SM-pitkämatka R1 Kirkkonummen Meikossa 3.-4.9.2016

D20

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
4,6 km
Väliaika
7,6 km
Maali
8,0 km
 
1.   Enni Jalava Turun Suunnistajat  FIN  12:54:00   40:39 (1)  1:06:14 (1)  1:07:03  
2.   Karoliina Ukskoski Perhon Kiri  FIN  12:48:00   41:40 (2)  1:09:08 (2)  1:09:56  
3.   Lotta Kirvesmies Lahden Suunnistajat-37  FIN  12:51:00   43:45 (5)  1:09:26 (3)  1:10:21  
4.   Annabella Tolonen Rajamäen Rykmentti  FIN  12:39:00   43:02 (3)  1:11:07 (4)  1:11:56  
5.   von Katja Schoultz OK Trian  FIN  12:12:00   43:39 (4)  1:11:58 (5)  1:12:46  
6.   Alexandra Enlund IF Femman  FIN  12:24:00   44:59 (7)  1:13:43 (6)  1:14:37  
7.   Emilia Ståhlberg Espoon Suunta  FIN  12:42:00   46:51 (12)  1:15:17 (7)  1:16:08  
8.   Netta Rajamäki Kangasala SK  FIN  12:36:00   46:50 (11)  1:15:17 (7)  1:16:10  
9.   Sonja Julkunen Tampereen Pyrintö  FIN  12:09:00   46:43 (10)  1:16:46 (10)  1:17:36  
10.   Anni Valtonen MS Parma  FIN  12:45:00   45:26 (8)  1:16:43 (9)  1:17:40  
11.   Juliaana Näsi SK Pohjantähti  FIN  12:33:00   44:57 (6)  1:16:58 (11)  1:17:49  
12.   Venla Kinnala Turun Suunnistajat  FIN  12:18:00   48:19 (16)  1:18:47 (13)  1:19:44  
13.   Maiju Oksanen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  11:54:00   47:51 (14)  1:18:45 (12)  1:19:45  
13.   Emmi Jokela Suunta-Sepot  FIN  12:57:00   45:45 (9)  1:18:47 (13)  1:19:45  
15.   Noora Koskinen Hiisirasti  FIN  12:27:00   47:04 (13)  1:19:50 (15)  1:20:48  
16.   Helena Matilainen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:30:00   48:08 (15)  1:19:55 (16)  1:20:51  
17.   Selja Kaartinen Angelniemen Ankkuri  FIN  12:21:00   49:45 (18)  1:22:40 (17)  1:23:36  
18.   Johanna Viilo Tampereen Pyrintö  FIN  12:03:00   49:04 (17)  1:22:54 (18)  1:23:51  
19.   Janika Puikkonen Suunta Jyväskylä  FIN  11:18:00   51:21 (19)  1:24:47 (19)  1:25:42  
20.   Noora Hyyrynen Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:21:00   51:51 (20)  1:24:57 (20)  1:25:45  
21.   Jutta Jussila Sweden  FIN  11:57:00   53:30 (23)  1:28:48 (21)  1:29:45  
22.   Anni Kivilaakso Espoon Suunta  FIN  11:51:00   52:37 (21)  1:30:31 (22)  1:31:35  
23.   Isabel Donner OK77  FIN  12:15:00   54:12 (24)  1:32:19 (23)  1:33:18  
24.   Milla Rajala Lapuan Virkiä  FIN  11:03:00   57:26 (27)  1:32:37 (24)  1:33:37  
25.   Maija Raasakka Espoon Suunta  FIN  11:33:00   56:38 (25)  1:32:53 (25)  1:34:04  
26.   Petra Aho Navi  FIN  12:06:00   52:40 (22)  1:34:24 (26)  1:35:55  
27.   Hanne Manderbacka Turun Suunnistajat  FIN  11:06:00   1:03:53 (33)  1:36:57 (27)  1:38:01  
28.   Johanna Brink Pargas IF  FIN  11:09:00   57:45 (29)  1:37:28 (28)  1:38:32  
29.   Riikka Haltia Rajamäen Rykmentti  FIN  11:39:00   1:00:41 (31)  1:37:50 (29)  1:39:00  
30.   Sonja Mellberg Vaasan Suunnistajat  FIN  11:42:00   59:57 (30)  1:39:34 (30)  1:40:35  
31.   Laura Jerkku Turun Suunnistajat  FIN  11:00:00   57:28 (28)  1:43:08 (31)  1:44:14  
32.   Tanja Mäntylä Rastiketut  FIN  11:15:00   1:05:18 (36)  1:43:22 (32)  1:44:28  
33.   Reetta Pakkanen Vehkalahden Veikot  FIN  11:27:00   1:01:57 (32)  1:43:51 (33)  1:44:48  
34.   Essi Väisänen SK Vuoksi  FIN  11:48:00   1:04:09 (34)  1:44:16 (34)  1:45:30  
35.   Karoliina Karhilahti Turun Suunnistajat  FIN  11:24:00   1:05:05 (35)  1:48:30 (35)  1:49:34  
36.   Sanni Marttinen Navi  FIN  11:36:00   57:15 (26)  1:50:10 (36)  1:51:14  
37.   Heini Tarvainen Navi  FIN  11:30:00   1:08:31 (37)  1:56:08 (37)  1:57:11  
38.   Vilma Juvakka SK Vuoksi  FIN  11:12:00   1:17:00 (38)  2:00:15 (38)  2:01:16  
   Noora Räisänen Saloisten Reipas  FIN  11:45:00         keskeytti  
   Karoliina Martikainen OK Trian  FIN  12:00:00         ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English