SM-pitkämatka (R1) 5-6.9.2015, Raaseporin Tenhola, Karjaan Ura

D21K1, A-finaaliin 13 parasta

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
3,2 km
Väliaika
6,2 km
Maali
6,3 km
 
1.   Maija Sianoja MS Parma  FIN  12:19:00   24:07 (2)     48:49  
2.   Saila Kinni Tampereen Pyrintö  FIN  12:33:00   23:58 (1)  48:09 (1)  48:52  
3.   Karoliina Sundberg Lynx  FIN  12:25:00   25:45 (3)  49:47 (2)  50:28  
4.   Lotta Karhola Tampereen Pyrintö  FIN  12:09:00   26:10 (7)  49:57 (3)  50:35  
5.   Venla Harju Tampereen Pyrintö  FIN  12:31:00   26:07 (6)     51:02  
6.   Heini Wennman SK Pohjantähti  FIN  12:17:00   26:04 (5)     51:30  
7.   Miia Niittynen Koovee  FIN  12:23:00   27:41 (11)  51:33 (4)  52:11  
8.   Sari Nurmela Vehkalahden Veikot  FIN  12:13:00   26:03 (4)  51:44 (5)  52:20  
9.   Emma Silvennoinen Paimion Rasti  FIN  12:01:00   26:41 (8)  51:59 (6)  52:36  
10.   Marttiina Joensuu SK Pohjantähti  FIN  12:21:00   27:22 (10)  52:26 (7)  53:05  
11.   Emily Kemp Angelniemen Ankkuri  CAN  12:29:00   28:05 (13)     53:25  
12.   Matleena Boström Sweden  FIN  11:59:00   28:16 (15)  54:20 (8)  55:02  
13.   Anne-Mari Leskinen Lynx  FIN  11:41:00   27:17 (9)  54:46 (9)  55:26  
14.   Laura Ahonen Kangasala SK  FIN  11:53:00   28:07 (14)  54:51 (10)  55:27  
15.   Susanna Tervo MS Parma  FIN  12:03:00   29:01 (19)  56:05 (11)  56:50  
16.   Satu Heittola Rasti-Kurikka  FIN  11:25:00   29:15 (22)  56:40 (13)  57:17  
17.   Jannina Gustafsson SK Uusi  FIN  12:15:00   29:06 (21)  56:39 (12)  57:18  
18.   Sanna Andelin Lahden Taimi  FIN  12:05:00   29:05 (20)  57:30 (14)  58:09  
19.   Elina Kilpeläinen Vehkalahden Veikot  FIN  11:35:00   28:23 (16)  57:31 (15)  58:12  
20.   Elo (U) Saue Koovee  EST  12:07:00   28:29 (17)  57:55 (16)  58:34  
21.   Sara Forsström OK Raseborg  FIN  11:57:00   31:01 (27)  58:15 (17)  58:50  
22.   Silja Kauppinen Kalevan Rasti  FIN  11:29:00   27:46 (12)  58:18 (18)  58:54  
23.   Iida Savolainen Kangasala SK  FIN  11:39:00   29:19 (23)  58:45 (19)  59:27  
24.   Suvi Ylikylä Rastikarhut  FIN  11:33:00   30:47 (26)  59:29 (20)  1:00:12  
25.   Milka Reponen Paimion Rasti  FIN  11:07:00   31:01 (27)  1:00:25 (21)  1:01:07  
26.   Mari Väisänen Kalevan Rasti  FIN  11:21:00   29:52 (24)  1:01:34 (22)  1:02:21  
27.   Anna Moilanen Kajaanin Suunnistajat  FIN  11:49:00   28:49 (18)  1:01:48 (23)  1:02:22  
28.   Victoria Höstman IF Femman  FIN  11:31:00   32:48 (34)  1:02:08 (24)  1:02:51  
29.   Kaisa Lylynperä Turun Suunnistajat  FIN  11:51:00   31:54 (32)  1:02:19 (25)  1:03:01  
30.   Annika (U) Rihma Hiidenkiertäjät  EST  12:27:00   33:56 (36)  1:02:33 (27)  1:03:08  
31.   Katja Luoma Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:47:00   31:39 (30)  1:02:31 (26)  1:03:13  
32.   Anni Heikkonen MS Parma  FIN  12:11:00   30:35 (25)  1:03:59 (28)  1:04:50  
33.   Liisa Anttila Koovee  FIN  11:11:00   31:25 (29)  1:04:21 (29)  1:05:04  
34.   Henna Höglund Kalevan Rasti  FIN  11:43:00   32:08 (33)  1:04:52 (30)  1:05:36  
35.   Lena Jauhiainen OK Trian  FIN  11:23:00   32:54 (35)  1:04:56 (31)  1:05:40  
36.   Johanna Tiitto RasTiimi  FIN  11:37:00   31:39 (30)  1:05:29 (32)  1:06:13  
37.   Salla Lilja Anttolan Urheilijat  FIN  11:27:00   36:28 (38)  1:06:39 (33)  1:07:21  
38.   Elisa Mäkinen MS Parma  FIN  11:01:00   34:19 (37)  1:07:27 (34)  1:08:14  
39.   Salla Laitinen Espoon Akilles  FIN  11:45:00   40:05 (41)  1:10:31 (35)  1:11:11  
40.   Essi Kangasaho Hiidenkiertäjät  FIN  11:05:00   40:02 (40)  1:14:46 (36)  1:15:36  
41.   Elina Grahn OK77  FIN  11:13:00   38:03 (39)  1:18:15 (37)  1:19:11  
42.   Kristiina Vaano OK77  FIN  11:03:00   43:25 (42)  1:25:29 (38)  1:26:18  
43.   Marjukka Hanhijärvi Espoon Akilles  FIN  11:17:00   46:22 (43)  1:26:21 (39)  1:27:09  
   Päivi Malmi Helsingin Suunnistajat  FIN  11:09:00         keskeytti  
   Frida Lönnberg Pargas IF  FIN  11:15:00         ei läht.  
   Sari Vääränen Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:19:00         ei läht.  
   Sara Karvonen Lynx  FIN  11:55:00         ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English