SM-pitkämatka R2 Pöytyällä, Rasti 88

H40

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
6,6 km
Väliaika
7,7 km
Väliaika
10,7 km
Maali
10,9 km
 
1.   Mikael Salo OK Trian  FIN  11:20:00   43:50 (2)  50:57 (2)  1:09:40 (1)  1:09:55  
2.   Mikko Hölsö Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  11:24:00   43:31 (1)  50:34 (1)  1:09:43 (2)  1:10:00  
3.   Teemu Karjalainen Vaajakosken Terä  FIN  11:16:00   45:25 (4)  52:34 (4)  1:12:17 (3)  1:12:31  
4.   Petri Noponen Anttolan Urheilijat  FIN  11:10:00   43:54 (3)  51:03 (3)  1:15:11 (4)  1:15:28  
5.   Janne Virtanen Paimion Rasti  FIN  10:58:00   47:54 (5)  56:31 (6)  1:16:00 (5)  1:16:17  
6.   Jani Riissanen Espoon Akilles  FIN  11:08:00   47:54 (5)  56:10 (5)  1:17:37 (6)  1:17:51  
7.   Heikki Kettunen Vihtavuoren Pamaus  FIN  10:56:00   49:56 (11)  58:16 (11)  1:17:52 (7)  1:18:11  
8.   Vesa Kankaanpää OK77  FIN  11:22:00   49:34 (7)  57:37 (10)  1:18:15 (8)  1:18:33  
9.   Tuomas Tala Helsingin Suunnistajat  FIN  11:14:00   49:55 (10)  57:18 (9)  1:19:23 (9)  1:19:39  
10.   Pekka Lapila MS Parma  FIN  11:18:00   49:40 (9)  56:45 (7)  1:19:42 (10)  1:20:02  
11.   Jari Liuha Vihtavuoren Pamaus  FIN  11:12:00   49:35 (8)  56:57 (8)  1:19:56 (11)  1:20:13  
12.   Janne Åberg Hyvinkään Rasti  FIN  10:52:00   52:17 (14)  1:00:20 (13)  1:22:09 (12)  1:22:28  
13.   Tero Mamia Koovee  FIN  11:06:00   51:45 (12)  59:39 (12)  1:22:34 (13)  1:22:50  
14.   Arto Lilja Anttolan Urheilijat  FIN  10:54:00   52:05 (13)  1:00:21 (14)  1:23:00 (14)  1:23:19  
15.   Janne Kivilaakso Lynx  FIN  11:02:00   53:53 (18)  1:02:13 (19)  1:23:39 (15)  1:23:55  
16.   Jonas Nyman OK Botnia  FIN  10:50:00   53:06 (16)  1:00:51 (15)  1:24:04 (16)  1:24:23  
17.   Jaani Lantela Vehkalahden Veikot  FIN  10:44:00   53:30 (17)  1:02:01 (18)  1:24:49 (17)  1:25:06  
18.   Mikko Eklund Helsingin Suunnistajat  FIN  11:00:00   53:57 (19)  1:01:07 (16)  1:25:17 (18)  1:25:34  
19.   Jari Lepo Valkeakosken Haka  FIN  10:48:00   55:09 (20)  1:02:54 (20)  1:26:19 (19)  1:26:37  
20.   Arto Puro-Aho Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  11:04:00   52:52 (15)  1:01:10 (17)  1:26:34 (20)  1:26:53  
21.   Petteri Rankinen Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:40:00   55:57 (22)  1:04:17 (22)     1:27:05  
22.   Joonas Nurminen Jämsän Retki-Veikot  FIN  10:42:00   55:32 (21)  1:04:03 (21)  1:26:51 (21)  1:27:08  
23.   Jarno Riikonen Tampereen Pyrintö  FIN  10:30:00   57:47 (24)  1:06:43 (24)  1:31:31 (22)  1:31:47  
24.   Mika Pentikäinen Joutsenon Kullervo  FIN  10:36:00   57:04 (23)  1:06:28 (23)  1:31:59 (23)  1:32:15  
25.   Miikka Huovila Karkki-Rasti  FIN  10:34:00   1:02:02 (27)  1:10:05 (26)  1:33:57 (24)  1:34:14  
26.   Petri Rusanen Suunta Jyväskylä  FIN  10:28:00   59:52 (25)  1:08:51 (25)  1:34:03 (25)  1:34:20  
27.   Kenneth Grankull IK Kronan  FIN  10:22:00   1:02:14 (28)  1:10:54 (28)  1:35:20 (26)  1:35:37  
28.   Rami Rintala Hiisirasti  FIN  10:26:00   1:01:04 (26)  1:10:15 (27)  1:36:24 (27)  1:36:41  
29.   Jari Jonkka Rastikarhut  FIN  10:18:00   1:06:11 (32)  1:15:05 (30)  1:39:24 (28)  1:39:41  
30.   Tuomo Reinivuo Paimion Rasti  FIN  10:10:00   1:03:34 (29)  1:13:52 (29)  1:42:29 (30)  1:42:46  
31.   Sami Isoherranen Lynx  FIN  10:46:00   1:05:00 (31)  1:15:27 (31)  1:42:27 (29)  1:42:47  
32.   Jussi Mäkelä Pargas IF  FIN  10:14:00   1:04:45 (30)  1:15:42 (32)  1:47:41 (31)  1:48:05  
33.   Kari Myllymäki Kokkolan Suunnistajat  FIN  10:16:00   1:08:21 (34)  1:17:13 (33)  1:47:54 (32)  1:48:11  
34.   Matti Toivio RastiPiikkiö  FIN  10:08:00   1:07:15 (33)  1:19:41 (34)  1:49:33 (33)  1:49:49  
35.   Tomi Savolainen Rastiketut  FIN  10:12:00   1:08:47 (35)  1:22:02 (35)  1:51:43 (34)  1:52:06  
36.   Mikko Kero OK77  FIN  10:06:00   1:12:53 (36)  1:23:48 (36)  1:54:26 (35)  1:54:47  
37.   Jukka Jarva Oriveden Ponnistus  FIN  10:20:00   1:13:28 (37)  1:24:26 (37)  1:55:52 (36)  1:56:14  
38.   Jani Kiuru Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  10:04:00   1:21:17 (39)  1:31:06 (40)  1:55:59 (37)  1:56:15  
39.   Hannu Hiltula Pudasjärven Urheilijat  FIN  10:24:00   1:21:47 (40)  1:30:47 (39)  1:59:14 (38)  1:59:37  
40.   Jani Isoluoma Rasti-Kurikka  FIN  10:00:00   1:15:28 (38)  1:27:45 (38)  2:02:03 (39)  2:02:19  
41.   Janne Uolevi Nurmi Salon Vilpas  FIN  10:02:00   1:37:50 (41)  1:49:32 (41)  2:24:51 (40)  2:25:13  
   Janne Aumo Lynx  FIN  10:32:00            keskeytti  
   Jari Nikkinen Hiidenkiertäjät  FIN  10:38:00            ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English