Lähtöaika | 1,9 km |
2,0 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Elmeri Syrjälä | Lounais-Hämeen Rasti | FIN | 11:31:00 | 15:04 (1) | |||
Daniel Rautio | Espoon Suunta | FIN | 11:03:00 | 15:15 (2) | |||
Aapo Liponkoski | Tampereen Pyrintö | FIN | 11:43:00 | 15:31 (3) | |||
Jussi Ankelo | MS Parma | FIN | 12:31:00 | 16:32 (4) | |||
Rauli Aho | Valkeakosken Haka | FIN | 12:53:00 | 18:16 (5) | |||
Tatu Aaltonen | Lynx | FIN | 12:27:00 | 18:29 (6) | |||
Joonas Paananen | Turun Suunnistajat | FIN | 11:47:00 | 18:34 (7) | |||
Hannes Nurminen | Jämsän Retki-Veikot | FIN | 12:03:00 | 18:54 (8) | |||
Matias Kavakko | Kymin Suunnistajat | FIN | 11:37:00 | 19:14 (9) | |||
Onni Vepsäläinen | Kymin Suunnistajat | FIN | 12:45:00 | 19:28 (10) | |||
Nico Toivanen | Kyrös-Rasti | FIN | 11:41:00 | 19:54 (11) | |||
Veeti Mähönen | Tampereen Pyrintö | FIN | 11:15:00 | 20:14 (12) | |||
Lasse Peltonen | Kouvolan Suunnistajat | FIN | 11:09:00 | 20:20 (13) | |||
Miska Kuusikko | Saloisten Reipas | FIN | 11:19:00 | 20:22 (14) | |||
Pyry Riissanen | Espoon Akilles | FIN | 11:39:00 | 21:06 (15) | |||
Juho Virkajärvi | Jämsän Retki-Veikot | FIN | 12:35:00 | 21:25 (16) | |||
Emil Jacobsson | SK Uusi | FIN | 12:39:00 | 21:35 (17) | |||
Tuomas Leinamo | Kalvolan Keihäs | FIN | 11:53:00 | 21:48 (18) | |||
Ville Väliharju | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:11:00 | 24:00 (19) | |||
Lauri Aalto | MS Parma | FIN | 11:29:00 | 24:15 (20) | |||
Elias Ronkainen | Jämsän Retki-Veikot | FIN | 11:21:00 | 25:07 (21) | |||
Elias Pelkonen | Rastivarsat | FIN | 12:01:00 | 26:03 (22) | |||
Aapo Ikola | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:47:00 | 26:26 (23) | |||
Henri Arvela | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 11:55:00 | 26:53 (24) | |||
Niclas Ekwik | Lynx | FIN | 11:27:00 | 27:14 (25) | |||
Joonatan Vuorensola | Lynx | FIN | 12:43:00 | 27:18 (26) | |||
Aleksi Murto | Rastikarhut | FIN | 11:13:00 | 27:24 (27) | |||
Jere Simola | Koovee | FIN | 11:07:00 | 27:48 (28) | |||
Riku Andersson | MS Parma | FIN | 12:15:00 | 27:52 (29) | |||
Aapo Jalonen | MS Parma | FIN | 11:01:00 | 28:17 (30) | |||
Ilmo Haikonen | Ulvilan Ura | FIN | 12:17:00 | 28:18 (31) | |||
Elias Lindroos | Pargas IF | FIN | 11:33:00 | 28:59 (32) | |||
Aatu Niskanen | Vehkalahden Veikot | FIN | 12:51:00 | 29:33 (33) | |||
Rasmus Ruusu | Espoon Suunta | FIN | 12:09:00 | 29:42 (34) | |||
Aatu Karjalainen | Kuopion Suunnistajat | FIN | 11:05:00 | 30:01 (35) | |||
Vilho Malmberg | Helsingin Suunnistajat | FIN | 11:23:00 | 31:13 (36) | |||
Alpo Paajanen | Anttolan Urheilijat | FIN | 11:17:00 | 32:06 (37) | |||
Sampo Huostila | Lammin Säkiä | FIN | 11:49:00 | 36:53 (38) | |||
Simon Engström | Pargas IF | FIN | 12:23:00 | 37:06 (39) | |||
Topias Mäkelä | Lynx | FIN | 11:11:00 | 38:46 (40) | |||
Totte Välkki | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:37:00 | 41:11 (41) | |||
Jyri Säyriö | Kouvolan Suunnistajat | FIN | 11:59:00 | 42:19 (42) | |||
Aadam Heikkinen | Anttolan Urheilijat | FIN | 12:19:00 | 49:12 (43) |