SM-pitkämatka R2 Pöytyällä, Rasti 88

D40

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
3,1 km
Väliaika
4,4 km
Väliaika
6,2 km
Maali
6,4 km
 
1.   Sini Pekkala Espoon Suunta  FIN  11:30:00   25:39 (1)  35:57 (1)  50:26 (1)  50:42  
2.   Sanna Nymalm Pargas IF  FIN  11:28:00   25:46 (2)  36:41 (2)  52:15 (2)  52:34  
3.   Marja Laukkanen Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:38:00   27:59 (6)  38:58 (5)  52:57 (3)  53:15  
4.   Ingela Mattsson Pargas IF  FIN  11:36:00   26:16 (3)  37:03 (3)  53:34 (4)  53:52  
5.   Meri Louhisola Lynx  FIN  11:34:00   28:25 (9)  39:13 (6)  54:50 (5)  55:06  
6.   Katja Seppänen Hiisirasti  FIN  11:20:00   27:06 (4)  38:31 (4)  55:28 (6)  55:46  
7.   Anu Tahvanainen Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:24:00   29:40 (15)  40:51 (12)  55:36 (7)  55:53  
8.   Jeannette Aumo OK Trian  FIN  11:02:00   28:13 (7)  39:52 (7)  55:55 (8)  56:13  
9.   Kirsi Koivuniemi Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:14:00   28:16 (8)  40:18 (9)  56:17 (9)  56:35  
10.   Taija Huuskonen Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:32:00   29:42 (16)  40:23 (10)  56:40 (10)  56:57  
11.   Päivi Kulmala Rajamäen Rykmentti  FIN  11:00:00   30:51 (18)  41:45 (14)  56:45 (11)  57:03  
12.   Johanna Niittymäki Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  10:30:00   27:44 (5)  40:03 (8)  57:13 (12)  57:30  
13.   Riikka Kivelä Vehkalahden Veikot  FIN  11:22:00   29:01 (12)  41:16 (13)  57:17 (13)  57:35  
14.   Piritta Wartiainen Espoon Suunta  FIN  11:18:00   29:05 (13)  40:25 (11)  57:30 (14)  57:48  
15.   Sanna Palomäki Rasti-Kurikka  FIN  11:04:00   31:10 (19)  42:08 (15)  57:36 (15)  57:53  
16.   Heidi Salonen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:06:00   28:35 (11)  42:34 (17)  58:24 (16)  58:41  
17.   Outi Marttila Espoon Suunta  FIN  11:26:00   29:53 (17)  42:33 (16)  59:39 (17)  59:54  
18.   Nina Mäki Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:10:00   34:01 (22)  45:29 (22)  1:00:49 (18)  1:01:04  
19.   Astra Francke Espoon Suunta  FIN  11:40:00   29:14 (14)  43:00 (18)  1:01:35 (19)  1:01:57  
20.   Sanna Tervakangas Espoon Suunta  FIN  11:12:00   28:30 (10)  44:08 (19)  1:03:38 (20)  1:03:59  
21.   Signe Dambe Paimion Rasti  FIN  10:38:00   31:29 (20)  44:34 (20)  1:04:33 (21)  1:04:54  
22.   Annette Langels Närpes OK  FIN  10:46:00   32:02 (21)  45:07 (21)  1:05:41 (22)  1:05:59  
23.   Saana Sivill Suunta Jyväskylä  FIN  10:34:00   35:34 (25)  47:29 (23)  1:06:25 (23)  1:06:44  
24.   Heli Ketola Koovee  FIN  11:16:00   34:17 (23)  49:58 (24)  1:06:57 (24)  1:07:18  
25.   Saara Mahlamäki Espoon Suunta  FIN  11:08:00   35:21 (24)  50:36 (27)  1:07:38 (25)  1:07:59  
26.   Kirsi Isoherranen Lynx  FIN  10:36:00   35:59 (27)  50:33 (26)  1:09:39 (26)  1:09:59  
27.   Ulla-Maria Åstrand OK Botnia  FIN  10:56:00   35:38 (26)  50:02 (25)  1:10:32 (27)  1:10:52  
28.   Tiina Rautakorpi Espoon Akilles  FIN  10:24:00   36:27 (29)  50:58 (28)  1:11:30 (28)  1:11:47  
29.   Tanja Autio Karkki-Rasti  FIN  10:44:00   40:19 (31)  54:37 (30)  1:14:18 (29)  1:14:41  
30.   Mari Laurinen Hyvinkään Rasti  FIN  10:52:00   37:08 (30)  52:36 (29)  1:17:22 (30)  1:17:47  
31.   Pirjo Väänänen Lapin Sudet  FIN  10:50:00   36:08 (28)  55:25 (31)  1:18:15 (31)  1:18:33  
32.   Jaana Grankull IK Kronan  FIN  10:26:00   40:41 (32)  56:48 (32)  1:18:55 (32)  1:19:13  
33.   Tanja Nyholm Karkki-Rasti  FIN  10:48:00   42:04 (34)  58:22 (33)  1:22:07 (33)  1:22:25  
34.   Iina Oja Pihkaniskat  FIN  10:54:00   41:23 (33)  58:36 (34)  1:22:15 (34)  1:22:33  
35.   Veera Puro-Aho Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  10:32:00   43:48 (35)  1:01:10 (35)  1:22:24 (35)  1:22:48  
36.   Sanna Sarkkinen-Vuorinen Kokkolan Suunnistajat  FIN  10:58:00   46:13 (36)  1:06:12 (36)  1:25:03 (36)  1:25:22  
   Terhi Matintalo Lauttakylän Luja  FIN  10:20:00            ei läht.  
   Sanna Nuottajärvi OK Trian  FIN  10:22:00            keskeytti  
   Anne Polso Vetelin Urheilijat  FIN  10:28:00            ei läht.  
   Milla Laurila OK Trian  FIN  10:40:00            ei läht.  
   Katri Kleemola Perttelin Peikot  FIN  10:42:00            ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English