SM-pitkämatka R2 Pöytyällä, Rasti 88

H50B

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
6,0 km
Väliaika
7,1 km
Maali
7,3 km
 
1.   Asko Sippola Kuortaneen Kunto  FIN  12:16:00      1:00:17 (1)  1:00:35  
2.   Jussi Borgenström Hyvinkään Rasti  FIN  12:00:00      1:01:27 (2)  1:01:44  
3.   Markku Mänty Maarian Mahti  FIN  12:04:00      1:02:59 (3)  1:03:16  
4.   Jukka Suominen Laitilan Jyske  FIN  12:06:00      1:06:27 (4)  1:06:48  
5.   Timo Salonen Valkeakosken Haka  FIN  10:50:00   59:05 (1)  1:08:07 (5)  1:08:25  
6.   Harri Karling Pihkaniskat  FIN  11:56:00      1:11:14 (6)  1:11:30  
7.   Matti Teittinen Kokemäen Kova-Väki Suunnistus  FIN  11:04:00   1:02:14 (2)  1:12:44 (7)  1:12:59  
8.   Arto Hokkanen Tarpian Suunta  FIN  12:10:00      1:13:23 (8)  1:13:42  
9.   Jorma Jussila Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:06:00   1:04:40 (3)  1:13:54 (9)  1:14:08  
10.   Tommi Aaltonen MS Parma  FIN  11:02:00   1:05:38 (4)  1:15:23 (10)  1:15:42  
11.   Asko Vainio MS Parma  FIN  11:48:00      1:17:41 (11)  1:18:02  
12.   Antti Lassila Kuortaneen Kunto  FIN  11:54:00      1:19:53 (12)  1:20:09  
13.   Hannu Kortetjärvi Pälkäneen Luja-Lukko  FIN  11:10:00   1:09:12 (6)  1:19:59 (13)  1:20:21  
14.   Jarmo Antikainen Mäntsälän Urheilijat  FIN  11:16:00   1:07:36 (5)  1:20:14 (14)  1:20:36  
15.   Heikki Karjalainen Raisu Lumous  FIN  11:28:00      1:20:41 (15)  1:20:59  
16.   Raino Lampinen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:52:00      1:21:57 (17)  1:22:20  
17.   Arto Itkonen Turun Suunnistajat  FIN  11:30:00      1:22:06 (18)  1:22:22  
18.   Jouni Mutka Suunta Jyväskylä  FIN  11:12:00   1:11:24 (7)  1:22:15 (19)  1:22:31  
19.   Kimmo Laine Kymin Suunnistajat  FIN  11:42:00      1:21:09 (16)  1:22:33  
20.   Hannu Kaskilahti Viitasaaren Suunta  FIN  11:38:00      1:22:19 (20)  1:22:43  
21.   Vesa Ijäs Tarpian Suunta  FIN  11:20:00      1:23:08 (21)  1:23:25  
22.   Matti Kaasalainen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:50:00      1:23:42 (22)  1:23:59  
23.   Kimmo Kuusisto MS Parma  FIN  11:58:00      1:25:33 (23)  1:25:56  
24.   Kenneth Högholm IF Femman  FIN  11:46:00      1:26:05 (24)  1:26:23  
25.   Jari Lahtinen Itä-Hämeen Rasti  FIN  11:34:00      1:26:09 (25)  1:26:28  
26.   Petri Järvinen Hiisirasti  FIN  11:24:00      1:26:12 (26)  1:26:36  
27.   Urpo Niemelä SK Pohjantähti  FIN  11:32:00      1:27:29 (27)  1:27:51  
28.   Jari Liukkonen Itä-Hämeen Rasti  FIN  11:18:00      1:30:46 (28)  1:31:05  
29.   Matti Nissinen Navi  FIN  11:14:00      1:34:47 (29)  1:35:06  
30.   Timo Ritakallio Lynx  FIN  11:36:00      1:36:12 (30)  1:36:33  
31.   Jyrki Kajavalta Turun Suunnistajat  FIN  11:00:00      1:39:58 (31)  1:40:22  
32.   Ismo Huhtala Yläneen Kiri  FIN  11:26:00      1:46:37 (32)  1:46:57  
33.   Kasperi Launis Raisu Lumous  FIN  10:56:00      1:49:42 (33)  1:50:06  
   Jukka Väyrynen Itä-Hämeen Rasti  FIN  10:46:00         ei läht.  
   Jari Valtonen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:48:00         ei läht.  
   Kari Tyynelä Vetelin Urheilijat  FIN  10:52:00         ei läht.  
   Ilkka Peltola Itä-Hämeen Rasti  FIN  10:54:00         ei läht.  
   Juha Lerssi Kaustisen Pohjan-Veikot  FIN  10:58:00         ei läht.  
   Tommi Nietosjärvi Pihkaniskat  FIN  11:08:00         keskeytti  
   Ismo Minkkinen Rajamäen Rykmentti  FIN  11:22:00         ei läht.  
   Timo Peltonen Sonkajärven Pahka  FIN  11:40:00         ei läht.  
   Kari Hakuli Keravan Urheilijat  FIN  11:44:00         keskeytti  
   Jyrki Kiviniitty Helsingin Suunnistajat  FIN  12:02:00         ei läht.  
   Matti Ylitalo Loimaan Jankko  FIN  12:08:00         ei läht.  
   Simo Uusikartano Turun Metsänkävijät  FIN  12:12:00         keskeytti  
   Tapani Holmijoki RastiPiikkiö  FIN  12:14:00         ei läht.  
   Heikki Frilander OK Trian  FIN  12:18:00         ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English