SM-Erikoispitkä 18.10.2015, Vehkalahden Veikot

D21

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
6,1 km
Väliaika
17,0 km
Maali
18,4 km
 
1.   Merja Rantanen Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:20:00   47:43 (6)  2:10:09 (2)  2:20:09  
2.   Sonja Kyrölä Tampereen Pyrintö  FIN  11:20:00   47:06 (3)  2:10:07 (1)  2:20:13  
3.   Saila Kinni Tampereen Pyrintö  FIN  11:20:00   44:28 (1)  2:12:30 (3)  2:22:14  
4.   Sofia Haajanen SK Pohjantähti  FIN  11:20:00   47:07 (4)  2:12:39 (4)  2:23:02  
5.   Emily Kemp Angelniemen Ankkuri  CAN  11:20:00   47:17 (5)  2:15:18 (5)  2:26:09  
6.   Yvonne Gunell Pargas IF  FIN  11:20:00   48:16 (7)  2:20:01 (7)  2:30:25  
7.   Tiia Miettinen MS Parma  FIN  11:20:00   48:17 (8)  2:20:05 (8)  2:30:26  
8.   Heini Saarimäki Angelniemen Ankkuri  FIN  11:20:00   48:18 (9)  2:18:13 (6)  2:30:27  
9.   Tuulia Viberg MS Parma  FIN  11:20:00         2:31:17  
10.   Aino Mänkärlä Lynx  FIN  11:20:00   50:41 (16)  2:21:42 (9)  2:33:55  
11.   Paula Iso-Markku Kalevan Rasti  FIN  11:20:00   48:51 (14)  2:23:21 (12)  2:34:41  
12.   Inga Dambe Paimion Rasti  LAT  11:20:00   44:46 (2)  2:22:45 (10)  2:35:11  
13.   Sari Nurmela Vehkalahden Veikot  FIN  11:20:00   48:36 (13)  2:23:15 (11)  2:35:21  
14.   Miia Niittynen Koovee  FIN  11:20:00   48:22 (12)  2:27:16 (13)  2:39:09  
15.   Ulrika Uotila Koovee  FIN  11:20:00   50:01 (15)  2:28:28 (14)  2:40:10  
16.   Laura Vike (U) Hämeenlinnan Suunnistajat  LAT  11:20:00   48:19 (10)  2:29:36 (16)  2:40:27  
17.   Satu Heittola Rasti-Kurikka  FIN  11:20:00   48:21 (11)  2:28:32 (15)  2:40:37  
18.   Marjo Niittynen Koovee  FIN  11:20:00   52:45 (21)  2:32:09 (17)  2:44:03  
19.   Silja Kauppinen Kalevan Rasti  FIN  11:20:00   52:24 (18)  2:33:23 (18)  2:44:44  
20.   Sanna Andelin Lahden Taimi  FIN  11:20:00   51:30 (17)  2:35:33 (19)  2:47:57  
21.   Laura Pajunen Anttolan Urheilijat  FIN  11:20:00   52:47 (22)  2:36:27 (20)  2:48:37  
22.   Anniina Suhonen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:20:00   52:58 (24)  2:39:10 (21)  2:54:57  
23.   Oona Valkonen Kangasniemen Kalske  FIN  11:20:00   56:42 (27)  2:47:53 (23)  3:01:07  
24.   Salla Laitinen Espoon Akilles  FIN  11:20:00   52:37 (19)  2:45:52 (22)  3:01:18  
25.   Karoliina Sundberg Lynx  FIN  11:20:00   52:51 (23)  2:48:57 (25)  3:03:02  
26.   Victoria Höstman IF Femman  FIN  11:20:00   53:38 (26)  2:48:39 (24)  3:03:46  
27.   Mari Seppänen OK Trian  FIN  11:20:00   53:31 (25)  2:51:50 (26)  3:05:13  
28.   Suvi Ylikylä Rastikarhut  FIN  11:20:00   52:44 (20)  2:53:10 (27)  3:08:07  
29.   Milla Mattila Helsingin Suunnistajat  FIN  11:20:00   56:43 (28)  2:54:10 (28)  3:09:22  
30.   Miina Ruokolainen OK77  FIN  11:20:00   1:01:14 (31)  2:59:21 (30)  3:13:35  
31.   Anna Moilanen Kajaanin Suunnistajat  FIN  11:20:00   58:12 (29)  3:01:10 (31)  3:16:05  
32.   Essi Hietaoja Helsingin Suunnistajat  FIN  11:20:00   58:50 (30)  2:59:11 (29)  3:17:29  
33.   Vivian Lindholm OK77  FIN  11:20:00   1:01:49 (32)  3:10:21 (32)  3:25:38  
34.   Johanna Pensas-Maajärvi Lappeen Riento  FIN  11:20:00   1:05:57 (33)  3:14:23 (33)  3:30:44  
35.   Pinja Toivanen Rasti-Nokia  FIN  11:20:00   1:14:23 (39)  3:20:14 (34)  3:36:50  
36.   Päivi Pirtilä Kymin Suunnistajat  FIN  11:20:00   1:12:40 (38)  3:27:35 (35)  3:42:31  
37.   Anni Inkilä Luumäen Rasti  FIN  11:20:00   1:07:35 (34)  3:34:20 (36)  4:03:01  
38.   Katariina Tiitto RasTiimi  FIN  11:20:00   1:11:18 (37)  3:47:24 (38)  4:05:11  
39.   Johanna Tiitto RasTiimi  FIN  11:20:00   1:09:46 (36)  3:47:15 (37)  4:05:16  
40.   Alisa Tölli Rasti-Jussit  FIN  11:20:00   1:07:41 (35)  4:01:05 (39)  4:17:41  
   Marttiina Joensuu SK Pohjantähti  FIN  11:20:00         ei läht.  
   Natalia Efimova (U) Hiisirasti  RUS  11:20:00         ei läht.  
   Marjo Liikanen Rajamäen Rykmentti  FIN  11:20:00         ei läht.  
   Emma Silvennoinen Paimion Rasti  FIN  11:20:00         keskeytti  
   Tiina Väre Someron Esa  FIN  11:20:00         keskeytti  
   Heli Noponen Anttolan Urheilijat  FIN  11:20:00         ei läht.  
   Sanni Kymäläinen Tampereen Pyrintö  FIN  11:20:00         ei läht.  
   Sanna Kauppila Angelniemen Ankkuri  FIN  11:20:00         ei läht.  
   Elina Lammi Helsingin Suunnistajat  FIN  11:20:00         ei läht.  
   Anu Uhotoinen Hiidenkiertäjät  FIN  11:20:00         ei läht.  
   Sari Vääränen Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:20:00         keskeytti  
   Elena Bondar (U) Nilsiän Nujakka  RUS  11:20:00         ei läht.  
   Marjukka Hanhijärvi Espoon Akilles  FIN  11:20:00         keskeytti  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English