SM-Erikoispitkä 18.10.2015, Vehkalahden Veikot

H18

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
15,1 km
Maali
16,6 km
 
1.   Emil Lönnström OK Trian  FIN  11:20:00   1:49:31 (4)  2:00:06  
2.   Tobias Jern OK77  FIN  11:20:00   1:49:16 (2)  2:00:11  
3.   Pyry Mustonen Tampereen Pyrintö  FIN  11:20:00   1:49:20 (3)  2:00:12  
4.   Aleksi Sorsa Espoon Suunta  FIN  11:20:00   1:49:15 (1)  2:00:57  
5.   Ollipekka Heikkilä Lynx  FIN  11:20:00   1:50:24 (5)  2:02:01  
6.   Benjamin Tulonen Hiidenkiertäjät  FIN  11:20:00   1:50:26 (6)  2:02:02  
7.   Anton Salmenkylä Helsingin Suunnistajat  FIN  11:20:00   1:50:28 (7)  2:02:03  
8.   Juho Ylinen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  11:20:00   1:52:10 (8)  2:03:21  
9.   Severi Valkamo Koovee  FIN  11:20:00   1:56:08 (9)  2:08:40  
10.   Juho Korpi Länsi-Rajan Rasti  FIN  11:20:00   1:56:13 (10)  2:13:11  
11.   Jonne Pitkänen Tampereen Pyrintö  FIN  11:20:00   2:00:54 (12)  2:15:14  
12.   Nico Kerkola Suomusjärven Sisu  FIN  11:20:00   2:00:40 (11)  2:15:23  
13.   Lari Pernu Espoon Suunta  FIN  11:20:00   2:04:48 (14)  2:16:45  
14.   Tuomas Puputti Hiidenkiertäjät  FIN  11:20:00   2:01:12 (13)  2:18:58  
15.   Jesper Lindahl OK Trian  FIN  11:20:00   2:06:33 (15)  2:19:41  
16.   Jonathan Ray OK77  FIN  11:20:00   2:09:04 (16)  2:22:56  
17.   Joona Huila Hiisirasti  FIN  11:20:00   2:10:12 (17)  2:24:34  
18.   Aleksi Lammi Lapuan Virkiä  FIN  11:20:00   2:10:37 (18)  2:24:46  
19.   Niko Larmala Espoon Suunta  FIN  11:20:00   2:11:13 (20)  2:25:05  
20.   Simo Siltanen Angelniemen Ankkuri  FIN  11:20:00   2:11:10 (19)  2:26:52  
21.   Janne Ovaska Luumäen Rasti  FIN  11:20:00   2:14:20 (21)  2:30:13  
22.   Miska Tervala Rastivarsat  FIN  11:20:00   2:14:42 (22)  2:30:41  
23.   Juha Rauhala Espoon Suunta  FIN  11:20:00   2:17:28 (23)  2:31:20  
24.   Roope Sormunen Rasti E4  FIN  11:20:00   2:17:40 (24)  2:32:25  
25.   Taneli Härkönen Pudasjärven Urheilijat  FIN  11:20:00   2:20:39 (27)  2:34:26  
26.   Aleksi Ilmonen Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:20:00   2:19:06 (25)  2:35:43  
27.   Akseli Ketola Koovee  FIN  11:20:00   2:22:27 (29)  2:37:22  
28.   Samuli Saukkonen SK Uusi  FIN  11:20:00   2:21:07 (28)  2:38:01  
29.   Miika Vehmas Espoon Suunta  FIN  11:20:00   2:25:06 (31)  2:40:26  
30.   Oskari Jumppanen Hyvinkään Rasti  FIN  11:20:00   2:25:02 (30)  2:42:57  
31.   Joona Tynys Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:20:00   2:20:15 (26)  2:47:25  
32.   Johannes Louhi Helsingin Suunnistajat  FIN  11:20:00   2:46:17 (32)  3:06:22  
   Topi Syrjäläinen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:20:00      ei läht.  
   Eero Heinonen MS Parma  FIN  11:20:00      ei läht.  
   af Fabian Hällström OK77  FIN  11:20:00      keskeytti  
   Sakari Puolakanaho Hyvinkään Rasti  FIN  11:20:00      ei läht.  
   Eero Ylipulli Lapuan Virkiä  FIN  11:20:00      ei läht.  
   Lauri Lavikainen Kymin Suunnistajat  FIN  11:20:00      ei läht.  
   Aleksi Pietikäinen SK Uusi  FIN  11:20:00      keskeytti  
   Viljo Johansson Kalvolan Keihäs  FIN  11:20:00      keskeytti  
   Jere Pernu SK Pohjantähti  FIN  11:20:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English