SM-Erikoispitkä 18.10.2015, Vehkalahden Veikot

H16

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
10,3 km
Maali
11,8 km
 
1.   Justus Vuori Turun Suunnistajat  FIN  11:00:00   1:15:44 (1)  1:24:14  
2.   Antti Pasi Kymin Suunnistajat  FIN  11:00:00   1:15:46 (2)  1:24:25  
3.   Aaro Aho Valkeakosken Haka  FIN  11:00:00   1:17:08 (4)  1:25:32  
4.   Ville Kinnala Turun Suunnistajat  FIN  11:00:00   1:16:56 (3)  1:25:45  
5.   Miika Nurmi Vaasan Suunnistajat  FIN  11:00:00   1:17:29 (5)  1:26:50  
6.   Saul Klemola Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  11:00:00   1:19:04 (6)  1:27:19  
7.   Topias Niemi Helsingin Suunnistajat  FIN  11:00:00   1:19:06 (7)  1:27:30  
8.   Aleks Hiidenhovi MS Parma  FIN  11:00:00   1:19:29 (8)  1:29:50  
9.   Juha Lilja Tampereen Pyrintö  FIN  11:00:00   1:25:45 (9)  1:35:52  
10.   Matias Salonen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:00:00   1:25:55 (10)  1:35:56  
11.   Rasmus Ekström MS Parma  FIN  11:00:00   1:28:44 (11)  1:38:03  
12.   Mikko Poutanen Kokkolan Suunnistajat  FIN  11:00:00   1:31:26 (12)  1:43:13  
13.   Antti Lammi Koovee  FIN  11:00:00   1:34:06 (13)  1:44:08  
14.   Daniel Koivisto Kymin Suunnistajat  FIN  11:00:00   1:35:31 (14)  1:46:04  
15.   Sami Härkönen Oulun Tarmo  FIN  11:00:00   1:36:41 (15)  1:46:12  
16.   Jeremias Joutsensaari Kangasala SK  FIN  11:00:00   1:38:01 (16)  1:50:32  
17.   Roope Ruuhiala Hiisirasti  FIN  11:00:00   1:40:48 (18)  1:50:33  
18.   Akseli Kauppi Tampereen Pyrintö  FIN  11:00:00   1:39:59 (17)  1:51:08  
19.   Valtteri Torsti Espoon Akilles  FIN  11:00:00   1:43:45 (19)  1:53:51  
20.   Väinö Johansson Kalvolan Keihäs  FIN  11:00:00   1:44:03 (20)  1:53:53  
21.   Roni-Ville Rissanen Sonkajärven Pahka  FIN  11:00:00   1:48:42 (21)  2:01:59  
22.   Eppu Honkanen Rasti-Pielinen  FIN  11:00:00   1:57:37 (24)  2:08:03  
23.   Mikael Lindén Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:00:00   1:57:29 (23)  2:08:06  
24.   Antton Koivisto SK Uusi  FIN  11:00:00   1:58:41 (25)  2:09:30  
25.   Oskari Niemi Lappeen Riento  FIN  11:00:00   1:56:06 (22)  2:13:38  
26.   Markus Parviainen SK Vuoksi  FIN  11:00:00   2:04:32 (26)  2:18:21  
   Aapo Viippola Oulun Tarmo  FIN  11:00:00      hylätty  
   Juho Pousi Vehkalahden Veikot  FIN  11:00:00      ei läht.  
   Lars Vicari Navi  FIN  11:00:00      ei läht.  
   Konsta Piironen MS Parma  FIN  11:00:00      ei läht.  
   Otso Westerlund Koovee  FIN  11:00:00      keskeytti  
   Miska Saarnijoki Tampereen Pyrintö  FIN  11:00:00      ei läht.  
   Lauri Heinaro Espoon Suunta  FIN  11:00:00      hylätty  
   Aleksi Hellman MS Parma  FIN  11:00:00      ei läht.  
   Arttu Vesterinen Tampereen Pyrintö  FIN  11:00:00      ei läht.  
   Pyry Seppälä Rajamäen Rykmentti  FIN  11:00:00      keskeytti  
   Pyry Hyppölä Sotkamon Jymy  FIN  11:00:00      hylätty  
   Miika Husu SK Vuoksi  FIN  11:00:00      ei läht.  
   Lauri Ketola Koovee  FIN  11:00:00      ei läht.  
   Algot Silvennoinen OK Trian  FIN  11:00:00      keskeytti  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English