SM-Erikoispitkä 18.10.2015, Vehkalahden Veikot

H45

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
15,5 km
 
1.   Sören Nymalm Pargas IF  FIN  12:01:00   1:42:25  
2.   Timo Karppinen SK Pohjantähti  FIN  11:55:00   1:44:47  
3.   Mikael Donner OK77  FIN  12:41:00   1:45:44  
4.   Janne Märkälä Tampereen Pyrintö  FIN  12:19:00   1:45:57  
5.   Antti Virtanen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  12:33:00   1:47:44  
6.   Harri Haapasalo SK Pohjantähti  FIN  12:39:00   1:48:03  
7.   Asmo Vuorenpää Laitilan Jyske  FIN  12:55:00   1:48:13  
8.   Petri Kuusinen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  11:49:00   1:50:41  
9.   Kimmo Gynther Itä-Hämeen Rasti  FIN  11:53:00   1:50:42  
10.   Marko Loukkalahti Hiidenkiertäjät  FIN  12:35:00   1:51:56  
11.   Mika Tervala Rastivarsat  FIN  12:13:00   1:52:21  
12.   Mika Kerkola Suomusjärven Sisu  FIN  12:15:00   1:52:33  
13.   Timo Sivill Vaajakosken Terä  FIN  11:47:00   1:52:37  
14.   Mikko Kärkkäinen Lammin Säkiä  FIN  11:41:00   1:54:43  
15.   Ossi Heikkilä Suunta Jyväskylä  FIN  12:47:00   1:57:37  
16.   Timo Parttimaa Angelniemen Ankkuri  FIN  12:07:00   1:58:07  
17.   Tomi Kurhinen Rastivarsat  FIN  11:57:00   1:58:19  
18.   Mika Numminen Urjalan Urheilijat  FIN  12:25:00   2:00:16  
19.   Sakari Taskila Leppävaaran Sisu  FIN  12:05:00   2:03:34  
20.   Sami Kälviäinen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:35:00   2:03:57  
21.   Vesa Tielinen Luumäen Rasti  FIN  12:59:00   2:04:24  
22.   Jari Jokela Rasti-Nokia  FIN  12:53:00   2:04:52  
23.   Tom Asklöf Lynx  FIN  12:43:00   2:06:12  
24.   Jarmo Mauriala Koovee  FIN  11:51:00   2:06:43  
25.   Niklas Björkqvist Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  12:45:00   2:07:27  
26.   Henrik Palmen Espoon Suunta  FIN  12:11:00   2:07:56  
27.   Juha-Pekka Larmala Espoon Suunta  FIN  12:51:00   2:13:13  
28.   Mika Elo Kuusankosken Urheiluseura  FIN  11:09:00   2:16:22  
29.   Hannu Heinilä Rastivarsat  FIN  11:05:00   2:17:09  
30.   Mika Luukkonen Joutsenon Kullervo  FIN  11:07:00   2:17:31  
31.   Petri Kettunen Kalevan Rasti  FIN  11:03:00   2:19:03  
32.   Vesa Ruuska Kangasala SK  FIN  12:29:00   2:21:58  
33.   Ville Viisanen Olavin Rasti  FIN  10:57:00   2:24:41  
34.   Jukka Jokela Nivalan Suunnistajat  FIN  11:15:00   2:24:59  
35.   Mika Korhonen SK Vuoksi  FIN  11:43:00   2:25:22  
36.   Jorma Ojalainen SK Vuoksi  FIN  10:55:00   2:25:27  
37.   Markku Nieminen Pälkäneen Luja-Lukko  FIN  11:19:00   2:27:19  
38.   Ilkka Nokka Rasti 88  FIN  10:35:00   2:28:42  
39.   Rasmus Mårtenson OK77  FIN  11:17:00   2:29:18  
40.   Hans Tuominen Pihkaniskat  FIN  11:45:00   2:30:08  
41.   Matti Ilmonen Itä-Päijänteen Rasti  FIN  12:23:00   2:30:31  
42.   Kimmo Liljeström Helsingin Suunnistajat  FIN  12:31:00   2:31:26  
43.   Vesa Takaoja Olavin Rasti  FIN  10:51:00   2:31:28  
44.   Teijo Marttinen Navi  FIN  11:39:00   2:31:42  
45.   Jarkko Keinänen Rastivarsat  FIN  10:47:00   2:34:46  
46.   Janne Autero Rasti-Nokia  FIN  10:43:00   2:34:59  
47.   Timo Lohikainen Rastivarsat  FIN  10:37:00   2:39:37  
48.   Timo Pirtilä Kymin Suunnistajat  FIN  11:33:00   2:41:09  
49.   Jussi Heikkinen Espoon Suunta  FIN  10:59:00   2:42:50  
50.   Rauno Autio Karkki-Rasti  FIN  11:25:00   2:43:40  
51.   Anders Brink Pargas IF  FIN  11:21:00   2:46:10  
52.   Toni Venäläinen Valkeakosken Haka  FIN  11:31:00   2:47:22  
53.   Paavo Ritvanen Pihkaniskat  FIN  11:27:00   2:51:16  
54.   Anders Lindahl OK Trian  FIN  10:49:00   2:52:35  
55.   Seppo Kuusisto Koovee  FIN  10:45:00   2:52:55  
56.   Petri Hautaniemi Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  11:37:00   2:56:42  
57.   Kai Törmikoski Savon Suunta  FIN  11:29:00   3:01:31  
58.   Erkki Haavisto Turun Suunnistajat  FIN  10:41:00   3:05:46  
59.   Hannu Kohvakka Kangasniemen Kalske  FIN  11:11:00   3:38:43  
60.   Markku Reiman Järvenpään Palo  FIN  11:13:00   4:45:46  
   Markus Kaukonen Espoon Suunta  FIN  10:39:00   keskeytti  
   Mikael Väliheikki Laitasaaren Veto  FIN  10:53:00   keskeytti  
   Pasi Turunen Rastivarsat  FIN  11:01:00   keskeytti  
   Pekka Torvinen Siilin Rasti  FIN  11:23:00   ei läht.  
   Samuli Kyyrönen Rajamäen Rykmentti  FIN  11:59:00   ei läht.  
   Antti Granqvist OK Trian  FIN  12:03:00   ei läht.  
   Jari Jaakkola Maarian Mahti  FIN  12:09:00   ei läht.  
   Vesa Forsblom Rajamäen Rykmentti  FIN  12:17:00   ei läht.  
   Antero Pulli Rajamäen Rykmentti  FIN  12:21:00   ei läht.  
   Manne Suominen Hiidenkiertäjät  FIN  12:27:00   keskeytti  
   Tuomo Haanpää Tampereen Pyrintö  FIN  12:37:00   ei läht.  
   Jarmo Aho Pälkäneen Luja-Lukko  FIN  12:49:00   ei läht.  
   Keijo Sivill Rasti E4  FIN  12:57:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English