XXXI Oravatonni, 2.10.2016

H10RR

Rastiväliajat

    L-1 1-2 2-3 3-4 4-5 5-6 6-Maali Tulos  
1   Oliver Hellstedt
Lynx
1:07 (1)
4:29 (2)
3:22 (3)
7:01 (2)
2:32 (3)
9:37 (1)
2:36 (1)
10:36 (1)
59 (3)
12:08 (1)
1:32 (4)
12:21 (1)
13 (4)
12:21  Oliver Hellstedt
2   Eino Liponkoski
Tampereen Pyrintö
1:10 (3)
4:28 (1)
3:18 (2)
6:59 (1)
2:31 (2)
10:20 (2)
3:21 (3)
11:25 (2)
1:05 (5)
12:48 (2)
1:23 (2)
13:00 (2)
12 (1)
13:00  Eino Liponkoski
3   Lenni Kallela
Helsingin Suunnistajat
1:30 (15)
4:37 (3)
3:07 (1)
7:14 (3)
2:37 (4)
11:17 (3)
4:03 (6)
12:11 (3)
54 (1)
13:57 (3)
1:46 (7)
14:12 (3)
15 (9)
14:12  Lenni Kallela
4   Matias Seppälä
Kymin Suunnistajat
1:15 (4)
4:37 (3)
3:22 (3)
7:51 (4)
3:14 (6)
12:28 (5)
4:37 (11)
13:30 (4)
1:02 (4)
14:56 (4)
1:26 (3)
15:11 (4)
15 (9)
15:11  Matias Seppälä
5   Karri Kuusinen
Lynx
1:09 (2)
7:30 (18)
6:21 (18)
9:50 (10)
2:20 (1)
12:45 (6)
2:55 (2)
13:43 (5)
58 (2)
15:05 (5)
1:22 (1)
15:19 (5)
14 (7)
15:19  Karri Kuusinen
6   Valter Sillman
OK Trian
1:24 (10)
5:19 (7)
3:55 (6)
8:36 (6)
3:17 (7)
12:17 (4)
3:41 (5)
13:50 (6)
1:33 (12)
15:52 (6)
2:02 (10)
16:05 (6)
13 (4)
16:05  Valter Sillman
7   Sampo Syväterä
Rasti-Nokia
1:18 (6)
5:46 (10)
4:28 (10)
9:13 (8)
3:27 (9)
14:05 (9)
4:52 (13)
15:11 (8)
1:06 (6)
16:54 (7)
1:43 (6)
17:09 (7)
15 (9)
17:09  Sampo Syväterä
8   Antti Isoherranen
Lynx
1:18 (6)
5:41 (9)
4:23 (9)
8:49 (7)
3:08 (5)
13:32 (7)
4:43 (12)
14:44 (7)
1:12 (7)
17:00 (8)
2:16 (14)
17:12 (8)
12 (1)
17:12  Antti Isoherranen
9   Eevert Riikonen
Tampereen Pyrintö
1:40 (18)
6:08 (11)
4:28 (10)
10:17 (11)
4:09 (12)
14:22 (10)
4:05 (7)
15:36 (10)
1:14 (8)
17:11 (9)
1:35 (5)
17:28 (9)
17 (15)
17:28  Eevert Riikonen
10   Aarne Kemppainen
Espoon Suunta
1:18 (6)
5:14 (6)
3:56 (7)
10:26 (12)
5:12 (18)
13:54 (8)
3:28 (4)
15:31 (9)
1:37 (14)
17:40 (10)
2:09 (13)
17:52 (10)
12 (1)
17:52  Aarne Kemppainen
11   Akseli Lehtniemi
Turun Suunnistajat
1:43 (19)
6:44 (15)
5:01 (15)
10:34 (14)
3:50 (11)
14:41 (11)
4:07 (8)
16:12 (11)
1:31 (11)
18:07 (11)
1:55 (9)
18:21 (11)
14 (7)
18:21  Akseli Lehtniemi
12   Artur Emaldynov
Angelniemen Ankkuri
1:22 (9)
7:15 (17)
5:53 (17)
10:33 (13)
3:18 (8)
15:59 (13)
5:26 (14)
17:59 (13)
2:00 (19)
20:01 (12)
2:02 (10)
20:14 (12)
13 (4)
20:14  Artur Emaldynov
13   Aaro Hämäläinen
Kangasala SK
1:28 (12)
6:21 (13)
4:53 (13)
10:51 (15)
4:30 (14)
15:16 (12)
4:25 (10)
16:45 (12)
1:29 (10)
20:01 (12)
3:16 (19)
20:17 (13)
16 (12)
20:17  Aaro Hämäläinen
14   Artur Kajan
Espoon Akilles
1:33 (16)
7:13 (16)
5:40 (16)
12:18 (18)
5:05 (17)
16:26 (14)
4:08 (9)
18:11 (14)
1:45 (16)
20:37 (14)
2:26 (16)
20:55 (14)
18 (16)
20:55  Artur Kajan
15   Onni Liponkoski
Tampereen Pyrintö
1:26 (11)
5:24 (8)
3:58 (8)
9:48 (9)
4:24 (13)
17:43 (15)
7:55 (17)
19:08 (15)
1:25 (9)
21:11 (15)
2:03 (12)
21:27 (15)
16 (12)
21:27  Onni Liponkoski
16   Joar Bäckblom
OK Trian
1:28 (12)
6:25 (14)
4:57 (14)
12:15 (17)
5:50 (20)
19:52 (16)
7:37 (16)
21:45 (16)
1:53 (17)
24:50 (16)
3:05 (18)
25:16 (16)
26 (19)
25:16  Joar Bäckblom
17   Onni Falkstedt
Angelniemen Ankkuri
1:34 (17)
8:33 (19)
6:59 (19)
13:10 (19)
4:37 (15)
20:29 (17)
7:19 (15)
22:13 (17)
1:44 (15)
25:11 (17)
2:58 (17)
25:33 (17)
22 (18)
25:33  Onni Falkstedt
18   Alvan Laavainen
MS Parma
1:29 (14)
6:13 (12)
4:44 (12)
11:12 (16)
4:59 (16)
23:08 (18)
11:56 (19)
24:44 (18)
1:36 (13)
27:06 (18)
2:22 (15)
27:22 (18)
16 (12)
27:22  Alvan Laavainen
19   Tuomas Kuusinen
Lynx
1:15 (4)
4:41 (5)
3:26 (5)
8:19 (5)
3:38 (10)
23:55 (19)
15:36 (20)
25:53 (19)
1:58 (18)
27:43 (19)
1:50 (8)
28:04 (19)
21 (17)
28:04  Tuomas Kuusinen
20   Juho Aronen
Rastikarhut
-
13:57 (20)
-
19:43 (20)
5:46 (19)
31:17 (20)
11:34 (18)
33:37 (20)
2:20 (20)
38:27 (20)
4:50 (20)
48:52 (20)
10:25 (20)
48:52  Juho Aronen
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English