SM-pitkämatka R2 Pöytyällä, Rasti 88

H50K1

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
5,2 km
Maali
5,4 km
 
1.   Matti Yliluikki Suomusjärven Sisu  FIN  12:37:00   34:19 (1)  34:37  
2.   Keijo Parkkinen Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  12:29:00   35:25 (2)  35:46  
3.   Leo Pyymäki Espoon Suunta  FIN  12:33:00   35:57 (3)  36:19  
4.   Jukka Kyhäräinen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:27:00   37:16 (4)  37:35  
5.   Juha Koskinen Vaajakosken Terä  FIN  12:25:00   37:40 (5)  37:58  
6.   Panu Kärkkäinen Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:59:00   37:52 (6)  38:11  
7.   Markku Huostila Lammin Säkiä  FIN  12:31:00   37:58 (7)  38:19  
8.   Jarmo Tonder Kalevan Rasti  FIN  12:21:00   38:16 (8)  38:33  
9.   Mikko Kuusinen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:17:00   39:05 (9)  39:23  
10.   Jari Maunuksela Urjalan Urheilijat  FIN  12:15:00   39:08 (10)  39:25  
11.   Leif Haajanen OK Raseborg  FIN  12:23:00   39:39 (11)  39:59  
12.   Petteri Vuorinen Hiisirasti  FIN  11:57:00   40:16 (12)  40:37  
13.   Petri Laaksonen Sweden  FIN  11:01:00   40:27 (13)  40:49  
14.   Dan Stenlund IF Brahe  FIN  12:05:00   40:38 (15)  40:57  
15.   Jarmo Reiman Angelniemen Ankkuri  FIN  12:19:00   40:36 (14)  40:59  
16.   Mauri Laasonen Tampereen Pyrintö  FIN  12:13:00   41:06 (16)  41:29  
17.   Hannu Laiho Rastivarsat  FIN  12:07:00   41:17 (17)  41:37  
18.   Jyrki Ahvonen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:45:00   41:27 (18)  41:46  
19.   Tom Stenlund IF Brahe  FIN  12:01:00   42:21 (19)  42:39  
20.   Heikki Koskela Rasti-Jussit  FIN  11:51:00   42:54 (21)  43:11  
21.   Harri Karjalainen Espoon Suunta  FIN  12:11:00   42:53 (20)  43:13  
22.   Hannu Pietilä Kajaanin Suunnistajat  FIN  11:49:00   43:07 (22)  43:22  
23.   Timo Lainema Turun Metsänkävijät  FIN  11:53:00   43:50 (23)  44:07  
24.   Kimmo Köyvönen Maarian Mahti  FIN  11:35:00   44:37 (24)  44:56  
25.   Kari Ojalainen SK Vuoksi  FIN  11:41:00   45:17 (25)  45:34  
26.   Heikki Frilander OK Trian  FIN  11:47:00   45:48 (26)  46:08  
27.   Tapani Holmijoki RastiPiikkiö  FIN  11:31:00   47:16 (27)  47:34  
28.   Arto Hokkanen Tarpian Suunta  FIN  11:39:00   47:23 (28)  47:40  
29.   Jukka Suominen Laitilan Jyske  FIN  11:03:00   47:42 (29)  48:02  
30.   Jyrki Kiviniitty Helsingin Suunnistajat  FIN  11:21:00   47:56 (30)  48:16  
31.   Kimmo Kuusisto MS Parma  FIN  11:11:00   48:27 (31)  48:46  
32.   Antti Lassila Kuortaneen Kunto  FIN  11:19:00   50:17 (32)  50:34  
33.   Matti Kaasalainen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:33:00   50:32 (33)  50:47  
34.   Kenneth Högholm IF Femman  FIN  11:27:00   51:19 (34)  51:37  
35.   Kimmo Laine Kymin Suunnistajat  FIN  11:29:00   52:30 (35)  52:48  
36.   Hannu Kaskilahti Viitasaaren Suunta  FIN  11:09:00   56:51 (36)  57:11  
37.   Jari Lahtinen Itä-Hämeen Rasti  FIN  11:43:00   1:02:01 (37)  1:02:22  
38.   Arto Itkonen Turun Suunnistajat  FIN  11:23:00   1:03:35 (38)  1:03:54  
39.   Ismo Huhtala Yläneen Kiri  FIN  11:07:00   1:04:40 (39)  1:04:59  
40.   Ismo Minkkinen Rajamäen Rykmentti  FIN  11:25:00   1:04:57 (40)  1:05:15  
41.   Jari Liukkonen Itä-Hämeen Rasti  FIN  11:13:00   1:05:41 (41)  1:06:02  
42.   Matti Nissinen Navi  FIN  11:05:00   1:12:10 (42)  1:12:28  
   Tommi Aaltonen MS Parma  FIN  11:15:00      ei läht.  
   Jorma Jussila Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:17:00      hylätty  
   Jukka Väyrynen Itä-Hämeen Rasti  FIN  11:37:00      ei läht.  
   Hannu Kortetjärvi Pälkäneen Luja-Lukko  FIN  11:55:00      keskeytti  
   Juha Lerssi Kaustisen Pohjan-Veikot  FIN  12:03:00      ei läht.  
   Timo Salonen Valkeakosken Haka  FIN  12:09:00      ei läht.  
   Ilkka Peltola Itä-Hämeen Rasti  FIN  12:35:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English