Särkänniemi-suunnistus ja Huippuliiga 2015

H13

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
viim
Maali
2,2 km
 
1.   Niklas Ekström MS Parma  FIN  10:46:00   10:27 (1)  10:41  
2.   Akseli Konttila Koovee  FIN  10:22:00   11:00 (2)  11:14  
3.   Olli Mustajoki Tampereen Pyrintö  FIN  11:08:00   11:18 (3)  11:32  
4.   Wille Laitamäki Hiidenkiertäjät  FIN  11:16:00   11:20 (4)  11:33  
5.   Emil Laaksonen Espoon Suunta  FIN  10:54:00   11:24 (5)  11:37  
6.   Topias Ahola Kangasala SK  FIN  10:35:00   11:35 (6)  11:51  
7.   Severi Oikkonen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:12:00   11:39 (7)  11:53  
8.   Juho Nieminen Tampereen Pyrintö  FIN  11:18:00   11:54 (8)  12:06  
9.   Aleksi Karttila MS Parma  FIN  11:03:00   12:02 (9)  12:18  
10.   Antti Sorsa Espoon Suunta  FIN  10:38:00   12:04 (10)  12:20  
11.   Vili Olkkonen Kangasala SK  FIN  11:20:00   12:25 (11)  12:38  
12.   Eemil Koskinen Rasti-Nokia  FIN  10:24:00   12:27 (12)  12:43  
13.   Mikko Määttälä Espoon Suunta  FIN  11:21:00   12:40 (13)  12:53  
14.   Otto Kuusela Rastivarsat  FIN  10:34:00   12:41 (14)  12:54  
15.   Miika Passila Hollolan Urheilijat -46  FIN  11:07:00   12:47 (15)  13:01  
16.   Ilari Laakso Rajamäen Rykmentti  FIN  11:14:00   12:48 (16)  13:04  
17.   Oskari Aumo Kalvolan Keihäs  FIN  11:22:00   13:18 (17)  13:30  
18.   Vertti Kolkkala MS Parma  FIN  11:23:00   13:19 (19)  13:32  
19.   Kasperi Salo Punkalaitumen Kunto  FIN  10:58:00   13:18 (17)  13:33  
20.   Valtteri Lahti Rastikarhut  FIN  10:31:00   13:23 (20)  13:36  
21.   Rasmus Toivanen Hiidenkiertäjät  FIN  10:49:00   13:38 (21)  13:53  
22.   Olli Tiainen Espoon Suunta  FIN  11:06:00   13:46 (22)  13:59  
23.   Leevi Boman Koovee  FIN  10:59:00   13:57 (23)  14:12  
24.   Tuomo Haapala Paimion Rasti  FIN  10:43:00   14:01 (24)  14:17  
25.   Samuli Rousku MS Parma  FIN  10:28:00   14:13 (25)  14:29  
26.   Eerik Aaltio Valkeakosken Haka  FIN  10:26:00   15:10 (26)  15:27  
27.   Joel Pukkila Tampereen Pyrintö  FIN  10:36:00   15:21 (27)  15:36  
28.   Sami Karru Vakka-Rasti  FIN  10:37:00   15:29 (28)  15:46  
29.   Miro Talvitie Rasti-Nokia  FIN  10:44:00   15:35 (29)  15:51  
30.   Eemeli Kivelä Kangasala SK  FIN  10:45:00      16:04  
31.   Oskar Haapala Rajamäen Rykmentti  FIN  10:42:00   15:52 (30)  16:09  
32.   Tuomo Kalvas SK Uusi  FIN  11:24:00   15:55 (31)  16:11  
33.   Matias Maronen Lynx  FIN  10:55:00   16:08 (32)  16:22  
34.   Ville Pitkänen Rasti-Jussit  FIN  11:05:00   16:10 (33)  16:24  
35.   Seeti Salonen Valkeakosken Haka  FIN  11:01:00   16:27 (34)  16:40  
36.   Erik Brysch MS Parma  FIN  11:09:00   16:29 (36)  16:42  
37.   Valtteri Kivelä Kangasala SK  FIN  11:02:00   16:28 (35)  16:43  
38.   Lenni Väisänen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:48:00   16:36 (37)  16:51  
39.   Joona Nolvi Rastikarhut  FIN  11:15:00   17:21 (38)  17:35  
40.   Antti Reiman Angelniemen Ankkuri  FIN  10:41:00   18:01 (39)  18:14  
41.   Alvar Seppälä Lauttakylän Luja  FIN  11:11:00   18:09 (40)  18:22  
42.   Juho Leiniö SK Uusi  FIN  10:40:00   18:29 (41)  18:46  
43.   Roni Nevala Teuvan Rivakka  FIN  11:13:00   19:18 (42)  19:33  
44.   Topias Mäki Jämsän Retki-Veikot  FIN  10:25:00   19:27 (43)  19:40  
45.   Eemeli Halme Tampereen Pyrintö  FIN  10:56:00   19:38 (44)  19:51  
46.   Jere Lehto Teuvan Rivakka  FIN  10:50:00   19:54 (45)  20:07  
47.   Veeti Vesterinen Hyvinkään Rasti  FIN  10:23:00   19:54 (45)  20:09  
48.   Oskari Jacobsson SK Uusi  FIN  11:00:00   20:45 (47)  20:55  
49.   Jere Nissinen Koovee  FIN  11:17:00   22:11 (48)  22:31  
50.   Joonas Vainio Laitilan Jyske  FIN  10:57:00   22:22 (49)  22:35  
51.   Eetu Vuorensyrjä Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  10:29:00   23:21 (50)  23:39  
52.   Esa Huisko MS Parma  FIN  10:39:00   23:58 (51)  24:14  
53.   Pekka Räisänen Koovee  FIN  10:30:00   24:16 (52)  24:32  
54.   Joakim Nivukoski Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  10:33:00   25:24 (53)  25:41  
55.   Verneri Asell Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  10:52:00   31:46 (54)  32:01  
   Mikko Kauppinen Pihkaniskat  FIN  10:27:00      hylätty  
   Joonas Arajärvi Maarian Mahti  FIN  10:32:00         
   Jasper Alajoutsi Koovee  FIN  10:47:00      ei läht.  
   Leevi Röntynen Turun Suunnistajat  FIN  10:51:00      ei läht.  
   Iivari Willman Rastikarhut  FIN  10:53:00      hylätty  
   Tommi Valkolehto Rasti-Nokia  FIN  11:04:00      hylätty  
   Eetu Korhonen SK Vuoksi  FIN  11:10:00      ei läht.  
   Anton Hamppu Helsingin Suunnistajat  FIN  11:19:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English