SM-pitkämatka R2 Pöytyällä, Rasti 88

H80

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
2,7 km
Maali
2,9 km
 
1.   Heikki Lario Rastivarsat  FIN  11:33:00   37:51 (1)  38:13  
2.   Tapio Patana Vetelin Urheilijat  FIN  11:17:00   38:40 (2)  39:01  
3.   Torsti Marjanen Salon Vilpas  FIN  11:31:00   38:56 (3)  39:22  
4.   Veikko Suutari Joutsenon Kullervo  FIN  11:13:00   40:41 (4)  41:02  
5.   Pertti Laurila Espoon Suunta  FIN  11:27:00   42:19 (5)  42:45  
6.   Esko Ranta Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:37:00   44:05 (6)  44:29  
7.   Antero Pyökäri RastiPiikkiö  FIN  11:25:00   44:49 (7)  45:15  
8.   Antti Tamminen Auran Vannas  FIN  11:05:00   44:58 (8)  45:27  
9.   Jukka Koskinen Hiisirasti  FIN  11:19:00   45:20 (9)  45:40  
10.   Pekka Pohjanpelto Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:21:00   46:51 (10)  47:14  
11.   Heikki Lahti Leppävaaran Sisu  FIN  10:41:00   46:53 (11)  47:22  
12.   Jaakko Lammensalo Hiisirasti  FIN  11:35:00   48:08 (12)  48:31  
13.   Eero Helariutta Rastikarhut  FIN  10:39:00   48:34 (13)  49:03  
14.   Mauri Rantala Rasti-Nokia  FIN  11:29:00   50:03 (14)  50:31  
15.   Eero Liski Lounais-Hämeen Rasti  FIN  10:35:00   52:45 (15)  53:15  
16.   Teuvo Hannukainen MS Parma  FIN  10:53:00   55:57 (16)  56:18  
17.   Leo Mård OK Kristina  FIN  11:23:00   56:05 (17)  56:31  
18.   Jorma Salmi Nastolan Terä  FIN  11:07:00   1:00:03 (18)  1:00:29  
19.   Arvo Mikkonen Tarpian Suunta  FIN  11:43:00   1:00:48 (19)  1:01:14  
20.   Jukka Siivonen Rastikarhut  FIN  11:15:00   1:04:06 (20)  1:04:32  
21.   Simo Ruusunen Epilän Esa  FIN  10:37:00   1:09:01 (21)  1:09:56  
22.   Henry Snellman IK Falken  FIN  11:01:00   1:10:26 (22)  1:10:53  
23.   Raimo Hirvikorpi Hiidenkiertäjät  FIN  10:47:00   1:12:56 (23)  1:13:25  
24.   Toivo Paunuvuori Suunta-Sepot  FIN  10:45:00   1:13:48 (24)  1:14:20  
25.   Asko Brax Tampereen Pyrintö  FIN  11:11:00   1:14:41 (25)  1:15:01  
26.   Ville Asikainen XYZ  FIN  11:09:00   1:23:15 (26)  1:23:37  
27.   Arvo Ali-Rantala Loimaan Jankko  FIN  10:43:00   1:25:13 (27)  1:25:45  
28.   Olavi Koskinen Hämeenlinnan Tarmo  FIN  10:59:00   1:27:30 (28)  1:27:50  
29.   Tapio Koivuniemi Rasti-Nokia  FIN  10:57:00   1:29:45 (29)  1:30:25  
30.   Johannes Ijas Keravan Urheilijat  FIN  11:41:00   1:42:49 (30)  1:43:17  
31.   Juhani Salmenkylä Helsingin Suunnistajat  FIN  11:03:00   1:47:24 (31)  1:48:26  
   Oiva Mikola Hiisirasti  FIN  10:49:00      keskeytti  
   Ahto Rintala Rasti-Nokia  FIN  10:51:00      keskeytti  
   Olli Ylijoki Punkalaitumen Kunto  FIN  10:55:00      keskeytti  
   Mikko Koppelomäki Epilän Esa  FIN  11:39:00      keskeytti  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English