SM-pitkämatka R2 Pöytyällä, Rasti 88

H45

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
6,2 km
Väliaika
7,3 km
Väliaika
10,3 km
Maali
10,5 km
 
1.   Sören Nymalm Pargas IF  FIN  11:27:00   42:54 (3)  50:35 (2)  1:10:14 (1)  1:10:28  
2.   Asmo Vuorenpää Laitilan Jyske  FIN  11:33:00   42:22 (1)  49:58 (1)  1:10:46 (2)  1:11:00  
3.   Janne Märkälä Tampereen Pyrintö  FIN  11:25:00   43:12 (4)  51:11 (3)  1:11:22 (3)  1:11:38  
4.   Timo Parttimaa Angelniemen Ankkuri  FIN  11:37:00   44:10 (6)     1:12:42 (4)  1:12:58  
5.   Antti Granqvist OK Trian  FIN  11:31:00   42:33 (2)  51:40 (4)  1:12:51 (5)  1:13:06  
6.   Antti Virtanen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  11:29:00   43:17 (5)  51:49 (5)  1:13:34 (6)  1:13:49  
7.   Yuri Emaldinov Angelniemen Ankkuri  FIN  11:23:00   45:23 (7)  53:25 (6)  1:14:34 (7)  1:14:50  
8.   Timo Sivill Vaajakosken Terä  FIN  11:21:00   47:14 (12)  55:12 (10)  1:15:13 (8)  1:15:32  
9.   Janne Hartman Vaajakosken Terä  FIN  11:17:00   45:46 (8)  54:20 (7)  1:15:34 (9)  1:15:51  
10.   Jari Jaakkola Maarian Mahti  FIN  11:09:00   46:06 (9)  55:07 (9)  1:16:18 (10)  1:16:32  
11.   Timo Äijälä Tampereen Pyrintö  FIN  11:15:00   46:17 (10)  54:41 (8)  1:17:47 (11)  1:18:05  
12.   Antero Pulli Rajamäen Rykmentti  FIN  11:19:00   46:48 (11)  56:47 (12)  1:18:30 (12)  1:18:48  
13.   Sami Kivilaakso Lynx  FIN  11:13:00   47:14 (12)  56:32 (11)  1:19:40 (13)  1:19:59  
14.   Vesa Forsblom Rajamäen Rykmentti  FIN  10:55:00   50:15 (17)  58:47 (15)  1:20:20 (14)  1:20:37  
15.   Tomi Kurhinen Rastivarsat  FIN  11:05:00   50:20 (18)  59:09 (17)  1:21:23 (15)  1:21:39  
16.   Jarkko Ryyppö Rastivarsat  FIN  10:39:00   49:49 (16)  59:08 (16)  1:22:16 (16)  1:22:32  
17.   Mika Tervala Rastivarsat  FIN  10:59:00   48:26 (15)  58:39 (13)  1:22:47 (17)  1:23:02  
18.   Mika Kerkola Suomusjärven Sisu  FIN  10:51:00   47:52 (14)  58:40 (14)  1:23:11 (18)  1:23:26  
19.   Kimmo Gynther Itä-Hämeen Rasti  FIN  10:37:00   51:38 (23)  1:00:55 (21)  1:24:05 (19)  1:24:20  
20.   Kari Jussila Tampereen Pyrintö  FIN  11:01:00   50:58 (21)  1:00:27 (19)  1:24:19 (20)  1:24:36  
21.   Sakari Hyvönen Kuopion Suunnistajat  FIN  11:07:00   50:32 (19)  1:00:21 (18)  1:24:27 (21)  1:24:43  
22.   Sami Kälviäinen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:49:00   51:32 (22)  1:00:40 (20)  1:24:50 (22)  1:25:07  
23.   Keijo Sivill Rasti E4  FIN  10:45:00   50:50 (20)  1:01:06 (22)  1:25:47 (23)  1:26:08  
24.   Jörgen Nyman OK Raseborg  FIN  10:35:00   53:52 (26)  1:03:09 (25)  1:26:10 (24)  1:26:26  
25.   Rauno Hakala Suomusjärven Sisu  FIN  11:11:00   57:16 (35)  1:05:19 (29)  1:26:30 (25)  1:26:47  
26.   Tero Leppämäki Viitasaaren Suunta  FIN  10:47:00   51:47 (24)  1:01:56 (23)  1:27:05 (26)  1:27:22  
27.   Jarmo Mauriala Koovee  FIN  10:27:00   53:21 (25)  1:02:54 (24)  1:27:58 (27)  1:28:16  
28.   Jari Jokela Rasti-Nokia  FIN  10:23:00   54:15 (28)  1:03:37 (26)  1:28:43 (28)  1:29:02  
29.   Ossi Heikkilä Suunta Jyväskylä  FIN  11:03:00   55:59 (30)  1:05:27 (30)  1:29:59 (29)  1:30:17  
30.   Thomas Ekström MS Parma  FIN  10:43:00   55:59 (30)  1:06:50 (33)  1:31:40 (30)  1:31:59  
31.   Mika Elo Kuusankosken Urheiluseura  FIN  10:33:00   57:26 (36)  1:07:24 (34)  1:32:13 (31)  1:32:31  
32.   Samuli Toivanen Hiidenkiertäjät  FIN  10:29:00   54:07 (27)  1:05:18 (28)  1:32:14 (32)  1:32:33  
33.   Juha-Pekka Larmala Espoon Suunta  FIN  10:53:00   56:47 (33)  1:06:26 (31)  1:32:38 (33)  1:32:57  
34.   Juha-Matti Suominen Laitilan Jyske  FIN  10:57:00   54:59 (29)  1:04:33 (27)  1:33:46 (34)  1:34:05  
35.   Niklas Björkqvist Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  10:31:00   56:36 (32)  1:06:29 (32)  1:34:49 (35)  1:35:10  
36.   Sakari Taskila Leppävaaran Sisu  FIN  10:03:00   58:32 (39)  1:07:46 (35)  1:35:47 (36)  1:36:05  
37.   Ari Hiiri Hauhon Sisu  FIN  10:15:00   58:57 (40)  1:09:22 (38)  1:36:10 (37)  1:36:31  
38.   Kimmo Liljeström Helsingin Suunnistajat  FIN  10:11:00   57:10 (34)  1:08:06 (36)  1:36:34 (38)  1:36:56  
39.   Jouni Vidqvist Turun Metsänkävijät  FIN  10:21:00   58:18 (38)  1:10:17 (40)  1:36:42 (39)  1:37:01  
40.   Hannu Heinilä Rastivarsat  FIN  10:13:00   1:01:02 (42)  1:11:27 (41)  1:38:19 (40)  1:38:43  
41.   Rauno Autio Karkki-Rasti  FIN  10:09:00   59:16 (41)  1:10:14 (39)  1:38:50 (41)  1:39:14  
42.   Toni Venäläinen Valkeakosken Haka  FIN  10:05:00   58:11 (37)  1:08:46 (37)  1:40:08 (42)  1:40:26  
43.   Johan Päivike RastiPiikkiö  FIN  10:19:00   1:01:29 (43)  1:13:40 (42)  1:41:36 (43)  1:41:52  
44.   Visa Koponen Perttelin Peikot  FIN  10:17:00   1:05:19 (45)  1:15:34 (43)  1:47:08 (44)  1:47:31  
45.   Matti Ilmonen Itä-Päijänteen Rasti  FIN  10:25:00   1:02:27 (44)  1:20:04 (44)  1:47:59 (45)  1:48:17  
46.   Anders Brink Pargas IF  FIN  10:01:00   1:10:57 (46)  1:23:35 (45)  1:59:05 (46)  1:59:22  
   Vesa Ruuska Kangasala SK  FIN  10:07:00            ei läht.  
   Mikko Yli-Kauppila Hiisirasti  FIN  10:41:00            keskeytti  
   Marko Loukkalahti Hiidenkiertäjät  FIN  11:35:00            keskeytti  
   Matti Vainionpää Rasti-Kurikka  FIN  11:39:00            ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English