SM-pitkämatka R2 Pöytyällä, Rasti 88

H75

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
3,1 km
Väliaika
3,9 km
Maali
4,1 km
 
1.   Reino Österberg Leppävaaran Sisu  FIN  11:43:00   34:38 (1)  43:24 (1)  43:46  
2.   Niilo Tuominen Rasti-Perniö  FIN  10:59:00   37:11 (2)  45:38 (2)  46:01  
3.   Veijo Tahvanainen Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:47:00      46:39 (3)  47:00  
4.   Matti Keskinen Tikkakosken Suunnistajat  FIN  11:27:00   40:25 (3)  48:47 (4)  49:09  
5.   Seppo Kuusisto Rasti-Lukko  FIN  11:45:00      49:23 (5)  49:47  
6.   Olavi Erkkilä Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  11:03:00   40:50 (6)  50:56 (6)  51:24  
7.   Martti Sukki Lounais-Hämeen Rasti  FIN  11:35:00   42:41 (10)  51:36 (7)  52:01  
8.   Bengt Holmström Kimito SF  FIN  10:57:00   41:52 (7)  51:54 (8)  52:15  
9.   Matti Haaramo Espoon Suunta  FIN  11:17:00   42:30 (9)  52:19 (11)  52:39  
10.   Kalevi Eilu Rasti-Lukko  FIN  11:39:00   40:26 (4)  52:17 (10)  52:41  
11.   Mikko Houni Epilän Esa  FIN  11:13:00   42:22 (8)  52:15 (9)  52:51  
12.   Olavi Kittilä Saloisten Reipas  FIN  11:31:00   43:43 (12)  53:55 (12)  54:23  
13.   Antti Hietaharju Ähtärin Urheilijat  FIN  10:39:00   45:57 (17)  56:10 (13)  56:31  
14.   Kosti Salmela Pihtiputaan Tuisku  FIN  11:23:00   40:40 (5)  56:46 (15)  57:03  
15.   Erkki Manerus Petäjäveden Petäjäiset  FIN  10:43:00   44:06 (14)  56:41 (14)  57:08  
16.   Risto Joonas Maarian Mahti  FIN  11:11:00   46:16 (19)  57:14 (16)  57:39  
17.   Antti Myllymäki Vaasan Suunnistajat  FIN  10:19:00   44:27 (15)  57:27 (17)  57:51  
18.   Osmo Aronen Rastikarhut  FIN  11:09:00   43:20 (11)  58:05 (18)  58:28  
19.   Aapo Paananen Rasti-Perniö  FIN  10:51:00   45:54 (16)  58:16 (19)  58:44  
20.   Mauno Nieminen Viitasaaren Suunta  FIN  11:05:00   50:47 (24)  59:51 (20)  1:00:12  
21.   Aimo Salmi Vaasan Suunnistajat  FIN  10:53:00   47:07 (21)  1:00:42 (21)  1:00:59  
22.   Tarmo Salmi Joutsenon Kullervo  FIN  11:33:00   46:12 (18)  1:01:22 (22)  1:01:45  
23.   Helge Knuuttila Vaasan Suunnistajat  FIN  10:45:00   46:55 (20)  1:01:52 (23)  1:02:15  
24.   Alpo Nisula Mäntän Seudun Eräpirkat  FIN  10:13:00   50:38 (23)  1:01:57 (24)  1:02:24  
25.   Heikki Rantala Epilän Esa  FIN  11:25:00   52:30 (25)  1:02:10 (25)  1:02:28  
26.   Toivo Setälä Järvenpään Palo  FIN  11:37:00      1:03:02 (26)  1:03:27  
27.   Tuomo Ketola Kauhajoen Karhu  FIN  10:25:00   48:37 (22)  1:04:17 (27)  1:04:41  
28.   Esa Klinga Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:01:00   56:24 (28)  1:07:30 (28)  1:07:58  
29.   Keijo Ruokonen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:01:00      1:07:32 (29)  1:08:01  
30.   Teuvo Valtonen Hiisirasti  FIN  11:07:00   57:56 (32)  1:08:22 (31)  1:08:40  
31.   Tapani Laine Kuopion Suunnistajat  FIN  10:41:00   56:02 (26)  1:08:21 (30)  1:08:45  
32.   Rolf Nordell Kimito SF  FIN  10:11:00   43:54 (13)  1:10:10 (33)  1:10:28  
32.   Heikki Sulander Sahalahden Kunto  FIN  10:23:00   58:12 (33)  1:10:05 (32)  1:10:28  
34.   Bror Holmberg Kimito SF  FIN  10:31:00   56:32 (29)  1:10:32 (34)  1:11:02  
35.   Erkki Koipijärvi Mäntän Seudun Eräpirkat  FIN  10:55:00   57:24 (30)  1:12:10 (35)  1:12:37  
36.   Kari Launis Raisu Lumous  FIN  10:05:00   59:32 (34)  1:14:06 (36)  1:14:32  
37.   Aimo Kvick Itä-Hämeen Rasti  FIN  10:09:00   1:06:14 (36)  1:17:04 (37)  1:17:26  
38.   Osmo Perkinen Pihkaniskat  FIN  10:03:00   57:26 (31)  1:18:15 (38)  1:18:40  
39.   Antti Mikkola Urjalan Urheilijat  FIN  10:29:00   1:03:31 (35)  1:20:44 (39)  1:21:14  
40.   Pentti Suonpää Espoon Akilles  FIN  11:21:00      1:22:33 (40)  1:22:58  
41.   Kari Kuokkanen Pihkaniskat  FIN  11:19:00   56:14 (27)  1:25:29 (41)  1:25:54  
42.   Matti Lainema MS Parma  FIN  10:49:00   1:16:55 (37)  1:29:58 (42)  1:30:27  
43.   Olli Juntunen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:07:00   1:17:30 (38)  1:37:08 (43)  1:37:58  
   Seppo Jokipelto Hollolan Urheilijat -46  FIN  10:15:00         hylätty  
   Rauno Hakala Epilän Esa  FIN  10:17:00         hylätty  
   Lennart Koskinen Espoon Suunta  FIN  10:21:00         ei läht.  
   Seppo Saario MS Parma  FIN  10:27:00         ei läht.  
   Ilari Virtanen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  10:33:00         keskeytti  
   Heikki Nurmo Punkalaitumen Kunto  FIN  10:35:00         hylätty  
   Pentti Saario Loimaan Jankko  FIN  10:37:00         hylätty  
   Erkki Martikainen Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:47:00         ei läht.  
   Jorma Kuutti Perttelin Peikot  FIN  11:15:00         hylätty  
   Matti Juhonsalo Lounais-Hämeen Rasti  FIN  11:29:00         keskeytti  
   Reijo Wastimo Pihkaniskat  FIN  11:41:00         hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English