XXXI Oravatonni, 2.10.2016

H40

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
6,4 km
Maali
8,4 km
 
1.   Joni Kemppi Espoon Suunta  FIN  11:49:00   48:00 (1)  1:02:11  
2.   Jarno Saarela Kymin Suunnistajat  FIN  11:55:00   49:25 (3)  1:04:01  
3.   Tuomas Tala Helsingin Suunnistajat  FIN  12:17:00   49:20 (2)  1:04:57  
4.   Iiro Jääskeläinen Vehkalahden Veikot  FIN  12:33:00   49:55 (4)  1:05:03  
5.   Simo Lindgren Jämsän Retki-Veikot  FIN  12:37:00   50:49 (5)  1:05:48  
6.   Tuomas Vaherlehto Espoon Akilles  FIN  12:07:00   53:19 (6)  1:08:22  
7.   Jarno Riikonen Tampereen Pyrintö  FIN  12:13:00   54:33 (10)  1:09:49  
8.   Rami Rintala Hiisirasti  FIN  12:05:00   53:59 (7)  1:10:46  
9.   Sami Sillman OK Trian  FIN  12:43:00   54:05 (9)  1:11:13  
10.   Pasi Saastamoinen Angelniemen Ankkuri  FIN  12:11:00   56:28 (12)  1:12:12  
11.   Thomas Ekström MS Parma  FIN  11:47:00   54:00 (8)  1:12:32  
12.   Ville Seppälä Kymin Suunnistajat  FIN  12:31:00   55:06 (11)  1:12:52  
13.   Sergey Frolov Lounais-Hämeen Rasti  RUS  12:27:00   56:57 (15)  1:13:30  
14.   Jussi Karttila MS Parma  FIN  12:23:00   56:30 (13)  1:14:08  
15.   Pasi Laaksonen Espoon Suunta  FIN  12:01:00   56:44 (14)  1:17:37  
16.   Matti Toivio RastiPiikkiö  FIN  11:59:00   59:13 (16)  1:19:38  
17.   Sami Isoherranen Lynx  FIN  11:53:00   1:00:15 (17)  1:19:41  
18.   Tuomas Teuri Espoon Suunta  FIN  12:21:00   1:02:37 (20)  1:20:26  
19.   Jukka Jarva Oriveden Ponnistus  FIN  11:51:00   1:02:05 (19)  1:20:55  
20.   Mikke Maronen Lynx  FIN  12:29:00   1:02:45 (21)  1:22:00  
21.   Kari Myllymäki Kokkolan Suunnistajat  FIN  12:19:00   1:05:44 (26)  1:22:30  
22.   Teemu Kalvas Keravan Urheilijat  FIN  12:15:00   1:04:08 (22)  1:23:24  
23.   Risto Koivula Ulvilan Ura  FIN  12:03:00   1:05:00 (23)  1:26:20  
24.   Matti Horppu Perttelin Peikot  FIN  12:09:00   1:05:54 (27)  1:27:09  
25.   Janne Kuusivaara Espoon Akilles  FIN  12:39:00   1:05:10 (24)  1:27:20  
26.   Tony Hellstedt Rastihaukat  FIN  11:57:00   1:05:32 (25)  1:27:52  
27.   Janne Uolevi Nurmi Salon Vilpas  FIN  12:41:00   1:00:24 (18)  1:28:04  
28.   Kalle Turkkila Espoon Suunta  FIN  12:25:00   1:15:49 (28)  1:40:07  
29.   Pietari Hyvärinen Espoon Suunta  FIN  12:35:00   1:18:41 (29)  1:44:15  
   Jukka Alajoutsi Koovee  FIN  11:45:00      hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English