SM-pitkämatka R2 Pöytyällä, Rasti 88

H65

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
2,3 km
Väliaika
3,6 km
Väliaika
5,5 km
Maali
5,7 km
 
1.   Veikko Loukonen Piikkiön Kehitys  FIN  11:36:00   18:35 (2)  30:02 (1)  46:00 (1)  46:17  
2.   Tapio Peippo SK Vuoksi  FIN  11:32:00   18:29 (1)  30:07 (2)  47:44 (2)  48:03  
3.   Jorma Karvonen SOC Asikkala  FIN  11:12:00   19:39 (4)  32:16 (6)  48:10 (3)  48:30  
4.   Pekka Kanste OK Raseborg  FIN  11:34:00   19:53 (6)  32:01 (5)  48:28 (4)  48:49  
5.   Heikki Saarinen Mäntsälän Urheilijat  FIN  11:04:00   19:46 (5)  33:08 (8)  48:31 (5)  48:50  
6.   Ossi Tani Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:18:00   20:19 (12)  32:28 (7)  48:53 (6)  49:09  
7.   Heimo Pulkkinen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:54:00   19:54 (7)  31:51 (4)  49:07 (7)  49:25  
8.   Håkan Björklund IK Falken  FIN  11:40:00   21:03 (14)  33:51 (11)  49:34 (8)  49:51  
9.   Simo Helkkula Pitäjänmäen Tarmo  FIN  11:26:00   20:11 (11)  34:17 (16)  50:20 (9)  50:37  
10.   Pekka Kerkola Hämeenlinnan Tarmo  FIN  10:32:00   20:05 (9)  33:43 (10)  50:28 (10)  50:44  
11.   Veikko Pellinen Joutsenon Kullervo  FIN  11:02:00   21:09 (17)  35:07 (20)  50:34 (11)  50:53  
12.   Risto Wessman Hiidenkiertäjät  FIN  10:46:00   19:57 (8)  33:13 (9)  50:43 (12)  51:01  
13.   Hannu Töyrylä Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:38:00   21:58 (23)  35:49 (23)  51:42 (13)  52:00  
14.   Åge Liljeström Helsingin Suunnistajat  FIN  11:28:00   21:18 (19)  33:54 (12)  52:08 (14)  52:28  
15.   Heikki Hillo Valkeakosken Haka  FIN  11:16:00   22:31 (24)  35:15 (21)  52:11 (16)  52:30  
16.   Taisto Kemppainen Vaalan Karhu  FIN  11:30:00   18:46 (3)  31:26 (3)  52:08 (14)  52:34  
17.   Ensio Lakanen Vaajakosken Terä  FIN  11:06:00   22:46 (26)  36:03 (25)  52:24 (17)  52:43  
18.   Timo Peltola MS Parma  FIN  11:24:00   21:06 (15)  34:07 (14)  52:25 (18)  52:45  
19.   Pertti Nieminen Rajamäen Rykmentti  FIN  10:08:00   21:01 (13)  34:45 (18)  53:09 (19)  53:28  
20.   Erkki Ylikoski Kankaanpään Suunnistajat  FIN  11:00:00   20:10 (10)  34:22 (17)  53:45 (20)  54:04  
21.   Jaakko Hörkkö MS Parma  FIN  11:08:00   21:06 (15)  34:08 (15)  54:50 (21)  55:05  
22.   Tauno Pajala Espoon Suunta  FIN  10:38:00   21:22 (20)  35:47 (22)  54:53 (22)  55:10  
23.   Erkki Turunen Suunta-Sepot  FIN  10:36:00   21:39 (22)  34:58 (19)  55:20 (23)  55:39  
24.   Jussi Lavikainen Kangasala SK  FIN  11:14:00   23:33 (34)  37:26 (27)  55:42 (24)  56:02  
25.   Leo Jokinen Kokkolan Suunnistajat  FIN  10:26:00   22:55 (27)  39:37 (34)  57:02 (25)  57:20  
26.   Paavo Vesterinen Lounais-Hämeen Rasti  FIN  11:22:00   21:13 (18)  34:03 (13)  57:50 (26)  58:10  
27.   Heikki Lassila Pitäjänmäen Tarmo  FIN  11:10:00   23:05 (29)  39:21 (32)  57:54 (27)  58:13  
28.   Esko Savonen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  10:16:00   22:35 (25)  39:01 (31)  58:01 (28)  58:20  
29.   Heikki Pajunen Paimion Rasti  FIN  10:12:00   23:05 (29)  37:55 (28)  59:31 (29)  59:54  
30.   Jouni Savelainen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:48:00   23:00 (28)  38:07 (29)  59:35 (30)  59:57  
31.   Timo Turpeinen Vaajakosken Terä  FIN  11:20:00   23:05 (29)  36:01 (24)  59:52 (31)  1:00:09  
32.   Kauko Miettinen Suonenjoen Vasama  FIN  10:44:00   23:15 (33)  39:26 (33)  1:00:15 (32)  1:00:34  
33.   Vesa Herttuainen Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  10:22:00   26:14 (40)  43:44 (41)  1:01:17 (33)  1:01:36  
34.   Paavo Nikkari Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:34:00   25:02 (37)  40:42 (35)  1:01:54 (34)  1:02:17  
35.   Tauno Saari Suunta-Sepot  FIN  10:30:00   25:53 (39)  41:18 (36)  1:02:08 (35)  1:02:25  
36.   Erkki Koivukangas Kokkolan Suunnistajat  FIN  10:52:00   23:07 (32)  41:42 (37)  1:03:57 (36)  1:04:17  
37.   Vesa Turku Helsingin Suunnistajat  FIN  10:50:00   21:30 (21)  36:17 (26)  1:04:00 (37)  1:04:25  
38.   Heikki Kyyrönen Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:56:00   26:33 (41)  41:52 (39)  1:04:35 (38)  1:04:54  
39.   Olavi Hautala Rasti-Jussit  FIN  10:14:00   27:25 (45)  45:02 (45)  1:04:46 (39)  1:05:04  
40.   Seppo Korhonen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  10:40:00   26:37 (43)  41:46 (38)  1:05:07 (40)  1:05:28  
41.   Harri Mäkelä Suunta-Sepot  FIN  10:06:00   28:51 (49)  44:02 (42)  1:05:33 (41)  1:05:50  
42.   Seppo Kuokkanen Pihkaniskat  FIN  10:58:00   24:27 (35)  38:56 (30)  1:06:05 (42)  1:06:34  
43.   Bo-Göran Williamsson Vaasan Suunnistajat  FIN  10:20:00   24:52 (36)  43:02 (40)  1:08:12 (43)  1:08:33  
44.   Keijo Lakkinen Suunta-Sepot  FIN  10:24:00   26:34 (42)  47:07 (47)  1:08:35 (45)  1:08:56  
45.   Juhani Nippala Rasti-Jyry  FIN  10:42:00   25:09 (38)  44:39 (43)  1:08:33 (44)  1:08:57  
46.   Pertti Oikarinen Suomussalmen Rasti  FIN  10:04:00   27:18 (44)  48:41 (49)  1:08:55 (46)  1:09:19  
47.   Yngve Alexandersson Närpes OK  FIN  10:28:00   27:54 (46)  46:41 (46)  1:08:57 (47)  1:09:24  
48.   Unto Tanttu Keravan Urheilijat  FIN  10:18:00   28:18 (48)  45:01 (44)  1:13:19 (48)  1:13:39  
49.   Ilkka Lainema MS Parma  FIN  10:10:00   29:26 (50)  49:17 (50)  1:13:26 (49)  1:13:51  
50.   Paavo Arvola Turengin Sarastus  FIN  10:02:00   29:28 (51)  48:35 (48)  1:16:45 (50)  1:17:06  
51.   Ilmari Mäkilä Espoon Suunta  FIN  10:00:00   27:55 (47)  1:02:03 (51)  1:25:37 (51)  1:26:03  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English