SM-pitkämatka R2 Pöytyällä, Rasti 88

H55K1

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
4,7 km
Maali
4,9 km
 
1.   Pekka Ahonen Hauhon Sisu  FIN  12:24:00   37:58 (1)  38:20  
2.   Jorma Nissilä Kokkolan Suunnistajat  FIN  12:10:00   39:26 (2)  39:47  
3.   Jussi Silvennoinen Kalevan Rasti  FIN  12:20:00   39:30 (3)  39:54  
4.   Kari Lehto Turun Metsänkävijät  FIN  12:22:00   39:49 (4)  40:09  
5.   Tuomo Kauppinen Hyvinkään Rasti  FIN  12:14:00   40:35 (5)  40:56  
6.   Rolf Helander Oulaisten Huima  FIN  12:02:00   40:49 (6)  41:08  
7.   Jouko Karamo Helsingin Suunnistajat  FIN  12:16:00   41:49 (7)  42:12  
8.   Jarmo Heikkinen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:18:00   43:28 (8)  43:44  
9.   Timo Hyppänen Etelä-Kymen Suunnistajat  FIN  11:58:00   44:41 (9)  44:59  
10.   Hannu Vehmaa Koovee  FIN  11:46:00   45:28 (10)  45:45  
11.   Reima Liikkanen Rastivarsat  FIN  12:06:00   46:13 (11)  46:32  
12.   Antti Uotila Oriveden Ponnistus  FIN  11:38:00   46:21 (12)  46:41  
13.   Tommi Granholm Koovee  FIN  11:52:00   46:55 (13)  47:13  
14.   Björn-Erik Wickholm OK Raseborg  FIN  11:28:00   47:11 (14)  47:33  
15.   Heikki Korppi Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:02:00   47:16 (15)  47:37  
16.   Osmo Viili MS Parma  FIN  11:44:00   47:41 (16)  47:57  
17.   Matti Salonen Vakka-Rasti  FIN  11:14:00   47:46 (17)  48:03  
18.   Reino Kurkela Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:50:00   47:53 (18)  48:09  
19.   Ilkka Aakula Paimion Rasti  FIN  11:48:00   47:53 (18)  48:11  
20.   Hannu Tamminen Suunta Jurva  FIN  11:40:00   48:08 (20)  48:27  
21.   Markku Mäkelä Rastikarhut  FIN  11:54:00   48:42 (21)  49:00  
22.   Roy Parnetti Keravan Urheilijat  FIN  12:04:00   48:48 (22)  49:08  
23.   Kari Heinonen Angelniemen Ankkuri  FIN  11:00:00   49:03 (24)  49:19  
24.   Arto Virtala Laitilan Jyske  FIN  12:08:00   49:01 (23)  49:25  
25.   Jukka Keskitalo Lauttakylän Luja  FIN  11:34:00   49:24 (25)  49:42  
26.   Rauno Vuori Angelniemen Ankkuri  FIN  11:26:00   49:33 (26)  49:53  
27.   Ilkka Ojapalo Rajamäen Rykmentti  FIN  11:42:00   50:02 (27)  50:23  
28.   Risto Gustafsson Rasti-Perniö  FIN  11:32:00   51:26 (28)  51:48  
29.   Jari Järvinen Hämeenlinnan Tarmo  FIN  11:24:00   51:36 (29)  51:54  
30.   Pekka Parkkinen SK Pohjantähti  FIN  11:36:00   51:52 (30)  52:11  
31.   Jari Toivonen Epilän Esa  FIN  11:20:00   52:25 (31)  52:42  
32.   Hannu Kosonen Olavin Rasti  FIN  11:56:00   53:26 (32)  53:45  
33.   Erkki Tamminen Suunta Jurva  FIN  11:22:00   55:00 (33)  55:18  
34.   Jouko Karppinen Laitasaaren Veto  FIN  11:18:00   55:32 (34)  55:50  
35.   Ralf Ölander Pargas IF  FIN  11:30:00   56:13 (35)  56:34  
36.   Aimo Aalto Rasti-Nokia  FIN  12:00:00   58:53 (36)  59:10  
37.   Vesa Lanne Hiisirasti  FIN  11:04:00   1:08:33 (37)  1:08:52  
38.   Petri Airaksinen Kuopion Suunnistajat  FIN  11:06:00   1:10:16 (38)  1:10:36  
39.   Jarmo Paananen Saloisten Reipas  FIN  11:10:00   1:13:30 (39)  1:13:51  
40.   Pekka Mänty Hirvensalon Heitto  FIN  11:08:00   1:18:28 (40)  1:18:54  
   Juha Kuivala Turun Suunnistajat  FIN  11:12:00      hylätty  
   Kauko Jylhä Kälviän Tarmo  FIN  11:16:00      keskeytti  
   Stefan Lillandt OK Kristina  FIN  12:12:00      ei läht.  
   Pekka Vuorinen OK Trian  FIN  12:26:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English