Kurrenkierros, 19.5.2016, Esbo IF, Kauniainen

10KM Kaikki

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
5,0 km
Maali
10,0 km
 
1.   Vili Niemi Sjundeå IF    19:01:30   16:59 (1)  34:09  
2.   Jari Vanhanen Sundeå IF    19:01:30   17:24 (2)  34:56  
3.   Hanna Jantunen Espoon Tapiot    19:01:30   17:43 (3)  35:59  
4.   Mikael Männikkö Duracellular    19:01:30   17:55 (4)  36:13  
5.   Vesa Hurme Nokia Marathon Team    19:01:30   18:07 (5)  37:01  
6.   Timo Lunttila Saarijärven Pullistus    19:01:30   19:03 (6)  37:53  
7.   Kimmo Laaksonen     19:01:30   19:04 (8)  38:02  
8.   Harri Holma Nokia Maraton Team    19:01:30   19:03 (7)  38:09  
9.   Matias Tuomi     19:01:30   19:07 (9)  38:13  
10.   Pontus Backlund Esbo    19:01:30   19:09 (10)  38:55  
11.   Mikko Toikkanen Espoon Tapiot maratonkoulu    19:01:30   19:30 (11)  39:08  
12.   Soili Kosonen Espoon Tapiot maratonkoulu    19:01:30   19:32 (12)  39:25  
13.   Tero Kallio Vantaa    19:01:30   19:40 (13)  40:15  
14.   Otso Ikonen SKB Racing Triathlon Team    19:01:30   19:50 (15)  40:21  
15.   Veli-Petteri Korpi Espoon Tapiot maratonkoulu    19:01:30   19:59 (16)  41:03  
16.   Taavi Teemaa     19:01:30   21:00 (20)  41:26  
17.   Satu Laakso ST-Klubi    19:01:30   20:36 (17)  41:39  
18.   Jenny Vuonoranta Esbo IF maratonkoulu    19:01:30   21:15 (23)  41:42  
19.   Jenni Tuomi     19:01:30   21:04 (21)  41:43  
20.   Jaakko Nurmi KaaTo    19:01:30   20:48 (18)  41:53  
21.   Niklas Ahlbland     19:01:30   21:23 (25)  42:49  
22.   Seyed Reza Husseini     19:01:30   19:50 (14)  42:50  
23.   Robert Lindholm Kauniaisten Kaupunki    19:01:30   21:24 (26)  42:53  
24.   Jan Nybo     19:01:30   20:57 (19)  42:57  
25.   Karl Nyman Esbo IF maratonkoulu    19:01:30   22:01 (27)  44:00  
25.   Markku Orispää Esbo IF maratonkoulu    19:01:30   22:01 (28)  44:00  
27.   Hodadad Hosaini     19:01:30   21:05 (22)  44:03  
28.   Lauri Ollitervo     19:01:30   22:08 (29)  44:26  
29.   Mohammadi Mohammadi     19:01:30   21:23 (24)  44:33  
30.   Hemmo Liinanotko Esbo IF maratonkoulu    19:01:30   22:15 (34)  44:41  
31.   Raimo Hartonen     19:01:30   22:11 (31)  44:48  
32.   Aimo Tuoriniemi     19:01:30   22:11 (30)  44:57  
33.   Peter Pratsch     19:01:30   22:12 (32)  45:22  
34.   Simo Pätäri Sonera runners    19:01:30   22:49 (41)  45:48  
35.   Christian Westerholm     19:01:30   22:44 (38)  45:54  
36.   Jussi Suves Mynterlän Triatlon klubi    19:01:30   22:12 (33)  46:01  
37.   Kristoffer Aspelin     19:01:30   22:53 (42)  46:11  
38.   Lassi Jalava     19:01:30   22:45 (39)  46:18  
39.   Jan Willamo     19:01:30   22:30 (35)  46:19  
39.   Christoffer Hannus Nokia    19:01:30   23:30 (46)  46:19  
41.   Petra Mainander     19:01:30   22:39 (37)  46:21  
42.   Janne Liimatainen     19:01:30   22:56 (43)  46:34  
43.   Robin Nyberg     19:01:30   22:32 (36)  46:47  
43.   Matti Tukiainen Esbo IF maratonkoulu    19:01:30   22:48 (40)  46:47  
43.   Jon Aalto     19:01:30   23:04 (44)  46:47  
46.   Jaakko Salo     19:01:30   23:23 (45)  47:04  
47.   Björn Höglund Esbo IF maratonkoulu    19:01:30   23:34 (47)  47:45  
48.   Markku Vitikainen HNMKY    19:01:30   24:08 (48)  48:49  
49.   Sam Olin GrIFK    19:01:30   24:12 (49)  49:00  
50.   Vesa Railamaa     19:01:30   24:23 (51)  49:09  
51.   Pirjo Pyymäki     19:01:30   24:15 (50)  49:15  
52.   Harri Fetula Esbo IF    19:01:30   24:34 (53)  49:25  
53.   Martti Syväniemi Endurance    19:01:30   25:17 (58)  49:52  
54.   Petter Söderström     19:01:30   24:41 (54)  49:58  
55.   Kazem Hassanzadeh     19:01:30   24:30 (52)  49:59  
56.   Juha Kivioja Espoon Tapiot maratonkoulu    19:01:30   24:59 (56)  50:00  
57.   Ida Ruponen Esbo IF maratonkoulu    19:01:30   24:54 (55)  50:24  
58.   Mikko Toivonen RHEA Runners Club    19:01:30   51:11 (96)  51:11  
59.   Monic Björkstén     19:01:30   25:21 (59)  51:21  
60.   Saeid Samadei     19:01:30   25:10 (57)  51:29  
61.   Satu Ågren Espoon Tapiot maratonkoulu    19:01:30   26:12 (65)  51:31  
62.   Markus Lång Kauniaisten Kaupunki    19:01:30   25:46 (62)  51:36  
63.   Kimmo Tikka Espo IF Maraton    19:01:30   25:27 (60)  51:42  
64.   Risto Säntti Espoon Tapiot maratonkoulu    19:01:30   25:42 (61)  52:12  
65.   Jukka Jaakkola     19:01:30   27:06 (72)  52:48  
66.   Peter Granfelt Esbo IF juoksukoulu    19:01:30   26:38 (67)  53:16  
67.   Tiina Tuominen Esbo IF maratonkoulu    19:01:30   27:06 (71)  53:28  
68.   Vesa Kiviluoto Team Alone    19:01:30   26:54 (69)  53:29  
69.   Tero Teemaa     19:01:30   26:04 (63)  53:37  
70.   Auli Verkkoniemi-Ahola Endurance    19:01:30   26:06 (64)  53:46  
70.   Johanna Stenman Grankulla stad    19:01:30   26:21 (66)  53:46  
72.   Satu Vartiainen Espoon Tapiot maratonkoulu    19:01:30   26:48 (68)  53:48  
73.   Titti Schulman     19:01:30   27:37 (77)  53:55  
74.   Annette Willamo     19:01:30   27:37 (78)  54:12  
75.   Michaela Wiik Esbo IF maratonkoulu    19:01:30   27:17 (74)  54:40  
76.   Mia von Knorring     19:01:30   27:31 (76)  54:47  
77.   Roni Grönlund     19:01:30   27:52 (80)  54:52  
78.   Nina Turku     19:01:30   27:52 (81)  54:53  
79.   Bettina Gullström-Erikssom Esbo IF maratonkoulu    19:01:30   27:17 (73)  55:03  
80.   Iida Rimpiläinen Esbo IF maratonkoulu    19:01:30   27:29 (75)  55:07  
81.   Matti Toppari Espoon Tapiot    19:01:30   27:01 (70)  55:41  
82.   Johanna Hyvärinen Esbo IF juoksukoulu    19:01:30   28:55 (87)  56:24  
83.   Sanna Selkälä Esbo IF juoksukoulu    19:01:30   27:48 (79)  56:38  
84.   Pauliina Kulla Team Sigi    19:01:30   28:16 (84)  56:56  
85.   Kimmo Väyrynen     19:01:30   28:15 (83)  56:57  
85.   Mari Palonheimo Team Sigi    19:01:30   28:16 (85)  56:57  
85.   Kauko Pöllänen Espoon Tapiot maratonkoulu    19:01:30   28:48 (86)  56:57  
88.   Vesa Siitari PSK Kupla    19:01:30   28:55 (88)  57:10  
89.   Heidi Hartman Esbo IF maratonkoulu    19:01:30   28:00 (82)  57:19  
90.   Malin Söderström     19:01:30   28:56 (89)  57:31  
91.   Christian Lindholm     19:01:30   29:36 (90)  57:45  
92.   Laura Hyryläinen NJK    19:01:30   30:31 (92)  59:37  
93.   Susanne Kuusansalo NJK    19:01:30   30:31 (92)  59:38  
94.   Linda Johansson Kauniaisten Kaupunki    19:01:30   30:17 (91)  1:02:17  
95.   Arja Salmi Esbo IF maratonkoulu    19:01:30   31:52 (95)  1:04:33  
96.   Kurt Westerlund HGK    19:01:30   30:37 (94)  1:06:00  
   Virpi Pasanen Espoon Tapiot maratonkoulu    19:01:30      keskeytti  
   Eeva Kivijärvi Esbo IF juoksukoulu    19:01:30      ei läht.  
   Vesa Siirari Esbo IF juoksukoulu    19:01:30      ei läht.  
   Heidi Pehkonen Esbo IF juoksukoulu    19:01:30      ei läht.  
   Riitta Paasio Esbo IF maratonkoulu    19:01:30      ei läht.  
   Janne Pylkkänen Kauniaisten Kaupunki    19:01:30      ei läht.  
   Mikko Palkamaa Esbo IF maratonkoulu    19:01:30      ei läht.  
   Selina Poikela Esbo IF maratonkoulu    19:01:30      ei läht.  
   Hannu Pousi Kauniaisten Kaupunki    19:01:30      ei läht.  
   Peter Holmberg     19:01:30      ei läht.  
   Ursula Koivunen Esbo IF    19:01:30      ei läht.  
   Emilia Kostiainen     19:01:30      ei läht.  

Sarjat:

| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English