SM-pitkämatka R2 Pöytyällä, Rasti 88

H55B

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
4,4 km
Väliaika
5,7 km
Maali
5,9 km
 
1.   Jarmo Oikarinen Tampereen Pyrintö  FIN  10:56:00   41:06 (2)  53:24 (1)  53:39  
2.   Hannu Kosonen Olavin Rasti  FIN  11:10:00   44:45 (4)  54:35 (2)  54:51  
3.   Pekka Vornanen Suonenjoen Vasama  FIN  10:44:00   44:04 (3)  56:08 (3)  56:25  
4.   Reijo Toppari Kauhavan Wisa  FIN  11:32:00   45:35 (7)  56:19 (4)  56:35  
5.   Jari Järvinen Hämeenlinnan Tarmo  FIN  11:22:00   45:31 (6)  57:49 (5)  58:05  
6.   Erkki Tamminen Suunta Jurva  FIN  11:06:00   45:25 (5)  59:20 (6)  59:36  
7.   Aimo Aalto Rasti-Nokia  FIN  10:54:00   40:49 (1)  59:53 (7)  1:00:14  
8.   Pekka Parkkinen SK Pohjantähti  FIN  11:18:00   46:21 (8)  1:00:08 (8)  1:00:27  
9.   Kari Laukkarinen Tuusulan Voima-Veikot  FIN  11:00:00   48:58 (11)  1:02:04 (9)  1:02:21  
10.   Jarmo Paananen Saloisten Reipas  FIN  10:42:00   49:11 (12)  1:02:06 (10)  1:02:23  
11.   Jari Toivonen Epilän Esa  FIN  11:14:00   50:34 (15)  1:03:42 (12)  1:04:01  
12.   Risto Gustafsson Rasti-Perniö  FIN  11:26:00   49:29 (13)  1:03:40 (11)  1:04:03  
13.   Kari Virtanen Pellon Ponsi  FIN  10:40:00   51:18 (17)  1:04:05 (13)  1:04:20  
14.   Tuomo Puustinen Pihkaniskat  FIN  11:20:00   50:29 (14)  1:04:40 (14)  1:05:02  
15.   Juha Lahti Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  11:04:00   48:57 (10)  1:05:58 (15)  1:06:15  
16.   Kauko Jylhä Kälviän Tarmo  FIN  10:34:00   52:52 (20)  1:06:11 (16)  1:06:30  
17.   Martti Leppälä Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  11:16:00   51:32 (18)  1:06:25 (17)  1:06:44  
18.   Ari Mäntynen Kymin Suunnistajat  FIN  11:24:00   51:16 (16)  1:07:31 (18)  1:07:51  
19.   Jouko Karppinen Laitasaaren Veto  FIN  11:02:00   51:59 (19)  1:08:04 (19)  1:08:24  
20.   Aarno Tervonen Navi  FIN  10:48:00   54:45 (22)  1:08:21 (20)  1:08:37  
21.   Markku Karro Salon Vilpas  FIN  10:52:00   53:18 (21)  1:08:37 (21)  1:08:58  
22.   Kenneth Reinikka Hyvinkään Rasti  FIN  11:28:00   48:44 (9)  1:11:37 (22)  1:12:01  
23.   Timo Hämynen Äänekosken Sarjakuvaseura  FIN  10:28:00   59:46 (26)  1:12:10 (23)  1:12:27  
24.   Ralf Ölander Pargas IF  FIN  10:58:00   58:56 (24)  1:14:48 (24)  1:15:09  
25.   Petri Airaksinen Kuopion Suunnistajat  FIN  10:46:00   59:25 (25)  1:17:00 (25)  1:17:21  
26.   Jari Mahlamäki Teuvan Rivakka  FIN  11:12:00   57:11 (23)  1:18:23 (26)  1:18:44  
27.   Jari Vainikka Raisu Lumous  FIN  10:32:00   1:04:59 (28)  1:21:30 (27)  1:21:54  
28.   Pekka Mänty Hirvensalon Heitto  FIN  10:38:00   1:04:55 (27)  1:26:10 (28)  1:26:33  
29.   Eero Palomäki IF Femman  FIN  10:36:00   1:08:24 (29)  1:26:57 (29)  1:27:18  
30.   Vesa Lanne Hiisirasti  FIN  10:50:00   1:15:02 (30)  1:30:05 (30)  1:30:29  
   Pekka Fincke Vehkalahden Veikot  FIN  10:20:00         ei läht.  
   Pekka Vuorinen OK Trian  FIN  10:22:00         ei läht.  
   Jorma Varkila Lammin Säkiä  FIN  10:24:00         ei läht.  
   Stefan Lillandt OK Kristina  FIN  10:26:00         ei läht.  
   Juha Kuivala Turun Suunnistajat  FIN  10:30:00         ei läht.  
   Kari Nuuttila Kauhajoen Karhu  FIN  11:08:00         ei läht.  
   Ilkka Ojapalo Rajamäen Rykmentti  FIN  11:30:00         hylätty  
   Rauno Vuori Angelniemen Ankkuri  FIN  11:34:00         hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English