Koululiikuntaliiton Suunnistusmestaruuskilpailut 26.8.2016 Kajaani

H9RR

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
1,7 km
Maali
1,9 km
 
1.   Anton Kemppi Nurmijärvi  FIN  12:18:00   11:59 (1)  12:36  
2.   Tommi Sivill Jyväskylä  FIN  12:17:00   12:48 (2)  13:24  
3.   Aapo Virkajärvi Jämsä  FIN  11:51:00   13:34 (3)  14:09  
4.   Olavi Kiiski Kotka  FIN  11:24:00   13:36 (4)  14:11  
5.   Emil Forsström Kruunupyy  FIN  12:02:00   14:57 (5)  15:32  
6.   Antti Pajari Ruokolahti  FIN  12:06:00   15:06 (6)  15:45  
7.   Antti Isoherranen Kirkkonummi  FIN  11:11:00   15:16 (7)  15:55  
8.   Niilo Isokangas Alajärvi  FIN  11:05:00   15:55 (8)  16:31  
9.   Niklas Hirvilahti Hamina  FIN  11:52:00   16:07 (9)  16:49  
10.   Lauri Lakanen Jyväskylä  FIN  11:58:00   16:12 (10)  16:51  
11.   Eelian Berg Kruunupyy  FIN  11:01:00   16:17 (12)  16:53  
12.   Väinö Haara Vantaa  FIN  12:00:00   16:16 (11)  16:54  
13.   Otso Hyvönen Kuopio  FIN  11:44:00   16:27 (14)  17:09  
13.   Oskari Hakkarainen Sotkamo  FIN  11:54:00   16:24 (13)  17:09  
15.   Henrik Juntunen Joensuu  FIN  11:04:00   16:52 (15)  17:31  
16.   Elias Mäkitalo Rovaniemi  FIN  12:14:00   17:02 (16)  17:42  
17.   Sampo Syväterä Nokia  FIN  11:25:00   17:05 (17)  17:49  
18.   Lukas Jansson Pedersören  FIN  12:05:00   17:20 (18)  18:03  
19.   Ossi Saarela Kotka  FIN  12:04:00   17:22 (19)  18:09  
20.   Topias Lautamäki Janakkala  FIN  11:32:00   17:30 (20)  18:15  
21.   Max Rokala Halsua  FIN  11:12:00   18:32 (21)  19:07  
22.   Ilari Paajanen Mikkeli  FIN  11:28:00   18:33 (22)  19:17  
23.   Samuel Jalonen Turku  FIN  11:02:00   18:56 (23)  19:35  
24.   Jere Pylvänäinen Kouvola  FIN  11:27:00   19:00 (24)  19:41  
25.   Karri Korhonen Kajaani  FIN  11:03:00   19:37 (25)  20:15  
26.   Jami Sipilä Ylivieska  FIN  11:18:00   19:54 (26)  20:33  
27.   Eemeli Friman Hyvinkää  FIN  12:12:00   19:58 (27)  20:40  
28.   Kevin Lindfors Pedersören  FIN  11:38:00   20:00 (28)  20:43  
29.   Eino Ristimäki Hämeenlinna  FIN  11:48:00   20:02 (29)  20:46  
30.   Asser Koivisto Evijärvi  FIN  11:36:00      20:54  
31.   Juho Rosenström Kangasala  FIN  11:50:00      20:56  
32.   Väinö Länsiluoto Helsinki  FIN  12:15:00   20:21 (30)  21:08  
33.   Kaarlo Kallio Pirkkala  FIN  11:17:00   20:27 (31)  21:10  
34.   Aaro Hämäläinen Kangasala  FIN  12:11:00   20:30 (32)  21:12  
35.   Tuukka Ovaskainen Sonkajärvi  FIN  11:41:00   20:49 (34)  21:27  
36.   Viljami Hakkarainen Sotkamo  FIN  11:31:00   20:44 (33)  21:36  
37.   Alfons Emet Kruunupyy  FIN  11:37:00   20:58 (35)  21:39  
38.   Eetu Muhonen Seinäjoki  FIN  11:06:00   21:27 (37)  22:08  
39.   Sander Wikblom Uusikaarlepyy  FIN  11:13:00   21:35 (38)  22:16  
40.   Oiva Oikarinen Keminmaa  FIN  11:07:00      22:17  
41.   Lauri Koivula Ulvila  FIN  12:08:00   22:23 (39)  23:03  
42.   Manu Ylihärsilä Kauhava  FIN  12:19:00   22:27 (40)  23:13  
43.   Heikki Lauri Rovaniemi  FIN  11:20:00   22:54 (41)  23:41  
43.   Mikki Kankaanpää Espoo  FIN  12:23:00   22:59 (42)  23:41  
45.   Joel Lohela Oulu  FIN  11:56:00   23:28 (43)  24:09  
46.   Mikko Eurén Orimattila  FIN  11:43:00   23:50 (44)  24:41  
47.   Jesse Parkkila Oulu  FIN  11:15:00   24:08 (45)  24:55  
48.   Jussi Ketonen Orimattila  FIN  12:13:00   25:23 (46)  26:17  
49.   Eetu Härkönen Rovaniemi  FIN  11:57:00   25:37 (47)  26:30  
50.   Teemu Nissinen Liperi  FIN  11:45:00   27:06 (49)  27:57  
51.   Viljo Simola Luumäki  FIN  11:53:00   27:21 (50)  28:04  
52.   Erkka Petrelius Rovaniemi  FIN  11:39:00   29:14 (51)  29:53  
53.   Olli Näpänkangas Jyväskylä  FIN  11:35:00   30:00 (52)  30:48  
54.   Samu Ritala Pirkkala  FIN  12:03:00   30:28 (53)  31:18  
55.   Jonni Mukkala Joensuu  FIN  11:49:00   30:33 (54)  31:26  
56.   Akseli Karjalainen Kuopio  FIN  12:10:00   30:43 (55)  31:33  
57.   Julius Knapas Kerava  FIN  11:08:00   30:53 (57)  31:49  
58.   Tino Sipilä Ylivieska  FIN  11:59:00   21:14 (36)  31:57  
59.   Pekka Hukkanen Vieremä  FIN  11:00:00   31:45 (58)  32:38  
60.   Leevi Kantelinen Hausjärvi  FIN  11:16:00   32:32 (59)  33:14  
61.   Henrik Ahoniemi Hyvinkää  FIN  11:34:00   32:47 (60)  33:34  
62.   Tuukka Pitkänen Kuusamo  FIN  11:40:00      33:53  
63.   Joel Rautio Lappeenranta  FIN  11:30:00   33:17 (61)  34:06  
64.   Matias Haavisto Ikaalinen  FIN  11:26:00   33:27 (62)  34:16  
65.   Hannes Ervasti Kuusamo  FIN  12:20:00   26:04 (48)  36:51  
66.   Jasu Kahelin Jyväskylä  FIN  11:22:00   36:54 (63)  37:44  
67.   Joona Natri Mäntsälä  FIN  12:22:00   38:41 (64)  39:23  
68.   Miko Sipilä Kangasala  FIN  11:19:00   30:48 (56)  41:26  
69.   Aarne Pitkänen Nurmijärvi  FIN  11:29:00   41:18 (65)  42:16  
70.   Niilo Kukkonen Iisalmi  FIN  11:10:00   47:00 (66)  47:45  
71.   Sulo Peltoniemi Kaustinen  FIN  11:21:00   49:09 (67)  49:55  
72.   Heikki Seväkivi Muhos  FIN  12:07:00   50:06 (68)  51:02  
73.   Eemeli Hakkarainen Sotkamo  FIN  12:16:00      1:00:44  
   Hugo Lindfors Pedersören  FIN  11:09:00      ei läht.  
   Valtteri Pasanen Kuopio  FIN  11:14:00      ei läht.  
   46 Vacant   FIN  11:23:00      ei läht.  
   41 Vacant   FIN  11:33:00      ei läht.  
   45 Vacant   FIN  11:42:00      ei läht.  
   Santeri Kallio Kokkola  FIN  11:46:00      ei läht.  
   Aatos Multala Nurmijärvi  FIN  11:47:00      ei läht.  
   Aatu Rannila Veteli  FIN  11:55:00      ei läht.  
   44 Vacant   FIN  12:01:00      ei läht.  
   43 Vacant   FIN  12:09:00      ei läht.  
   42 Vacant   FIN  12:21:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English