SM-pitkämatka R2 Pöytyällä, Rasti 88

H70B

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
4,1 km
Maali
4,3 km
 
1.   Rauno Kaipala SK Pohjantähti  FIN  10:53:00   46:50 (1)  47:08  
2.   Reino Kukkohovi Oulunsalon Vasama  FIN  11:15:00   49:12 (2)  49:35  
3.   Seppo Isoherranen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:37:00   49:42 (3)  50:07  
4.   Paavo Rönkkö Espoon Suunta  FIN  10:25:00   50:37 (4)  50:56  
5.   Olli Saarinen Hiidenkiertäjät  FIN  10:21:00   53:01 (5)  53:23  
6.   Olavi Lukkarinen SK Pohjantähti  FIN  10:43:00   53:18 (6)  53:39  
7.   Esko Linna Nivalan Urheilijat  FIN  10:45:00   54:33 (7)  54:52  
8.   Toivo Jokikuona RasTiimi  FIN  11:09:00   56:11 (8)  56:32  
9.   Koitto Verha Vakka-Rasti  FIN  10:03:00   57:23 (9)  57:43  
10.   Toivo Punkero Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:29:00   57:24 (10)  57:47  
11.   Eino Pohjola Mesikämmenet  FIN  11:19:00   57:35 (11)  57:59  
12.   Pentti Reinikainen Rasti-Jyry  FIN  11:17:00   57:51 (12)  58:14  
13.   Mauri Lähdekorpi IF Femman  FIN  10:49:00   58:19 (13)  58:35  
14.   Antti Jokinen Suunta Jyväskylä  FIN  10:57:00   1:03:18 (14)  1:03:46  
15.   Reijo Karjalainen Suunta Jyväskylä  FIN  10:47:00   1:05:08 (15)  1:05:30  
16.   Osmo Peitsala Helsingin Suunnistajat  FIN  11:01:00   1:05:12 (16)  1:05:32  
17.   Jorma Eskola Maarian Mahti  FIN  11:07:00   1:05:46 (17)  1:06:12  
18.   Kalevi Kuusisto Hämeenlinnan Tarmo  FIN  11:03:00   1:06:55 (18)  1:07:18  
19.   Per-Åke Mattsson Kimito SF  FIN  10:33:00   1:07:09 (19)  1:07:31  
20.   Simo Suomela Rasti-Lukko  FIN  10:55:00   1:10:04 (20)  1:10:23  
21.   Pentti Niemi Hauhon Sisu  FIN  11:05:00   1:11:17 (21)  1:11:48  
22.   Keijo Jylhä Jämsän Retki-Veikot  FIN  10:35:00   1:13:26 (22)  1:13:48  
23.   Pauli Lahma Jämsän Retki-Veikot  FIN  10:31:00   1:13:28 (23)  1:13:54  
24.   Eero Kärkkäinen Espoon Suunta  FIN  10:23:00   1:15:26 (24)  1:15:54  
25.   Jaakko Teppo Kokkolan Suunnistajat  FIN  10:39:00   1:21:29 (25)  1:21:55  
26.   Juhani Sonkki Paimion Rasti  FIN  10:15:00   1:28:15 (26)  1:28:40  
27.   Ilkka Vuorinen RastiPiikkiö  FIN  10:27:00   1:32:01 (27)  1:32:24  
28.   Alf Krogell OK Trian  FIN  10:51:00   1:43:51 (28)  1:44:09  
   Taisto Voutilainen Itä-Päijänteen Rasti  FIN  10:01:00      ei läht.  
   Pauli Kleemola Perttelin Peikot  FIN  10:05:00      ei läht.  
   Juha Penttinen Mesikämmenet  FIN  10:07:00      ei läht.  
   Pentti Helminen Jämsän Retki-Veikot  FIN  10:09:00      ei läht.  
   Lauri Hieta Kankaanpään Suunnistajat  FIN  10:11:00      ei läht.  
   Aare Virta Suomusjärven Sisu  FIN  10:13:00      ei läht.  
   Matti Hartman Hiidenkiertäjät  FIN  10:17:00      keskeytti  
   Pentti Rintala Hiisirasti  FIN  10:19:00      keskeytti  
   Kari Mattila Epilän Esa  FIN  10:41:00      ei läht.  
   Markku Vilenius Rasti-Jyry  FIN  10:59:00      ei läht.  
   Seppo Tammela Tikkakosken Suunnistajat  FIN  11:11:00      hylätty  
   Kalle Tolonen Mesikämmenet  FIN  11:13:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English