SM-pitkämatka R2 Pöytyällä, Rasti 88

H60K2

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
4,0 km
Maali
4,3 km
 
1.   Ilkka Saarimäki Angelniemen Ankkuri  FIN  12:55:00   33:34 (1)  33:54  
2.   Teuvo Töyrylä Vehkalahden Veikot  FIN  12:53:00   33:34 (1)  33:57  
3.   Aki Nieminen Rasti-Nokia  FIN  12:47:00   34:26 (3)  34:43  
4.   Markku Ritanotko Turun Metsänkävijät  FIN  12:41:00   34:29 (4)  34:46  
5.   Kari Venho Maarian Mahti  FIN  12:45:00   34:40 (5)  35:01  
6.   Jukka Saramäki Lynx  FIN  12:43:00   35:07 (6)  35:25  
7.   Raimo Hyyryläinen Juvan Urheilijat  FIN  12:21:00   35:07 (6)  35:26  
8.   Rauli Helkkula Turun Metsänkävijät  FIN  12:51:00   35:45 (8)  36:06  
9.   Hannu Kokkonen Rasti-Pielinen  FIN  12:39:00   36:27 (9)  36:46  
10.   Henry Nyberg OK Trian  FIN  12:33:00   36:52 (11)  37:14  
10.   Veijo Salmi Rajamäen Rykmentti  FIN  12:49:00   36:50 (10)  37:14  
12.   Kari Ranta-Puska Espoon Akilles  FIN  12:25:00   37:23 (12)  37:45  
13.   Kimmo Rauhamäki Jämsän Retki-Veikot  FIN  12:17:00   37:39 (13)  37:56  
14.   Esa Maajärvi Lappeen Riento  FIN  11:47:00   37:53 (14)  38:13  
15.   Matti Hautala Oulun NMKY:n Urheilijat  FIN  12:35:00   38:18 (15)  38:41  
16.   Jouko Nurminen Tampereen Pyrintö  FIN  12:19:00   38:51 (16)  39:10  
17.   Kauko Vainiomäki Suunta-Sepot  FIN  12:23:00   39:10 (17)  39:28  
18.   Tapio Tahkola Kuusamon Erä-Veikot  FIN  12:13:00   39:16 (18)  39:37  
19.   Risto Airaksinen Oulun Tarmo  FIN  12:29:00   40:32 (19)  40:54  
20.   Mikko Sani Hollolan Urheilijat -46  FIN  12:37:00   40:45 (20)  41:04  
21.   Arhi Tervo Oulun NMKY:n Urheilijat  FIN  12:27:00   41:42 (21)  42:02  
22.   Matti Jokinen Turun Visat  FIN  12:03:00   42:00 (22)  42:24  
23.   Pekka Palttala Turengin Sarastus  FIN  11:55:00   42:26 (23)  42:46  
24.   Tapani Valonen Karkki-Rasti  FIN  11:53:00   42:30 (24)  42:51  
25.   Jouni Saukonoja Porvoon Urheilijat  FIN  11:57:00   42:41 (25)  43:00  
26.   Juha Reiman Hiisirasti  FIN  11:01:00   42:47 (26)  43:06  
27.   Seppo Rantapuska Petäjäveden Petäjäiset  FIN  11:59:00   43:14 (27)  43:34  
28.   Reino Sinnelä Suomusjärven Sisu  FIN  11:49:00   43:16 (28)  43:37  
29.   Seppo Nurisalo Kokkolan Suunnistajat  FIN  11:37:00      43:51  
29.   Seppo Ollikainen Juvan Urheilijat  FIN  11:51:00   43:30 (29)  43:51  
31.   Mårten Lindroos Kimito SF  FIN  11:45:00   44:29 (30)  44:50  
32.   Timo Alhoke Turun Metsänkävijät  FIN  11:31:00   46:15 (31)  46:38  
33.   Lasse Kallio Suomusjärven Sisu  FIN  11:43:00   46:56 (32)  47:13  
34.   Hannu Kuivala Turun Suunnistajat  FIN  11:41:00   47:04 (33)  47:26  
35.   Pentti Mykrälaakso Punkalaitumen Kunto  FIN  11:23:00   47:16 (34)  47:35  
36.   Kari Jylhä Joutsenon Kullervo  FIN  11:13:00   47:17 (35)  47:38  
37.   Heikki Lepistö Oriveden Ponnistus  FIN  12:15:00   47:37 (36)  47:58  
38.   Martti Pihlajamaa Vetelin Urheilijat  FIN  11:21:00   47:58 (37)  48:18  
39.   Timo Ahlroth Turengin Sarastus  FIN  12:01:00   50:35 (38)  50:57  
40.   Markku Hyvönen Rasti-Pielinen  FIN  11:27:00   51:03 (39)  51:24  
41.   Matti Viinikka Kauhajoen Karhu  FIN  12:11:00   51:18 (40)  51:38  
42.   Hannu Pyy Angelniemen Ankkuri  FIN  11:15:00   52:11 (41)  52:32  
43.   Jorma Matilainen Suunta Jyväskylä  FIN  11:35:00   53:15 (42)  53:35  
44.   Tapio Kukkasjärvi Rajamäen Rykmentti  FIN  11:09:00   57:10 (43)  57:33  
45.   Markku Sipponen Paimion Rasti  FIN  11:17:00   58:17 (44)  58:41  
46.   Pentti Kuusela Punkalaitumen Kunto  FIN  11:03:00   1:01:19 (45)  1:01:41  
47.   Heikki Luukka Hirvensalon Heitto  FIN  11:11:00   1:03:25 (46)  1:03:52  
48.   Hannu Ahlqvist Raisu Lumous  FIN  11:29:00   1:06:03 (47)  1:06:25  
49.   Raimo Kaukiainen Hollolan Urheilijat -46  FIN  12:07:00   1:06:23 (48)  1:06:44  
50.   Juha Karhunen Kuopion Suunnistajat  FIN  12:05:00   1:08:17 (49)  1:08:33  
51.   Juha Niemistö Vihtavuoren Pamaus  FIN  11:25:00   1:23:26 (50)  1:24:08  
52.   Jorma Karvonen Tarpian Suunta  FIN  11:05:00   2:11:02 (51)  2:11:31  
   Juhani Sillanpää Alajärven Ankkurit  FIN  11:07:00      keskeytti  
   Jussi Pietinalho OK Raseborg  FIN  11:19:00      hylätty  
   Jorma Aherto Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:33:00      hylätty  
   Esko Mäkiniemi Punkalaitumen Kunto  FIN  11:39:00      ei läht.  
   Veli-Matti Heinonen Rajamäen Rykmentti  FIN  12:09:00      keskeytti  
   Esa Toivonen Tarpian Suunta  FIN  12:31:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English