Suunnistuksen Huippuliiga, WRE, 2.7.2016, Porvoo, OK Trian

Men

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
1,4 km
Väliaika
1,7 km
Väliaika
3,0 km
Väliaika
3,1 km
Väliaika
3,4 km
Väliaika
3,6 km
Maali
3,8 km
 
1.   Frederic Tranchand Paimion Rasti  FRA  16:05:00   5:48 (6)  6:36 (4)  11:52 (3)  12:11 (2)  13:11 (1)  13:45 (1)  14:14  
2.   Vili Niemi Rajamäen Rykmentti  FIN  15:43:00   5:33 (2)  6:24 (2)  11:50 (2)  12:12 (3)  13:16 (2)  13:53 (2)  14:22  
3.   Mårten Boström IFK Lidingo SOK  FIN  16:08:00   6:01 (9)  6:54 (11)  12:02 (5)  12:25 (6)  13:22 (3)  13:56 (3)  14:23  
4.   Aleksi Niemi Tampereen Pyrintö  FIN  16:01:00   5:44 (4)  6:35 (3)  12:04 (7)  12:25 (6)  13:23 (4)  13:59 (4)  14:30  
5.   Otto Simosas OK Trian  FIN  16:03:00   5:41 (3)  6:37 (6)  12:02 (5)  12:22 (5)  13:25 (5)  14:01 (5)  14:32  
6.   Artem Popov Espoon Suunta  RUS  16:00:00   6:01 (9)  6:50 (7)  12:05 (8)  12:25 (6)  13:29 (6)  14:05 (6)  14:35  
7.   Miika Kirmula Angelniemen Ankkuri  FIN  16:02:00   5:28 (1)  6:20 (1)  11:21 (1)  11:43 (1)  13:34 (7)  14:09 (7)  14:38  
8.   Sander Vaher Rajamäen Rykmentti  EST  15:57:00   6:00 (8)  6:52 (8)  12:17 (10)  12:38 (10)  13:41 (9)  14:17 (8)  14:47  
9.   Jussi Suna Turun Metsänkävijät  FIN  15:38:00   6:03 (12)  6:56 (12)  12:17 (10)  12:38 (10)  13:38 (8)  14:18 (9)  14:48  
10.   Miika Suominen Rajamäen Rykmentti  FIN  15:58:00   6:01 (9)  6:53 (10)  12:15 (9)  12:36 (9)  13:41 (9)  14:18 (9)  14:50  
11.   Tuomo Mäkelä Angelniemen Ankkuri  FIN  15:47:00   5:46 (5)  6:36 (4)  11:57 (4)  12:17 (4)  13:45 (11)  14:21 (11)  14:53  
12.   Timo Sild Koovee  EST  15:31:00   6:19 (21)  7:10 (19)  12:34 (12)  12:54 (12)  13:50 (12)  14:26 (12)  14:55  
13.   Veli Kangas Helsingin Suunnistajat  FIN  15:23:00   6:03 (12)  6:59 (13)  12:35 (13)  12:57 (13)  14:03 (13)  14:42 (13)  15:15  
14.   Aapo Leskinen Lynx  FIN  15:16:00   6:11 (16)  7:06 (15)  12:47 (17)  13:10 (18)  14:12 (14)  14:50 (14)  15:21  
15.   Sami Hämäläinen MS Parma  FIN  15:51:00   6:12 (18)  7:08 (17)  12:48 (18)  13:08 (17)  14:14 (15)  14:52 (15)  15:24  
16.   Topi Penttinen OK Trian  FIN  15:41:00   6:13 (19)  7:09 (18)  12:44 (15)  13:07 (16)  14:15 (16)  14:54 (16)  15:27  
16.   Kristo Heinmann Kangasala SK  EST  15:53:00   6:11 (16)  7:06 (15)  12:46 (16)  13:06 (15)  14:18 (19)  14:55 (17)  15:27  
18.   Antti Anttonen Vaajakosken Terä  FIN  15:44:00   5:58 (7)  6:52 (8)  12:40 (14)  13:03 (14)  14:15 (16)  14:55 (17)  15:28  
19.   Santeri Sainio Kangasala SK  FIN  15:52:00   6:10 (14)  7:05 (14)  12:48 (18)  13:11 (19)  14:16 (18)  14:57 (19)  15:32  
20.   Mikko Huhtinen Paimion Rasti  FIN  15:54:00   6:20 (22)  7:16 (21)  12:55 (20)  13:19 (20)  14:22 (20)  15:07 (20)  15:38  
21.   Santeri Silvennoinen Kalevan Rasti  FIN  15:33:00   6:25 (24)  7:22 (22)  12:56 (21)  13:22 (22)  14:31 (22)  15:10 (22)  15:42  
22.   Tommaso Scalet Helsingin Suunnistajat  ITA  15:34:00   6:28 (25)  7:24 (23)  12:58 (22)  13:20 (21)  14:28 (21)  15:08 (21)  15:43  
23.   Joni Hirvikallio Koovee  FIN  15:30:00   6:36 (30)  7:30 (27)  13:07 (24)  13:27 (23)  14:34 (23)  15:15 (23)  15:46  
24.   Hannu Airila Kalevan Rasti  FIN  15:19:00   6:33 (28)  7:26 (24)  13:11 (25)  13:33 (25)  14:40 (25)  15:18 (25)  15:47  
25.   Andreas Hall Hiidenkiertäjät  FIN  15:36:00   6:17 (20)  7:12 (20)  13:04 (23)  13:31 (24)  14:37 (24)  15:16 (24)  15:49  
26.   Juha Sorvisto Vaajakosken Terä  FIN  15:17:00   6:41 (35)  7:34 (29)  13:16 (26)  13:36 (26)  14:41 (26)  15:21 (26)  15:53  
27.   Topias Ahola Navi  FIN  15:26:00   7:01 (44)  7:53 (42)  13:24 (28)  13:44 (28)  14:51 (27)  15:28 (27)  15:59  
28.   Jere Sipponen Paimion Rasti  FIN  15:37:00   6:41 (35)  7:37 (33)  13:21 (27)  13:42 (27)  14:54 (28)  15:32 (28)  16:03  
29.   Topi Hasu OK Trian  FIN  15:12:00   6:22 (23)  7:36 (30)  13:24 (28)  13:47 (29)  14:54 (28)  15:34 (29)  16:06  
30.   Mikko Patana Hiidenkiertäjät  FIN  15:59:00   6:49 (39)  7:41 (36)  13:26 (30)  13:47 (29)  14:58 (30)  15:39 (30)  16:13  
31.   Otto Loukkalahti Hiidenkiertäjät  FIN  15:27:00   6:36 (30)  7:49 (39)  13:32 (31)  13:59 (33)  15:05 (32)  15:46 (31)  16:15  
32.   Will Critchley Vaajakosken Terä  CAN  15:55:00   6:29 (26)  7:26 (24)  13:34 (33)  13:56 (31)  15:04 (31)  15:47 (32)  16:20  
33.   Henri Kalve Paimion Rasti  FIN  15:48:00   6:32 (27)  7:31 (28)  13:33 (32)  13:58 (32)  15:10 (33)  15:51 (33)  16:25  
34.   Einari Heinaro Helsingin Suunnistajat  FIN  15:15:00   6:10 (14)  7:28 (26)  13:46 (34)  14:07 (34)  15:16 (34)  15:56 (34)  16:30  
35.   Anssi Vesanto Espoon Suunta  FIN  15:46:00   6:44 (38)  7:38 (34)  13:46 (34)  14:07 (34)  15:22 (35)  16:09 (35)  16:43  
36.   Jarkko Huovila Halden SK  FIN  15:28:00   7:19 (51)  8:14 (48)  14:05 (38)  14:31 (40)  15:39 (39)  16:16 (37)  16:45  
37.   Jere Ahonen Kangasala SK  FIN  15:04:00   7:07 (47)  8:07 (45)  14:06 (40)  14:29 (38)  15:33 (36)  16:13 (36)  16:47  
38.   Jukka-Pekka Seppänen Hiidenkiertäjät  FIN  15:35:00   6:33 (28)  7:36 (30)  13:53 (37)  14:19 (37)  15:33 (36)  16:19 (38)  16:55  
39.   Perttu Sorsa Hiidenkiertäjät  FIN  15:25:00   7:15 (48)  8:12 (47)  14:12 (43)  14:35 (43)  15:42 (40)  16:23 (39)  16:56  
40.   Ats Sõnajalg Lapuan Virkiä  EST  15:56:00   7:54 (57)  8:50 (56)  14:19 (44)  14:40 (44)  15:48 (43)  16:26 (41)  16:59  
41.   Severi Kymäläinen Tampereen Pyrintö  FIN  16:07:00   6:58 (43)  7:52 (41)  13:49 (36)  14:16 (36)  15:37 (38)  16:23 (39)  17:03  
42.   Mika Jokiranta Kouvolan Suunnistajat  FIN  15:42:00   6:37 (32)  7:36 (30)  14:05 (38)  14:29 (38)  15:44 (42)  16:28 (42)  17:04  
42.   Tuukka Jurvakainen Vaajakosken Terä  FIN  15:49:00   6:52 (40)  7:50 (40)  14:09 (42)  14:32 (42)  15:43 (41)  16:29 (43)  17:04  
44.   Veli-Pekka Kuutti Perttelin Peikot  FIN  15:29:00   7:03 (45)  8:07 (45)  14:19 (44)  14:44 (45)  15:51 (45)  16:31 (44)  17:06  
45.   Tomas Snellman Rasti-Lukko  FIN  15:40:00   6:38 (33)  7:38 (34)  14:07 (41)  14:31 (40)  15:50 (44)  16:32 (45)  17:07  
46.   Niklas Saramäki Lynx  FIN  15:14:00   7:18 (50)  8:31 (52)  14:28 (47)  14:51 (47)  16:03 (46)  16:41 (46)  17:12  
47.   Markku Elo Angelniemen Ankkuri  FIN  15:50:00   7:36 (54)  8:33 (53)  14:34 (49)  14:57 (49)  16:03 (46)  16:44 (47)  17:19  
48.   Petteri Muukkonen Vehkalahden Veikot  FIN  15:39:00   7:48 (56)  8:49 (55)  14:37 (50)  15:00 (50)  16:03 (46)  16:45 (48)  17:22  
49.   Timo Mähönen Helsingin Suunnistajat  FIN  15:24:00   6:57 (42)  7:58 (44)  14:29 (48)  14:55 (48)  16:04 (49)  16:47 (49)  17:23  
50.   Simo Hasu OK Trian  FIN  15:20:00   6:53 (41)  7:53 (42)  14:23 (46)  14:46 (46)  16:10 (50)  16:53 (50)  17:33  
51.   Fabian af Hällström OK77  FIN  15:08:00   7:31 (53)  8:29 (51)  14:46 (52)  15:10 (51)  16:26 (51)  17:11 (51)  17:46  
52.   Saul Klemola Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  15:07:00   6:41 (35)  7:42 (37)  14:45 (51)  15:14 (52)  16:32 (52)  17:16 (52)  17:53  
53.   Daniel Koivisto Kymin Suunnistajat  FIN  15:02:00   7:17 (49)  8:20 (50)  14:52 (54)  15:19 (53)  16:36 (53)  17:19 (53)  17:55  
54.   Kari-Pekka Seppänen Rastikarhut  FIN  15:32:00   7:05 (46)  8:14 (48)  14:51 (53)  15:22 (54)  16:41 (54)  17:28 (54)  18:07  
55.   Antti Väyrynen Kymin Suunnistajat  FIN  15:03:00   7:45 (55)  8:56 (57)  15:23 (56)  15:50 (56)  17:06 (56)  17:48 (55)  18:23  
56.   Tuomo Lahtinen Lahden Suunnistajat-37  FIN  15:13:00   8:13 (61)  9:30 (61)  15:33 (57)  15:57 (57)  17:09 (57)  17:52 (56)  18:24  
57.   Christopher Mikander OK Trian  FIN  15:11:00   6:40 (34)  7:42 (37)  15:12 (55)  15:40 (55)  17:02 (55)  18:05 (57)  18:42  
58.   Lauri Sorsa Hiidenkiertäjät  FIN  15:09:00   8:02 (58)  9:01 (58)  15:59 (60)  16:21 (59)  17:33 (59)  18:18 (59)  18:52  
59.   Teemu Niskanen Lahden Suunnistajat-37  FIN  15:45:00   8:05 (59)  9:10 (59)  15:57 (59)  16:22 (60)  17:35 (60)  18:18 (59)  18:54  
60.   Lauri Vuorinen Vehkalahden Veikot  FIN  15:05:00   7:19 (51)  8:45 (54)  15:42 (58)  16:08 (58)  17:29 (58)  18:16 (58)  18:55  
61.   Kari Kokkinen Lahden Taimi  FIN  15:06:00   8:12 (60)  9:16 (60)  16:47 (61)  17:09 (61)  18:33 (61)  19:20 (61)  19:57  
   Jussi Taussi Kymin Suunnistajat  FIN  15:01:00                     hylätty  
   Aaro Nurmiainen Lappeen Riento  FIN  15:10:00                     ei läht.  
   Tobias Henriksson OK Trian  FIN  15:18:00                     ei läht.  
   Luukas Valtonen Helsingin Suunnistajat  FIN  15:21:00                     hylätty  
   Juuso Metsälä Kalevan Rasti  FIN  15:22:00                     hylätty  
   Jesse Laukkarinen Paimion Rasti  FIN  16:04:00                     keskeytti  
   Olli-Pekka Koistinen Hiidenkiertäjät  FIN  16:06:00                     hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English