SM-pitkämatka R2 Pöytyällä, Rasti 88

H50

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
5,4 km
Väliaika
6,6 km
Väliaika
7,9 km
Maali
8,1 km
 
1.   Matti Yliluikki Suomusjärven Sisu  FIN  11:41:00   39:02 (1)     55:03 (1)  55:19  
2.   Keijo Parkkinen Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  11:37:00   39:20 (2)  47:06 (2)  55:17 (2)  55:32  
3.   Markku Kaartinen Angelniemen Ankkuri  FIN  11:39:00   39:29 (3)     56:04 (3)  56:17  
4.   Leo Pyymäki Espoon Suunta  FIN  11:33:00   39:35 (4)  46:52 (1)  56:08 (4)  56:24  
5.   Pekka Kiljunen Anttolan Urheilijat  FIN  11:35:00   41:10 (5)  49:07 (4)  57:20 (5)  57:37  
6.   Juha Partanen Rasti-Hyry  FIN  11:31:00   41:30 (7)  48:35 (3)  58:06 (6)  58:20  
7.   Jarmo Tonder Kalevan Rasti  FIN  11:13:00   41:14 (6)        59:57  
8.   Hannu Heiskanen Sonkajärven Pahka  FIN  11:03:00   42:10 (8)  51:05 (5)  1:00:42 (7)  1:00:57  
9.   Esa Kuoppala Rasti-Kurikka  FIN  11:19:00   42:58 (9)  51:13 (6)  1:01:04 (8)  1:01:21  
10.   Petri Laaksonen Sweden  FIN  10:53:00   43:12 (10)  51:52 (7)  1:02:01 (9)  1:02:18  
11.   Markku Huostila Lammin Säkiä  FIN  11:17:00   44:18 (11)  52:08 (8)  1:02:09 (10)  1:02:25  
12.   Jukka Kyhäräinen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:29:00   45:29 (15)        1:03:57  
13.   Thomas Nyholm OK Trian  FIN  10:51:00   45:16 (14)  53:55 (12)  1:04:05 (11)  1:04:24  
14.   Tomas Ray OK77  FIN  11:11:00   45:48 (17)  54:08 (13)  1:04:23 (12)  1:04:40  
15.   Hannu Laiho Rastivarsat  FIN  10:37:00   45:15 (13)  53:51 (11)  1:04:43 (13)  1:05:06  
16.   Arto Holappa Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  11:15:00   44:33 (12)  53:26 (10)  1:04:51 (14)  1:05:08  
17.   Juha Koskinen Vaajakosken Terä  FIN  11:25:00   45:41 (16)  53:24 (9)  1:04:53 (15)  1:05:13  
18.   Mikko Kuusinen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:09:00   45:49 (18)  55:04 (14)  1:05:39 (16)  1:05:55  
19.   Patric Östergård OK Trian  FIN  11:07:00   46:35 (19)  55:22 (16)  1:05:46 (17)  1:06:02  
20.   Leif Haajanen OK Raseborg  FIN  11:01:00   47:13 (23)  56:08 (19)  1:06:00 (18)  1:06:18  
21.   Jorma Hirvensalo Saarijärven Pullistus  FIN  10:55:00   46:37 (20)  55:21 (15)  1:06:14 (19)  1:06:30  
22.   Dan Stenlund IF Brahe  FIN  10:49:00   46:58 (22)  55:58 (18)  1:06:19 (20)  1:06:35  
23.   Pekka Mäki Kangasala SK  FIN  11:27:00   49:12 (28)     1:06:58 (21)  1:07:15  
24.   Harri Karjalainen Espoon Suunta  FIN  10:21:00   46:51 (21)  55:56 (17)  1:07:27 (22)  1:07:44  
25.   Harri Vänttinen Espoon Suunta  FIN  10:59:00   49:19 (29)     1:08:02 (23)  1:08:20  
26.   Petteri Vuorinen Hiisirasti  FIN  10:57:00   48:00 (24)  57:39 (20)  1:08:11 (24)  1:08:29  
27.   Pekka Patana Laihian Luja  FIN  10:47:00   48:54 (26)  58:01 (22)  1:08:17 (25)  1:08:38  
28.   Ari-Pekka Koivisto Helsingin Suunnistajat  FIN  10:19:00   48:54 (26)  57:59 (21)  1:09:32 (26)  1:09:50  
29.   Jouni Vantaala Lammin Säkiä  FIN  11:23:00   53:28 (40)     1:09:50 (27)  1:10:10  
30.   Panu Kärkkäinen Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:21:00   49:57 (31)  1:00:15 (25)  1:10:05 (28)  1:10:22  
31.   Jussi Elo Laitilan Jyske  FIN  10:35:00   49:37 (30)  58:50 (23)  1:10:15 (29)  1:10:35  
32.   Timo Lainema Turun Metsänkävijät  FIN  10:13:00   50:08 (32)  59:53 (24)  1:12:01 (30)  1:12:19  
33.   Seppo Konttajärvi Vesaisen Pojat  FIN  10:43:00   53:01 (38)     1:12:06 (31)  1:12:24  
34.   Pasi Ylä-Oijala Keravan Urheilijat  FIN  10:15:00   52:42 (36)  1:02:02 (27)  1:12:24 (33)  1:12:43  
34.   Jyrki Ahvonen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:33:00   51:41 (34)  1:00:45 (26)  1:12:23 (32)  1:12:43  
36.   Jari Maunuksela Urjalan Urheilijat  FIN  11:05:00   48:01 (25)  1:02:47 (29)  1:13:18 (34)  1:13:34  
37.   Mauri Laasonen Tampereen Pyrintö  FIN  10:41:00   55:16 (43)  1:03:57 (31)  1:13:55 (35)  1:14:12  
38.   Hannu Pietilä Kajaanin Suunnistajat  FIN  10:17:00   51:09 (33)  1:04:02 (32)  1:14:50 (36)  1:15:06  
39.   Pekka Hakulinen Espoon Suunta  FIN  10:27:00   53:25 (39)  1:03:33 (30)  1:15:21 (37)  1:15:38  
40.   Jyrki Lammila Laitilan Jyske  FIN  10:39:00   52:45 (37)  1:05:51 (35)  1:16:02 (38)  1:16:23  
41.   Seppo Jylhä Kälviän Tarmo  FIN  10:07:00   53:49 (41)  1:04:35 (33)  1:16:09 (39)  1:16:28  
42.   Tom Stenlund IF Brahe  FIN  10:29:00   55:39 (46)     1:16:21 (40)  1:16:43  
43.   Matti Forsberg Säyneisen Salpa  FIN  10:11:00   55:31 (45)  1:05:55 (36)  1:16:29 (41)  1:16:45  
44.   Kimmo Köyvönen Maarian Mahti  FIN  10:09:00   55:26 (44)  1:06:09 (37)  1:18:03 (42)  1:18:21  
45.   Heikki Koskela Rasti-Jussit  FIN  10:25:00   51:58 (35)  1:02:41 (28)  1:20:10 (43)  1:20:26  
46.   Harri Mehto Vaajakosken Terä  FIN  10:03:00   58:01 (47)  1:08:22 (38)  1:20:21 (44)  1:20:39  
47.   Petri Alvoittu Vihtavuoren Pamaus  FIN  10:23:00   54:02 (42)  1:04:35 (33)  1:22:11 (45)  1:22:27  
48.   Kari Ojalainen SK Vuoksi  FIN  10:05:00   1:09:20 (48)  1:19:41 (39)  1:32:50 (46)  1:33:05  
   Sakari Pesola Rastiketut  FIN  10:31:00            ei läht.  
   Jarmo Reiman Angelniemen Ankkuri  FIN  10:45:00            ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English