SM-pitkämatka (R1) 5-6.9.2015, Raaseporin Tenhola, Karjaan Ura

H21K1, A-finaaliin 10 parasta

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
3,6 km
Väliaika
9,3 km
Maali
9,4 km
 
1.   Timo (U) Sild Koovee  EST  12:36:00   21:13 (1)  56:43 (1)  57:18  
2.   Olli-Pekka Koistinen Hiidenkiertäjät  FIN  12:28:00   21:50 (2)  57:59 (2)  58:32  
3.   Toni Saari Vaajakosken Terä  FIN  12:32:00   22:01 (3)  59:19 (3)  59:52  
4.   Jere Ahonen Kangasala SK  FIN  12:00:00   23:04 (6)  1:00:54 (4)  1:01:27  
5.   Mikko Huhtinen Turun Suunnistajat  FIN  12:26:00   23:56 (10)  1:01:32 (5)  1:02:05  
6.   Severi Kymäläinen Tampereen Pyrintö  FIN  12:34:00   22:47 (4)  1:02:24 (6)  1:03:01  
7.   Aleksi Leskinen Lynx  FIN  12:22:00   22:52 (5)  1:02:36 (7)  1:03:14  
8.   Jani Myllärinen Koovee  FIN  11:36:00   24:13 (12)  1:02:53 (8)  1:03:31  
9.   Leo Laakkonen Tampereen Pyrintö  FIN  11:18:00   23:16 (7)  1:03:21 (9)  1:03:54  
10.   Matti Kivelä Hiidenkiertäjät  FIN  12:24:00   23:56 (10)  1:03:35 (10)  1:04:09  
11.   Tuomas Mattila Vehkalahden Veikot  FIN  12:04:00   23:26 (8)  1:04:27 (11)  1:05:08  
12.   Sergey (U) Gorokhov Ikaalisten Nouseva-Voima  RUS  12:20:00   24:48 (15)  1:04:37 (12)  1:05:13  
13.   Markku Elo Angelniemen Ankkuri  FIN  12:10:00   23:49 (9)     1:06:16  
14.   Hannu-Pekka Pukema Rajamäen Rykmentti  FIN  12:02:00   24:39 (13)  1:06:32 (13)  1:07:07  
15.   Santeri Sainio Kangasala SK  FIN  12:18:00   27:00 (20)  1:06:41 (14)  1:07:15  
16.   Tuomas Kotro Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  11:32:00   28:11 (24)     1:07:31  
17.   Filip Brunell OK Trian  FIN  12:16:00   24:40 (14)  1:07:40 (15)  1:08:16  
18.   Antto-Iiro Suhonen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:42:00   26:28 (18)  1:08:52 (16)  1:09:25  
19.   Seppo Järvinen Lahden Suunnistajat-37  FIN  12:08:00   25:45 (17)  1:09:08 (17)  1:09:38  
20.   Tonis (U) Laugesaar Hiidenkiertäjät  EST  12:14:00   24:58 (16)  1:09:47 (18)  1:10:21  
21.   Anssi Vesanto Espoon Suunta  FIN  11:44:00   26:42 (19)  1:11:40 (19)  1:12:12  
22.   Lauri Sorsa Hiidenkiertäjät  FIN  11:38:00   27:12 (22)  1:11:45 (20)  1:12:24  
23.   Gianluca (U) Salvioni Vaajakosken Terä  ITA  11:50:00   29:20 (29)  1:13:50 (21)  1:14:22  
24.   Tuomas Fjällström Kangasala SK  FIN  11:28:00   29:12 (28)  1:14:32 (22)  1:15:08  
25.   Mikko Salonen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:16:00   27:19 (23)  1:14:42 (23)  1:15:22  
26.   Niila Ahokas Iitin Pyrintö  FIN  11:26:00   27:07 (21)  1:16:17 (24)  1:16:50  
27.   Juha Lassila Vetelin Urheilijat  FIN  11:52:00   28:44 (25)  1:19:21 (25)  1:20:08  
28.   Arto Fränti Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  11:22:00   31:03 (34)  1:19:52 (26)  1:20:32  
29.   Jussi Parkkinen Angelniemen Ankkuri  FIN  11:30:00   29:36 (31)  1:21:44 (27)  1:22:21  
30.   Juha Matilainen Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:20:00   30:34 (33)  1:22:31 (28)  1:23:18  
31.   Vili Virkki Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  11:24:00   31:08 (35)  1:23:05 (29)  1:23:49  
32.   Ville Luoma Hiidenkiertäjät  FIN  11:58:00   28:50 (27)     1:23:51  
33.   Ari-Pekka Lassila Koovee  FIN  12:12:00   31:12 (36)     1:23:53  
34.   Olli Huhtinen Turun Suunnistajat  FIN  11:10:00   29:27 (30)  1:27:12 (30)  1:27:53  
35.   Joonas Savola Vesaisen Pojat  FIN  11:46:00   33:53 (37)  1:27:12 (30)  1:27:58  
36.   Matias Sankari Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:12:00   28:48 (26)  1:28:19 (32)  1:29:05  
37.   Heikki Kohvakka Kangasniemen Kalske  FIN  11:00:00   34:38 (38)  1:33:47 (33)  1:34:26  
38.   Lassi Aaltonen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:54:00   30:10 (32)  1:34:20 (34)  1:35:03  
39.   Kimmo Kaario Suunta Jyväskylä  FIN  11:08:00   35:33 (39)  1:36:22 (35)  1:37:04  
40.   Ville Jokela Suunta-Sepot  FIN  11:06:00   42:17 (40)  1:44:40 (36)  1:45:21  
41.   Riccardo Casanova   GER  11:02:00   42:42 (41)  1:49:38 (37)  1:50:11  
   Andreas Sjöholm OK Raseborg  FIN  11:04:00         ei läht.  
   Jarkko Heikkinen Vehkalahden Veikot  FIN  11:14:00         ei läht.  
   Ville Keskisaari Vaajakosken Terä  FIN  11:34:00         ei läht.  
   Esa Huttunen Turun Metsänkävijät  FIN  11:40:00         ei läht.  
   Topi Hasu OK Trian  FIN  11:48:00         ei läht.  
   Tapani Mäkinen Turun Metsänkävijät  FIN  11:56:00         hylätty  
   Juuso Lindeqvist Paimion Rasti  FIN  12:06:00         ei läht.  
   Petteri Muukkonen Vehkalahden Veikot  FIN  12:30:00         ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English