SM-pitkämatka (R1) 5-6.9.2015, Raaseporin Tenhola, Karjaan Ura

H21B1

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
9,5 km
Maali
9,6 km
 
1.   Tuomas Mattila Vehkalahden Veikot  FIN  10:37:00   1:01:02 (1)  1:01:39  
2.   Jussi Suna Turun Metsänkävijät  FIN  10:23:00   1:01:25 (2)  1:01:59  
3.   Johan Bäckman Sweden  FIN  9:53:00   1:01:38 (3)  1:02:12  
4.   Henrik Väisänen MS Parma  FIN  10:35:00   1:02:46 (4)  1:03:22  
5.   Jarkko Hautala Vaajakosken Terä  FIN  10:21:00   1:04:11 (5)  1:04:46  
6.   Petteri Huikko Vaajakosken Terä  FIN  9:57:00      1:04:54  
7.   Jouni Kujala SK Pohjantähti  FIN  9:11:00   1:04:30 (6)  1:05:09  
8.   Juuso Metsälä Kalevan Rasti  FIN  9:55:00   1:05:06 (7)  1:05:43  
8.   Henri Kalve Paimion Rasti  FIN  10:33:00   1:05:07 (8)  1:05:43  
10.   Mikko Knuuttila Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  9:27:00   1:05:17 (9)  1:05:48  
11.   Santeri Sainio Kangasala SK  FIN  9:59:00      1:05:55  
12.   Eero Inkeri Vehkalahden Veikot  FIN  9:47:00   1:05:31 (10)  1:06:04  
13.   Markku Elo Angelniemen Ankkuri  FIN  10:19:00   1:05:34 (11)  1:06:08  
14.   Vili Niemi Rajamäen Rykmentti  FIN  10:05:00   1:06:13 (12)  1:06:56  
15.   Lauri Nenonen Kalevan Rasti  FIN  10:25:00   1:06:23 (13)  1:06:59  
16.   Tonis (U) Laugesaar Hiidenkiertäjät  EST  9:09:00   1:06:32 (14)  1:07:03  
17.   Mats Dahlen Norway  FIN  9:33:00   1:06:55 (15)  1:07:33  
18.   Ilari Sulkula Suunta Jyväskylä  FIN  10:03:00   1:07:52 (17)  1:08:23  
19.   Juho Kinni Tampereen Pyrintö  FIN  9:35:00   1:07:50 (16)  1:08:27  
20.   Pekka Hyvönen Angelniemen Ankkuri  FIN  9:25:00   1:08:21 (18)  1:09:01  
21.   Kristian Kannus Kangasala SK  FIN  9:17:00   1:09:05 (19)  1:09:30  
22.   Roope Koskinen Hiisirasti  FIN  9:31:00      1:10:08  
23.   Jukka Tani Kouvolan Suunnistajat  FIN  9:41:00   1:09:48 (20)  1:10:18  
24.   Antto-Iiro Suhonen Helsingin Suunnistajat  FIN  9:29:00   1:09:48 (20)  1:10:19  
25.   Mikael Donner OK77  FIN  9:37:00   1:10:18 (22)  1:10:57  
26.   Juha Luoma Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  10:07:00   1:10:40 (23)  1:11:12  
27.   Olle (U) Kärner Hiidenkiertäjät  EST  9:01:00      1:11:35  
28.   Andreas Hall Hiidenkiertäjät  FIN  9:43:00   1:11:01 (24)  1:11:40  
29.   Otto Loukkalahti Hiidenkiertäjät  FIN  9:21:00   1:11:18 (25)  1:11:45  
30.   Tuomas Hapola Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  9:05:00   1:11:32 (26)  1:12:09  
31.   Timo Karppinen SK Pohjantähti  FIN  9:13:00   1:11:41 (27)  1:12:20  
32.   Seppo Järvinen Lahden Suunnistajat-37  FIN  9:19:00   1:12:44 (28)  1:13:17  
33.   Lauri Kleemola Lynx  FIN  9:15:00   1:13:37 (30)  1:14:12  
33.   Markku Isokoski Pellon Ponsi  FIN  9:23:00   1:13:33 (29)  1:14:12  
35.   Ville Parkkinen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  9:45:00   1:13:50 (31)  1:14:38  
36.   Heikki Manninen Anttolan Urheilijat  FIN  9:07:00   1:15:12 (32)  1:15:43  
37.   Filip Brunell OK Trian  FIN  9:39:00   1:16:43 (33)  1:17:20  
38.   Tuomas Kotro Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  9:49:00   1:22:48 (34)  1:23:33  
39.   Hannu-Pekka Pukema Rajamäen Rykmentti  FIN  10:09:00   1:33:48 (35)  1:34:42  
   Kalle Rantala Helsingin Suunnistajat  FIN  9:03:00      ei läht.  
   Eetu Savolainen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  9:51:00      keskeytti  
   Aapo Leskinen Lynx  FIN  10:01:00      ei läht.  
   Perttu Sorsa Hiidenkiertäjät  FIN  10:11:00      ei läht.  
   Antti Parjanne Turun Metsänkävijät  FIN  10:13:00      ei läht.  
   Mikko Salervo OK77  FIN  10:15:00      ei läht.  
   Juha Sorvisto Vaajakosken Terä  FIN  10:17:00      ei läht.  
   Juho-Veikko Hytönen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  10:27:00      keskeytti  
   Sergey (U) Gorokhov Ikaalisten Nouseva-Voima  RUS  10:29:00      keskeytti  
   Antti Anttonen Vaajakosken Terä  FIN  10:31:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English