SM-Erikoispitkä 18.10.2015, Vehkalahden Veikot

H20

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
17,7 km
Maali
19,2 km
 
1.   Anton Kuukka Tampereen Pyrintö  FIN  11:20:00   1:58:23 (1)  2:08:06  
2.   Aleksi Karppinen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  11:20:00   1:58:27 (2)  2:08:50  
3.   Anssi Koirikivi RasTiimi  FIN  11:20:00   2:01:43 (3)  2:17:21  
4.   Aki Saari Vaajakosken Terä  FIN  11:20:00   2:04:34 (4)  2:17:41  
5.   Topias Ahola Navi  FIN  11:20:00   2:07:33 (6)  2:18:26  
6.   Antti Saikko Lappeen Riento  FIN  11:20:00   2:07:30 (5)  2:19:21  
7.   Jonas Jern IF Femman  FIN  11:20:00   2:09:07 (7)  2:20:03  
8.   Santeri Silvennoinen Kalevan Rasti  FIN  11:20:00   2:09:58 (8)  2:22:42  
9.   Arttu Syrjäläinen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:20:00   2:11:46 (9)  2:25:53  
10.   Sampo Hyppölä Pellon Ponsi  FIN  11:20:00   2:16:33 (11)  2:29:28  
11.   Lari-Antti Rissanen Sonkajärven Pahka  FIN  11:20:00   2:16:02 (10)  2:30:41  
12.   Jere Kommio Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  11:20:00   2:17:37 (13)  2:30:59  
13.   Anssi Huostila Tampereen Pyrintö  FIN  11:20:00   2:17:29 (12)  2:32:06  
14.   Aleksi Sopo Kuopion Suunnistajat  FIN  11:20:00   2:18:45 (14)  2:33:38  
15.   Aaro Ruohola MS Parma  FIN  11:20:00   2:21:04 (15)  2:35:26  
16.   Eero Saleva SK Uusi  FIN  11:20:00   2:22:22 (16)  2:38:50  
17.   Jiri-Pekka Rissanen Sonkajärven Pahka  FIN  11:20:00   2:27:46 (19)  2:39:31  
18.   Eero Tuomaala SK Uusi  FIN  11:20:00   2:25:21 (18)  2:39:38  
19.   Eemeli Suominen Hiidenkiertäjät  FIN  11:20:00   2:25:04 (17)  2:42:13  
20.   Petrus Hanhijärvi Espoon Akilles  FIN  11:20:00   2:31:49 (20)  2:45:57  
21.   Pauli Leinonen Suunta Jyväskylä  FIN  11:20:00   2:42:31 (21)  2:56:25  
   Veli Kangas Helsingin Suunnistajat  FIN  11:20:00      hylätty  
   Aleksi Niemi Tampereen Pyrintö  FIN  11:20:00      ei läht.  
   Justus Laitinen Koovee  FIN  11:20:00      keskeytti  
   Ville Lampinen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:20:00      keskeytti  
   Petja Pöyhönen Rastikarhut  FIN  11:20:00      keskeytti  
   Valtteri Rantala Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:20:00      ei läht.  
   Antti Sainio SK Uusi  FIN  11:20:00      ei läht.  
   Lauri Roininen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:20:00      ei läht.  
   Jooseppi Kalliokoski Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  11:20:00      hylätty  
   Jeremias Lipsanen Navi  FIN  11:20:00      ei läht.  
   Arttu Jokikokko Pudasjärven Urheilijat  FIN  11:20:00      keskeytti  
   Andres Saetalu Estonia  EST  11:35:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English