SM-pitkämatka R1 Kirkkonummen Meikossa 3.-4.9.2016

H21B4

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
9,3 km
Maali
9,5 km
 
1.   Sander Vaher Rajamäen Rykmentti (U)  EST  9:35:00   1:06:08 (1)  1:06:54  
2.   Jarkko Hautala Vaajakosken Terä  FIN  10:07:00   1:06:40 (2)  1:07:36  
3.   Markus Kainu Vetelin Urheilijat  FIN  10:11:00   1:16:01 (3)  1:17:01  
4.   Lauri Pohjola Suunta Jyväskylä  FIN  9:45:00   1:16:57 (4)  1:17:54  
5.   Tommaso Scalet Helsingin Suunnistajat  ITA  10:21:00   1:18:06 (5)  1:19:02  
6.   Ville Luoma Hiidenkiertäjät  FIN  9:39:00   1:21:00 (6)  1:22:01  
7.   Peter Sundelin IF Femman  FIN  10:01:00   1:23:13 (7)  1:24:30  
8.   Joni Freeman Leppävaaran Sisu  FIN  9:29:00   1:36:02 (8)  1:36:53  
9.   Juha Prittinen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  9:47:00   1:36:22 (9)  1:37:26  
10.   Leo Tolvanen Pihkaniskat  FIN  10:33:00   2:00:11 (10)  2:01:27  
11.   Heikki Husu SK Vuoksi  FIN  9:57:00   2:01:01 (11)  2:02:09  
   Antti Malm Kankaanpään Suunnistajat  FIN  9:01:00      ei läht.  
   Santeri Vaara Kankaanpään Suunnistajat  FIN  9:03:00      ei läht.  
   Jeremias Lipsanen Navi  FIN  9:05:00      ei läht.  
   Jyrki Mikkola Kankaanpään Suunnistajat  FIN  9:07:00      ei läht.  
   Ilkka Kohvakka Kouvolan Suunnistajat  FIN  9:09:00      ei läht.  
   Lari-Antti Rissanen Sonkajärven Pahka  FIN  9:11:00      ei läht.  
   Lauri Roininen Helsingin Suunnistajat  FIN  9:13:00      ei läht.  
   Eero Inkeri Vehkalahden Veikot  FIN  9:15:00      ei läht.  
   Otto Loukkalahti Hiidenkiertäjät  FIN  9:17:00      ei läht.  
   Juuso Kattelus Auran Vannas  FIN  9:19:00      ei läht.  
   Petri Koskela Suunta-Veikot  FIN  9:21:00      ei läht.  
   Petri Kuusinen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  9:23:00      ei läht.  
   Jukka Vainionpää Rasti-Jussit  FIN  9:25:00      ei läht.  
   Kristian Kannus Kangasala SK  FIN  9:27:00      ei läht.  
   Miikka Ketonen Kokkolan Suunnistajat  FIN  9:31:00      ei läht.  
   Olli-Pekka Koistinen Hiidenkiertäjät  FIN  9:33:00      keskeytti  
   Sami Hämäläinen MS Parma  FIN  9:37:00      ei läht.  
   Teemu Kemppainen SK Uusi  FIN  9:41:00      ei läht.  
   Mika Jokiranta Kouvolan Suunnistajat  FIN  9:43:00      ei läht.  
   Anssi Huostila Tampereen Pyrintö  FIN  9:49:00      ei läht.  
   Erno Aalto Liperin Taimi  FIN  9:51:00      ei läht.  
   Aaro Asikainen Kalevan Rasti  FIN  9:53:00      ei läht.  
   Ilpo Viippola Oulun Tarmo  FIN  9:55:00      keskeytti  
   Konsta Vanhanen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  9:59:00      ei läht.  
   Miika Suominen Rajamäen Rykmentti  FIN  10:03:00      ei läht.  
   Markus Kaukonen Espoon Suunta  FIN  10:05:00      keskeytti  
   Juha Matilainen Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:09:00      ei läht.  
   Jussi Neuvonen Oulun Tarmo  FIN  10:13:00      ei läht.  
   Janne Syrjäläinen Anttolan Urheilijat  FIN  10:15:00      ei läht.  
   Christoffer Melin IK Falken  FIN  10:17:00      ei läht.  
   Tuukka Jurvakainen Vaajakosken Terä  FIN  10:19:00      ei läht.  
   Harri Hollo Tampereen Pyrintö  FIN  10:23:00      ei läht.  
   Antti Lindqvist SK Uusi  FIN  10:25:00      keskeytti  
   Tapani Partanen Hyvinkään Rasti  FIN  10:27:00      ei läht.  
   Arttu-Pekka Alaperä SK Pohjantähti  FIN  10:29:00      keskeytti  
   Eero Markkila Rasti-Kurikka  FIN  10:31:00      hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English