniemen Ankkuri  FIN  14:31:00   6:38 (27)  7:45 (25)  13:38 (26)  14:05 (26)  15:19 (25)  16:09 (25)  16:47  
26.   Sanna Andelin Lahden Taimi  FIN  14:22:00   6:31 (25)  7:41 (24)  13:32 (24)  13:58 (25)  15:20 (26)  16:11 (26)  16:48  
27.   Ina Westerlund OK77  FIN  14:41:00   7:04 (40)  8:09 (35)  13:47 (27)  14:12 (27)  15:32 (27)  16:17 (27)  16:55  
28.   Suvi Ylikylä Rastikarhut  FIN  14:21:00   6:41 (28)  7:48 (28)  13:57 (28)  14:23 (28)  15:49 (28)  16:33 (28)  17:12  
29.   Lotta Kirvesmies Lahden Suunnistajat-37  FIN  14:15:00   6:47 (33)  8:08 (34)  14:06 (30)  14:32 (30)  15:57 (30)  16:48 (29)  17:27  
30.   Laura Ahonen Kangasala SK  FIN  14:12:00   6:49 (34)  8:00 (32)  14:12 (31)  14:42 (32)  16:06 (31)  16:50 (30)  17:28  
31.   Outi Hasu OK Trian  FIN  14:04:00   6:31 (25)  7:39 (23)  13:58 (29)  14:26 (29)  15:52 (29)  16:57 (31)  17:39  
32.   Katja von Schoultz OK Trian  FIN  14:07:00   6:42 (30)  7:54 (30)  14:14 (32)  14:41 (31)  16:11 (33)  17:03 (32)  17:42  
33.   Sara Karvonen Lynx  FIN  14:36:00   6:45 (31)  7:55 (31)  14:27 (33)  14:53 (33)  16:07 (32)  17:04 (33)  17:43  
34.   Niina Hulkkonen IFK Lidingo SOK  FIN  14:28:00   7:03 (39)  8:09 (35)  14:34 (34)  15:02 (34)  16:21 (34)  17:19 (34)  17:57  
35.   Anniina Suhonen Helsingin Suunnistajat  FIN  14:37:00   6:30 (24)  8:29 (40)  14:51 (35)  15:19 (36)  16:37 (35)  17:24 (35)  18:04  
36.   Ulrika Uotila Koovee  FIN  14:40:00   7:24 (41)  8:33 (41)  14:57 (37)  15:23 (37)  16:47 (39)  17:31 (36)  18:09  
37.   Mia Taini Jämsän Retki-Veikot  FIN  14:25:00   6:54 (36)  8:09 (35)  14:51 (35)  15:17 (35)  16:38 (36)  19:51 (46)  18:11  
37.   Päivi Autio Hiisirasti  FIN  14:30:00   6:53 (35)  8:00 (32)  15:01 (39)  15:26 (39)  16:45 (37)  17:32 (37)  18:11  
39.   Milla Mattila Helsingin Suunnistajat  FIN  14:18:00   7:28 (42)  8:35 (42)  15:07 (41)  15:34 (41)  16:54 (40)  17:42 (38)  18:21  
40.   Tuija Kuusela Rastikarhut  FIN  14:08:00   7:48 (46)  8:55 (45)  15:02 (40)  15:28 (40)  16:46 (38)  17:43 (39)  18:22  
41.   Anni Kivilaakso Espoon Suunta  FIN  14:05:00   7:40 (43)  8:56 (46)  15:31 (43)  15:58 (43)  17:18 (42)  18:07 (41)  18:47  
42.   Päivi Pirtilä Kymin Suunnistajat  FIN  14:06:00   7:02 (38)  8:13 (38)  15:35 (44)  16:05 (44)  17:42 (43)  18:36 (42)  19:18  
43.   Sanna Ylikylä Rastikarhut  FIN  14:10:00   6:45 (31)  7:51 (29)  16:08 (45)  16:35 (45)  18:00 (44)  18:47 (43)  19:25  
44.   Pinja Hietanen Kouvolan Suunnistajat  FIN  14:14:00   7:00 (37)  8:18 (39)  14:57 (37)  15:24 (38)  18:08 (45)  19:06 (44)  19:51  
45.   Anna Kotkajuuri Kangasala SK  FIN  14:20:00   7:43 (44)  8:49 (44)  15:23 (42)  15:49 (42)  17:17 (41)  18:02 (40)  19:52  
46.   Roosa Hämäläinen Kokkolan Suunnistajat  FIN  14:09:00   7:43 (44)  8:47 (43)  17:05 (46)  17:31 (46)  18:54 (46)  19:39 (45)  20:14  
   Aino Väyrynen Kymin Suunnistajat  FIN  14:11:00                     ei läht.  
   Henna Skog Koovee  FIN  14:19:00                     hylätty  
   Piia Latva-Kiskola Rasti-Kurikka  FIN  14:26:00                     hylätty  
   Pihla Otsamo Helsingin Suunnistajat  FIN  14:27:00                     hylätty  
   Henna-Riikka Haikonen Anttolan Urheilijat  FIN  14:29:00                     ei läht.  
   Sanni Kymäläinen Tampereen Pyrintö  FIN  14:32:00                     hylätty  
   Elli Virta OK Trian  FIN  14:33:00                     ei läht.  
   Matleena Boström IFK Lidingo SOK  FIN  14:38:00                     hylätty  
   Tuulia Viberg MS Parma  FIN  14:50:00                     ei läht.  
   Merja Rantanen Jämsän Retki-Veikot  FIN  14:58:00                     hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English