SM-Erikoispitkä 18.10.2015, Vehkalahden Veikot

D16

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
8,6 km
Maali
10,0 km
 
1.   Leenukka Hanhijärvi Espoon Akilles  FIN  11:30:00   1:12:55 (1)  1:24:05  
2.   Anu Tuomisto Vaasan Suunnistajat  FIN  11:30:00   1:14:12 (2)  1:25:36  
3.   Janina Donner OK77  FIN  11:30:00   1:19:49 (3)  1:31:35  
4.   Satu Tuomisto Vaasan Suunnistajat  FIN  11:30:00   1:20:47 (4)  1:33:20  
5.   Alli Haavisto Turun Suunnistajat  FIN  11:30:00   1:23:25 (6)  1:36:13  
6.   Helmi Koli OK Trian  FIN  11:30:00   1:24:10 (8)  1:36:19  
7.   Amanda Strandvall IF Minken  FIN  11:30:00   1:24:12 (9)  1:36:49  
8.   Jasmiina Rantala Rasti-Lukko  FIN  11:30:00   1:23:27 (7)  1:36:51  
9.   Tuuli Heikkilä Lynx  FIN  11:30:00   1:23:22 (5)  1:37:18  
10.   Annu Pylkkänen Savon Suunta  FIN  11:30:00   1:25:27 (11)  1:38:48  
11.   Roosa Pelkonen Rastivarsat  FIN  11:30:00   1:25:30 (12)  1:38:49  
12.   Jenna Tulonen Hiidenkiertäjät  FIN  11:30:00   1:25:18 (10)  1:39:11  
13.   Annika Matilainen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:30:00   1:26:28 (13)  1:41:21  
14.   Emma Stenbacka Vaasan Suunnistajat  FIN  11:30:00   1:30:10 (14)  1:44:46  
15.   Maija Keränen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  11:30:00   1:32:03 (15)  1:45:46  
16.   Cecilia Sjövall Vaasan Suunnistajat  FIN  11:30:00   1:33:35 (16)  1:46:49  
17.   Annika Sopo Kuopion Suunnistajat  FIN  11:30:00   1:36:05 (17)  1:50:09  
18.   Salla Päivähonka Rastivarsat  FIN  11:30:00   1:36:35 (19)  1:51:53  
19.   Melina Avelin Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  11:30:00   1:36:32 (18)  1:52:09  
20.   Antonia Holmgren OK Trian  FIN  11:30:00   1:45:11 (20)  1:59:29  
21.   Julia Himilä Rajamäen Rykmentti  FIN  11:30:00   1:46:06 (22)  2:01:55  
22.   Jonna Hakala IF Femman  FIN  11:30:00   1:46:05 (21)  2:01:56  
23.   Venla Kääriä Kymin Suunnistajat  FIN  11:30:00   1:58:56 (24)  2:14:53  
24.   Kiia Roininen Tampereen Pyrintö  FIN  11:30:00   1:59:17 (25)  2:15:46  
25.   Claudia Kantola Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:30:00   1:52:41 (23)  2:15:56  
26.   Siiri Siikarla Angelniemen Ankkuri  FIN  11:30:00   2:06:55 (26)  2:24:54  
27.   Sanni Heikkinen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:30:00   2:13:02 (27)  2:33:05  
28.   Ella Kaukonen Espoon Suunta  FIN  11:30:00   3:11:38 (28)  3:32:33  
   Henna Pylvänäinen Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:30:00      hylätty  
   Elisa Viholainen Suunta Jyväskylä  FIN  11:30:00      ei läht.  
   Ella Skog Koovee  FIN  11:30:00      ei läht.  
   Linnea Myrskog IK Kronan  FIN  11:30:00      ei läht.  
   Jenni Keränen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  11:30:00      ei läht.  
   Tuulia Kukkonen Vehkalahden Veikot  FIN  11:30:00      keskeytti  
   Luna Ketonen OK Trian  FIN  11:30:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English