SM-pitkämatka (R1) 5-6.9.2015, Raaseporin Tenhola, Karjaan Ura

H21B2

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
9,6 km
Maali
9,7 km
 
1.   Lauri Oikarinen Pellon Ponsi  FIN  10:20:00   1:02:51 (1)  1:03:24  
2.   Aaro Nurmiainen Lappeen Riento  FIN  10:32:00   1:06:27 (2)  1:07:06  
3.   Jussi-Elmeri Halme Tampereen Pyrintö  FIN  9:54:00   1:08:54 (3)  1:09:25  
4.   Lauri Pohjola Suunta Jyväskylä  FIN  10:14:00   1:08:54 (3)  1:09:33  
5.   Tomi Mattila Angelniemen Ankkuri  FIN  9:36:00   1:09:04 (6)  1:09:36  
6.   Jani Virta OK Trian  FIN  10:02:00   1:09:02 (5)  1:09:39  
7.   Vesa Aaltonen IF Brahe  FIN  9:52:00   1:11:41 (7)  1:12:19  
8.   Niila Ahokas Iitin Pyrintö  FIN  9:48:00   1:12:37 (8)  1:13:07  
9.   Jonatan Karjus Hiidenkiertäjät  FIN  9:30:00   1:13:00 (9)  1:13:36  
10.   Antti Vainio MS Parma  FIN  9:34:00   1:13:14 (10)  1:13:51  
11.   Tuukka Jurvakainen Vaajakosken Terä  FIN  10:04:00   1:14:32 (11)  1:15:00  
12.   Tatu Leirimaa Rastivarsat  FIN  10:10:00   1:14:51 (13)  1:15:20  
13.   Marko Tölli Suunta Jyväskylä  FIN  9:50:00   1:14:48 (12)  1:15:23  
14.   Arto Fränti Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  9:28:00   1:14:52 (14)  1:15:28  
15.   Kalle Manninen Anttolan Urheilijat  FIN  9:32:00   1:14:52 (14)  1:15:29  
16.   Christian Kronberg IF Femman  FIN  9:56:00   1:15:50 (16)  1:16:25  
17.   Kare Kaskinen Ulvilan Ura  FIN  9:02:00   1:16:13 (17)  1:16:44  
18.   Jere Sipponen Paimion Rasti  FIN  10:34:00   1:16:43 (18)  1:17:17  
19.   Tuomas Fjällström Kangasala SK  FIN  10:08:00   1:16:50 (20)  1:17:25  
19.   Petr Fodor     10:24:00   1:16:45 (19)  1:17:25  
21.   Henri Taanila Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  9:22:00   1:18:32 (21)  1:19:06  
22.   Gianluca (U) Salvioni Vaajakosken Terä  ITA  10:18:00   1:18:37 (22)  1:19:13  
23.   Miikka Ketonen Kokkolan Suunnistajat  FIN  10:00:00   1:18:45 (23)  1:19:19  
24.   Sampo Rahko SK Pohjantähti  FIN  10:16:00   1:18:50 (24)  1:19:44  
25.   Ville Kokkila Espoon Suunta  FIN  10:06:00   1:19:15 (25)  1:19:52  
26.   Will (U) Critchley Vaajakosken Terä  CAN  9:10:00   1:19:48 (26)  1:20:24  
27.   Aleksi Tuovinen Kuopion Suunnistajat  FIN  9:42:00   1:21:05 (27)  1:21:44  
28.   Lauri Valkonen Lahden Suunnistajat-37  FIN  9:46:00   1:21:45 (28)  1:22:41  
29.   Mika Jokiranta Kouvolan Suunnistajat  FIN  9:12:00   1:22:48 (29)  1:23:20  
30.   Oskari Heiskanen Kangasala SK  FIN  9:20:00   1:25:21 (30)  1:26:03  
31.   Juha Lassila Vetelin Urheilijat  FIN  9:38:00   1:26:32 (31)  1:27:11  
32.   Anssi Vesanto Espoon Suunta  FIN  10:38:00   1:26:52 (32)  1:27:35  
33.   Peter Sundelin IF Femman  FIN  9:44:00   1:27:28 (33)  1:28:12  
34.   Matti Alonen Suunta Jyväskylä  FIN  9:14:00   1:35:41 (34)  1:36:25  
35.   Patrick Kronberg IF Femman  FIN  10:30:00   1:41:40 (35)  1:42:36  
36.   Akseli Ahtiainen Kalevan Rasti  FIN  9:04:00   1:43:30 (36)  1:44:26  
37.   Mikko Salonen Helsingin Suunnistajat  FIN  9:58:00   1:48:52 (37)  1:49:38  
   Tero Heikkilä Paimion Rasti  FIN  9:00:00      ei läht.  
   Iisak Helander SK Pohjantähti  FIN  9:06:00      ei läht.  
   Juha Matilainen Lahden Suunnistajat-37  FIN  9:08:00      ei läht.  
   Toni Hartvik Paimion Rasti  FIN  9:16:00      ei läht.  
   Jussi Parkkinen Angelniemen Ankkuri  FIN  9:18:00      ei läht.  
   Eetu Summanen Helsingin Suunnistajat  FIN  9:24:00      ei läht.  
   Markus Airila Keravan Urheilijat  FIN  9:26:00      ei läht.  
   Kimmo Pajula Turun Metsänkävijät  FIN  9:40:00      ei läht.  
   Juho Westerlund Koovee  FIN  10:12:00      ei läht.  
   Miika Hernelahti Kalevan Rasti  FIN  10:22:00      ei läht.  
   Aapo Aaltio Rajamäen Rykmentti  FIN  10:26:00      ei läht.  
   Lauri Sorsa Hiidenkiertäjät  FIN  10:28:00      ei läht.  
   Jarkko Liuha Kangasala SK  FIN  10:36:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English