SM-pitkämatka R2 Pöytyällä, Rasti 88

H60

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
2,8 km
Väliaika
4,0 km
Väliaika
6,1 km
Maali
6,3 km
 
1.   Teuvo Töyrylä Vehkalahden Veikot  FIN  11:32:00   21:32 (1)  30:50 (1)  48:36 (1)  48:53  
2.   Hannu Kurppa Angelniemen Ankkuri  FIN  11:34:00   22:34 (3)  32:52 (4)  48:41 (2)  48:56  
3.   Ilkka Saarimäki Angelniemen Ankkuri  FIN  11:36:00   23:20 (6)  33:16 (5)  49:48 (3)  50:05  
4.   Aki Nieminen Rasti-Nokia  FIN  11:28:00   24:59 (10)     51:49 (4)  52:06  
5.   Pertti Päivänranta Joutsenon Kullervo  FIN  11:30:00   23:05 (4)  32:46 (3)  51:57 (5)  52:16  
6.   Esa Lehto Helsingin Suunnistajat  FIN  11:18:00   23:52 (7)  35:29 (9)  52:00 (6)  52:20  
7.   Matti Viirto Hiidenkiertäjät  FIN  11:38:00   22:11 (2)  32:03 (2)  52:18 (7)  52:37  
8.   Raimo Hyyryläinen Juvan Urheilijat  FIN  11:12:00   24:45 (8)  34:50 (7)  52:57 (8)  53:13  
9.   Markku Pietikäinen Joutsenon Kullervo  FIN  11:22:00   23:14 (5)  33:52 (6)  54:32 (9)  54:52  
10.   Tapio Halme Angelniemen Ankkuri  FIN  11:14:00   26:04 (14)  37:07 (13)  55:14 (10)  55:33  
11.   Antero Laakso Punkalaitumen Kunto  FIN  11:06:00   26:18 (17)  37:05 (12)  55:23 (11)  55:40  
12.   Markku Ritanotko Turun Metsänkävijät  FIN  11:24:00   29:16 (30)  38:59 (18)  55:38 (12)  55:55  
13.   Kari Venho Maarian Mahti  FIN  11:20:00   24:52 (9)  34:59 (8)  55:53 (13)  56:08  
14.   Henry Nyberg OK Trian  FIN  11:00:00   26:06 (15)  37:47 (16)  56:24 (14)  56:42  
15.   Paavo Tahkola Kuusamon Erä-Veikot  FIN  10:42:00   26:30 (18)  37:40 (15)  56:38 (15)  56:57  
16.   Seppo Keltamäki Joutsenon Kullervo  FIN  11:26:00   30:45 (34)  40:54 (24)  56:59 (16)  57:17  
17.   Jukka Saramäki Lynx  FIN  11:16:00   26:14 (16)  37:32 (14)  57:02 (17)  57:23  
18.   Asko Määttä Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:58:00   27:06 (20)  39:03 (19)  57:36 (18)  57:51  
19.   Tapio Tahkola Kuusamon Erä-Veikot  FIN  10:28:00   25:21 (12)  36:50 (10)  58:08 (19)  58:27  
20.   Matti Hautala Oulun NMKY:n Urheilijat  FIN  10:40:00   27:30 (22)  39:41 (20)  58:36 (20)  58:56  
21.   Peter Kronholm IF Brahe  FIN  10:50:00   28:59 (27)  40:00 (21)  59:41 (21)  1:00:01  
22.   Jari Pellinen Angelniemen Ankkuri  FIN  10:54:00   25:51 (13)  41:16 (26)  59:51 (22)  1:00:08  
23.   Mikko Sani Hollolan Urheilijat -46  FIN  10:20:00   27:24 (21)  40:05 (22)  59:55 (23)  1:00:12  
24.   Timo Valkonen Rajamäen Rykmentti  FIN  11:10:00   29:46 (33)  43:28 (31)  1:00:15 (24)  1:00:34  
25.   Kauko Vainiomäki Suunta-Sepot  FIN  10:32:00   28:16 (25)  40:46 (23)  1:00:27 (25)  1:00:43  
26.   Esa Maajärvi Lappeen Riento  FIN  10:44:00   26:35 (19)  38:19 (17)  1:00:53 (26)  1:01:12  
27.   Matti Jokinen Turun Visat  FIN  10:12:00   28:14 (24)  41:01 (25)  1:03:44 (27)  1:04:01  
28.   Vesa Tervo Rajamäen Rykmentti  FIN  10:38:00   29:00 (28)  44:46 (33)  1:04:26 (28)  1:04:46  
29.   Jukka Nyystilä Laihian Luja  FIN  10:14:00   29:32 (32)  42:57 (28)  1:04:41 (30)  1:04:58  
30.   Rauli Helkkula Turun Metsänkävijät  FIN  11:08:00   31:40 (35)  42:59 (29)  1:04:39 (29)  1:05:04  
31.   Ove Forsström OK Raseborg  FIN  11:02:00   28:11 (23)  43:54 (32)  1:05:00 (31)  1:05:22  
32.   Jouko Nurminen Tampereen Pyrintö  FIN  10:36:00   33:49 (39)  46:33 (36)  1:06:17 (32)  1:06:34  
33.   Bengt Lövsund OK Botnia  FIN  10:30:00   29:10 (29)  41:50 (27)  1:06:41 (33)  1:07:03  
34.   Kimmo Rauhamäki Jämsän Retki-Veikot  FIN  10:48:00   37:15 (42)  48:07 (38)  1:07:32 (34)  1:07:49  
35.   Veijo Salmi Rajamäen Rykmentti  FIN  10:56:00   25:14 (11)  37:01 (11)  1:07:39 (35)  1:07:59  
36.   Jorma Yli-Kaatiala Kuortaneen Kunto  FIN  10:46:00   28:27 (26)  43:19 (30)  1:07:49 (36)  1:08:06  
37.   Tapani Valonen Karkki-Rasti  FIN  10:04:00   31:51 (36)  45:32 (34)  1:09:06 (37)  1:09:27  
38.   Esko Salminen Turengin Sarastus  FIN  10:02:00      48:00 (37)  1:11:17 (38)  1:11:38  
39.   Risto Airaksinen Oulun Tarmo  FIN  10:24:00   33:50 (40)  50:48 (41)  1:11:54 (39)  1:12:15  
40.   Markku Vesalainen Angelniemen Ankkuri  FIN  10:26:00   35:29 (41)  52:30 (42)  1:12:33 (40)  1:12:53  
41.   Keijo Hongisto Loimaan Jankko  FIN  10:18:00   29:31 (31)  46:17 (35)  1:13:26 (41)  1:13:49  
42.   Seppo Väätäinen Espoon Suunta  FIN  10:06:00   31:57 (38)  48:43 (39)  1:13:50 (42)  1:14:10  
43.   Jouni Saukonoja Porvoon Urheilijat  FIN  10:00:00   31:54 (37)  48:58 (40)  1:13:59 (43)  1:14:18  
44.   Arhi Tervo Oulun NMKY:n Urheilijat  FIN  10:16:00   45:32 (43)  57:40 (43)  1:16:59 (44)  1:17:18  
   Pekka Palttala Turengin Sarastus  FIN  10:08:00            keskeytti  
   Vesa Rajaniemi Suunta Jyväskylä  FIN  10:10:00            keskeytti  
   Markku Huikkola Kangasala SK  FIN  10:22:00            ei läht.  
   Seppo Turpeinen Kontiolahden Urheilijat  FIN  10:34:00            keskeytti  
   Kari Ranta-Puska Espoon Akilles  FIN  10:52:00            keskeytti  
   Hannu Kokkonen Rasti-Pielinen  FIN  11:04:00            hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English